|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Witam Gramy systemem: 1 mecze:29.06-01.07 Rewanże:02.07-05.07
POZDRAWIAM!
Gramy tak że wygrany 1 meczu z 1/16 finalu gra ze zwycięzcą 2 meczu 1/16 finału
1/16 finału:
Reggae Boys (III) - Tottenham Hotspur (IV)
Victoria Węgorzewo (IV) - Zagłębie Sosnowiec (I)
Wściekłe Bidony (I) - Treviso (I)
TsH Babilia (II)/Lille (II) - UNTS Warszawa (II)
Ruch Radzionków (IV) - Dragon Świnoujście (I)
Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I)
Westside (IV) - Tęcza Sopot (II)
Huragan Gąsocin (II) - Wygrzewcy Ząbki (II)
Leyton Orient (IV) - Widzew 1981 Łódź (IV)
HAS Wartkowice (I) - Lincoln City (I)
Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I)
Inter Mediolan (III) - FC Nantes (I)
Raków Częstochowa (II) - Newcastle United (III)
FC Liverpool (I)/Kalesony Sokratesa (III) - FC Maggots United (IV)/Leibstandarte 18 (I)
ŁKS Łomża (II)/Pogromcy (IV) - Preston North End (I)
Górnik Zabrze (I) - Radomsko (III)
[b]Np. w pierwszej parze zmierzy się zwycięzca meczu Tottenham-Reggae ze zwycięzcą pary Zagłębie-Victoria
Pozdrawiam
1) Victoria awansowała do 1/8 finału (tw30 więcej nie edytuj postów - masz szczeście że zapisałem sobie stronę jak było jeszcze przed meczem Niemców i faktycznie miałeś takie typy) 2) Szakal co ja na to poradzę że nie masz szczęścia do Treviso? 3) Co do meczu Pocracos-Arka to możecie grać baraż pod warunkiem wyłonienia zwycięzcy do 24.00 w sobotę
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał smoq34: [qb] Oryginalnie wysłał smoq34: [qb]Możesz to dokładniej wyjaśnić?bo nie wiem czy mam grać z tym co grałem,i czy to jest powtórka 1/16? czy tylko twój żart ?[/qb] Qrde troszke zakręciłeś,ale już wiem,tylko nie wiem czy wszyscy to pojmą?[/qb] szczególnie ten text:Gramy tak że wygrany 1 meczu z 1/16 finalu gra ze zwycięzcą 2 meczu 1/16 finału czyli jak pierwszy mecz wygrał mój przeciwnik a drugi mecz ja wygrałem to gramy ze sobą ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,041 |
smoq34 czytaj dokładnie Gramy tak że wygrany 1 meczu z 1/16 finalu gra ze zwycięzcą 2 meczu 1/16 finału mecz 1 Reggae Boys (III) - Tottenham Hotspur (IV) mecz 2 Victoria Węgorzewo (IV) - Zagłębie Sosnowiec (I) itd Np. w pierwszej parze zmierzy się zwycięzca meczu Tottenham-Reggae ze zwycięzcą pary Zagłębie-Victoria ponumeruj sobie mecze od góry i masz kolejne pary
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
ok! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Z rana wyjezdzam, wiec zaczne juz teraz:
Newcastle - ??? (FC Liverpool (I) lub Kalesony Sokratesa (III) lub FC Maggots United (IV) lub Leibstandarte 18 (I)) (sorry, ale nie mam czasu szukac z kim dokladnie)
Prof 30.06 V03 Brazylia-Niemcy (pierwszy gol) nikt 8 29.06 V13 Korea-Turcja (pierwszy gol) ntkt 8 STS 30.06 755 13:00 Brazylia - Niemcy (0-1 gol) 3.25 30.06 742 13:00 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 29.06 620 13:00 Korea Pld. - Turcja (0-1 gol) 3.25 30.06 749 13:00 remis - wygra BRA 5.00
Pozdrawiam przeciwnika kimkolwiek on jest, mam nadzieje, ze jakos uda mi sie dac typy na rewanz!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Juz wiem, ze moim przeciwnikiem jest [b]FC Liverpool[/B}! Pozdrawiam kolegow z wysp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Nie wiem kto ostatecznie przeszedł dalej,ale wiem że jestem gospodarzem 1 meczu,tak to wynika z drabinki DRAGON Swinoujscie Mecz u siebie,typy z STS 29.06.2002 369 16:00 Enkoping-Sylvia 1 1.70 625 16:00 Levadia M.-Leiria 2 2.00 634 18:00 Zalgiris-Kispest 1 2.00 631 17:00 Koper-Helsingborg 1 2.40 633 18:00 AB Kopenhaga-Borisov 1 1.50 30.06.2002 799 18:00 Osters-Trelleborg 1 1.70
życzę powodzenia,a gram z którąś z tych drużyn: Pogoń Szczecin (I)/GKP Gorzów (II) - Lechia Zielona Góra (I)/Omega Kleszczów (I)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
WITAM!!1POKRECONE TO TROCHE ALE JA GRAM DALEJ!!
