|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
po to właśnie służy mb  gdyby p2p były nie możliwe i mialoby służyc tylko do płatności w sklepach, to by sami zablokowali przelewy p2p za 0,50 eur to jest legalne i nawet cennik na to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
a ja wysłałem 2 razy dokumenty.. napisałem ochnaście maili, zadzwoniłem do nich.. myślicie ze odblokowali? nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698 |
Moneybookers naina strune !! najpierw blokuja konto potem jak gdyby nigdy nic odblokowywują i ten ich glupi tekst " dziekujemy za kontakt pozdrawiamy serdecznie juz jest gotowe " a teraz czekam 5 dni na przelew który nie tak dawno szedł jedną dobę ... coraz gorzej z nimi Właśnie, ja też na przelew czekam od wtorku. Przeważnie dochodził w 1-2 dni. Poczekam cierpliwie 7 dni roboczych i jeżeli do tego czasu kasa nie wpłynie, to będzie trzeba się z nimi skontaktować. ufff.... jednak nie jestem jedyny... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w tamtym roku przed swietami tez byly opoznienia, sam tez czekam od srody
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
w tamtym roku przed swietami tez byly opoznienia, sam tez czekam od srody moneybookers tłumaczy się tym że listonosze mają dużo pracy przed świętami i przelewy wolniej idą  tylko pytanie za 100zł, co w dobie 21 wieku i totalnej informatyki mają wspólnego listonosze z przelewami elektronicznymi z banku do banku, bo jak wiadomo większość banków w pełni automatycznie przyjmuje i przelicza przelewy... moneybookers schodzi na dno stulecia takimi zagraniami... żygi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Dobra, ja dzisiaj rano dostałem kasę, po pięciu dniach. Zmieścili się w czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
w tamtym roku przed swietami tez byly opoznienia, sam tez czekam od srody moneybookers tłumaczy się tym że listonosze mają dużo pracy przed świętami i przelewy wolniej idą  tylko pytanie za 100zł, co w dobie 21 wieku i totalnej informatyki mają wspólnego listonosze z przelewami elektronicznymi z banku do banku, bo jak wiadomo większość banków w pełni automatycznie przyjmuje i przelicza przelewy... moneybookers schodzi na dno stulecia takimi zagraniami... żygi a co w dobie 21 wieku oznacza brak odpowiedzi na miale?? Gołąb jeszcze nie doleciał do Londynu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590 |
21 wiek, szczególnie po wejściu mb do polski, oznacza dla nich listonoszy i gołębie - spoznione przelewy = wina listonoszy - totalny brak odpowiedzi na emaile = wina gołębi pocztowych jak mowilem: jedyny normalny kontakt to telefon do londynu i rozmowa po angielsku, wstyd dla takiej firmy mocno osadzonej w polsce (onety, sklepy, przlewy24 itp) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
panowie zadko wyplacam z MB na konto, raczej wymiany ile wyplata idzie i czy nie bedzie problemu z wyplata kolo 6000 zl? aha no i ile zabiora mi z tego. dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
na inteligo wyplacac chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
zabiora kolo 7 zeta, przed swietami idzie dlugo, kolo tygodnia, po swietach bedzie leciec w 1-2 dni
problemow nie bedzie zadnych z taka kwota...
Last edited by yaaho; 11/12/2007 07:20.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzieki yahoo, ten tydzien troche martwi to pewne? czy jest szansa, ze dostane szybciej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Na wszelki wypadek trzeba tak liczyć. To jest taki okres, gdzie nie można zagwarantować długości trwania wypłaty. 2-3 tygodnie przed swiętami chyba sporo osób wypłaca i pewnie mają lekkie problemy. Tak się dzieje od kilku lat przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą więc im szybciej tą wypłatę się zleci tym lepiej. I tak za tydzień pewnie ten temat będzie pełen narzekań na MB i straszenia, że to już bankruci bo kasy nie wypłacają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
dzieki arvid 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
nie działa - zbankrutowali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2007
Posty: 877 |
Jestem w pozytywnym szoku.  Wczoraj wieczorem zleciłem wypłatę z MB na konto a dzisiaj już jest hajs  Oby tak dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 977 |
a ja nie jestem zaskoczony bo zawsze mi kasa idzie 1-2 dni max , wczoraj rano zlecony dzisiaj kasa jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
w tamtym roku przed swietami tez byly opoznienia, sam tez czekam od srody moneybookers tłumaczy się tym że listonosze mają dużo pracy przed świętami i przelewy wolniej idą  tylko pytanie za 100zł, co w dobie 21 wieku i totalnej informatyki mają wspólnego listonosze z przelewami elektronicznymi z banku do banku, bo jak wiadomo większość banków w pełni automatycznie przyjmuje i przelicza przelewy... moneybookers schodzi na dno stulecia takimi zagraniami... żygi rzygac to sie chce jak sie czyta twoje posty musisz jechac na niezlych prochach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561 |
w jaki sposób mb podnosi wysokość limitów? Kiedyś wysyłało się scan dowodu, a teraz;)?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|