|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
ponawiam z uwagi na nowy temat: ktoś wie gdzie znajdę program TVN CNBC Biznes ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
chodzi mi oczywiście o rozkład jazdy programów bo sam kanał to mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
dobra już znalazłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
znacie jakies "srodki" ktore pomoga mi w szybszym przyswojeniu wiedzy  wolalbym zeby to bylo cos co dostane w aptecye np tanie i nieszkodliwe  prosze o odpowiedz pilne!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
nie wiem moze jakis pluszzz pytanie jest powazne bo mam duzo materailyu do obrycia a malo czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
znacie jakies "srodki" ktore pomoga mi w szybszym przyswojeniu wiedzy  wolalbym zeby to bylo cos co dostane w aptecye np tanie i nieszkodliwe  prosze o odpowiedz pilne!!! Lecytyna, Guarana. Mnóstwo kawy (na noc) + witaminy, ale to tylko suplementy ;-) /z nieszkodliwych/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581 |
a gdzie moge dostac ta lecytyne i guarane?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
pluszzz active lub 1l Tiger - POWER IS BACK  hehehe ja tak robie  i nieźle idzie w tym momencie nawet pije Tigera bo musze na jutro 2 makiety zrobić i bez zarwania nocy się nie obejdzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
a gdzie moge dostac ta lecytyne i guarane? W aptece, ja zazwyczaj piję firmy Ortis /ps. pijany lekko jestem/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Może magnez  A tak w ogóle ciężka praca, no i systematyczność na przyszłość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
ja juz na prawde nie moge wytrzymac z ta Vista, jak wlacze kompa to wszystko ok, dziala dziala a po jakims czasie cos takiego i na prawde idzie sie porzadnie wkur**** nie mam zadnego pirackiego oprogramowania, poza firefoxem i winampem nie zainstalowałem jeszcze nic, jakby co to komp: hp pavilion dv6670 a tak wyglada pulpit: [Linked Image] [ fotosik.pl] zna ktos moze jakies lekarstwo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
zna ktos moze jakies lekarstwo ?  Tak, windows XP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
panowie szybka pomoc potrzebna: z ilu cyfr sklada sie numer karty kredytowej??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zna ktos moze jakies lekarstwo ?  Tak, windows XP. tyle to i ja wiem, ale raczej nie mam zamiaru przeinstalowywac systemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
zna ktos moze jakies lekarstwo ?  znam, bo mam to samo  wciskasz control + alt + delete i pozniej "start task manager" później w zakładkę "processes" później znajdujesz i klikasz na "explorer.exe" i dajesz "end process" później wchodzisz w zakładkę "applications" i wybierasz "new task" i wpisujesz "explorer.exe" i śmiga  tłumaczyłem jak kompletnemu głupkowi, ale nie wiem na ile znasz się na procesach w windzie, więc nie obraź się
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Zadanko. Oblicz gęstość badanej cieczy wiedząc, że całkowita masa areometru wynosi 25 g, objętość dolnej części areometru wynosi 20 cm3, średnica górnej części areometru, na której zaznaczona jest podziałka wynosi 15 mm i jest zanurzona w cieczy na głębokość 2 cm. Czy ktoś mógłby mnie uświadomić z czego wyprowadzić wzór na takowy areometr?  Każda wskazówka się przyda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Credit-cards.jpg jest 16 wypuklym drukiem i 4 jeszcze zwyklym. wiec tylko z 16?? kupuje bilet lotniczy i wyskoczylo : brak autoryzacji?? czy mam to zrozumiec ze zle wpisalem dane karty kredytowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
zna ktos moze jakies lekarstwo ?  znam, bo mam to samo  wciskasz control + alt + delete i pozniej "start task manager" później w zakładkę "processes" później znajdujesz i klikasz na "explorer.exe" i dajesz "end process" później wchodzisz w zakładkę "applications" i wybierasz "new task" i wpisujesz "explorer.exe" i śmiga  tłumaczyłem jak kompletnemu głupkowi, ale nie wiem na ile znasz się na procesach w windzie, więc nie obraź się nie znam sie totalnie, ale postaram sie wedle wskazówek... i to bedzie trzeba robić tak za każdym razem czy raz na zawsze wystarczy ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|