INTER MEDIOLAN(III)-Los Pocracos (IV)/Wisła Kraków (II) - Arka Gdynia (I)
1.607 13:00 Korea Pld. - Turcja 1-0 6.50 2.608 13:00 Korea Pld. - Turcja 1-1 7.00 3.609 13:00 Korea Pld. - Turcja 0-1 6.50 4.742 13:00 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 5.743 13:00 Brazylia - Niemcy 2-1 7.00 6.744 13:00 Brazylia - Niemcy 1-1 6.50
I CHCIALBYM SIE DOWIEDZIEC Z KIM GRAM!!!PROSZE SIE ODEZWAC !!!
POZDRAWIAM MARIO145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Witam!!! Tottenham Hotspur(IV)- Vęgoria Węgorzewo(IV) Strzały VĘGORII : STS 29.06 #1 641 23:55 New England-Metrostars [email] [email protected]<br[/email] />#2 604 13:00 Korea Pld.-Turcja(awans) [email] [email protected]<br[/email] />#3 620 13:00 Korea Pld.-Turcja(0-1gol) @3.25 #4 626 17:00 Sant Julia-Coleraine [email] [email protected]<br[/email] />#5 628 17:00 B68 Toftir-St.Gallen [email] [email protected]<br[/email] /> Pozdrowienia tw30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Wściekłe Bidony/Treviso - UNTS Warszawa
29/06/2002 1. STS 616 13:00 remis - wygra TUR 5.00 2. STS 775 15:00 Goorg.Tblisi - Lokeren (1:3) X 3.00 3. STS 634 18:00 Zalgiris Wilno - Kispest (1:0) 2 3.25
30/06/2002 4. STS 749 13:00 remis - wygra BRA 5.00 5. STS 778 18:00 Dinaburg - Zagl.Lubin (1:1) 2 2.70
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
ŁKS Łomża- RKS Radomsko Oto typy gości: 606 13:00 Korea Pld. - Turcja (1g.) X 7.00 620 13:00 Korea Pld. - Turcja (0-1 gol) 3.25 626 17:00 Sant Julia - Coleraine (0:5) 1 6.00 628 17:00 B68 Toftir - St.Gallen (1:5) 1 5.20 630 17:00 Brontjo - FC Zurich (0:7) 1 3.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb]Szakal co ja na to poradzę że nie masz szczęścia do Treviso?[/qb] A czy ja zglaszalem jakies pretensje? Cale szescie ze w lidze latwiej z nimi o punkty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A to wszystko przez tych azjatyckich sędziów! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2002
Posty: 297 |
Witam!!!
ŁKS Łomża - RKS Radomsko
Strzały(ŁKS): STS 746 prowadzi BRA wygra BRA @ 3.50 749 remis wygra BRA @ 5.00 742 BRA - GER 1:0 @ 6.50 738 Brazylia - Niemcy @ 1.90 741 BRA - GER 1 gol @ 1.65 Prof. V01 BRA - GER 2:0 @ 6.00
Pozdrowinia dla przeciwnika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
Huragan - Westside
Westside: #1 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 STS #2 Brazylia - Niemcy 2-1 7.00 STS #3 Brazylia - Niemcy 1-1 6.50 STS #4 Brazylia - Niemcy 2-0 6.00 Pro #5 Brazylia - Niemcy 1/0 10 Pro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 248 |
Huragan - Westside Huragan miezy w nastepne zwyciesto Huragan: 749 13:00 remis - wygra BRA 5.00 751 13:00 remis - wygra GER 6.00 745 13:00 Brazylia - Niemcy (inny) 1.40 739 13:00 Brazylia - Niemcy (awans) 2.30 2 756 13:00 Brazylia - Niemcy (2-3 gole) 1.75 752 13:00 prowadzi GER - wygra BRA 16.00 W poniedzialek mam egzaminy jak wejda 3 typy to zdam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Leyton Orient - HAS Wartkowice
Sklad HAS-ow: 001 Brazylia-Niemcy 1 2.05 002 Brazylia-Niemcy awans 1.48 L13 Brazylia 1+ 1.17 V03 Brazylia-Niemcy kto pierwszy strzeli 1,63 V04 Brazylia-Niemcy ilosc bramek 1-2 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Amro nie podałeś jaki bukmacher te typy wystawia,nie ma kiedy jest grany mecz,nie podałeś godziny meczu,a także kto ma awans w meczu brazylia-niemcy,kto pierwszy strzeli gola,a także skąd masz strzelone 1-2 gole? ,i kurs na awans 1.48?. Jak to nie uzupełnisz i nie aktualizujesz to można twoje typy nie uznać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał Maciejev: [qb]Huragan - Westside
Westside: #1 Brazylia - Niemcy 1-0 6.50 STS #2 Brazylia - Niemcy 2-1 7.00 STS #3 Brazylia - Niemcy 1-1 6.50 STS #4 Brazylia - Niemcy 2-0 6.00 Pro #5 Brazylia - Niemcy 1/0 10 Pro[/qb] tak samo maciejev,nie wiesz że sie podaje godzinę meczy,podaj to bo przeciwnik tego może nie uznać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|