|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Hej, przestań korzystać z konta brata już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
założe, założe:) na razie jestem na etapie zakładania emaila:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
nie ma czegoś takiego jak ustawka, jest tylko stawka 10/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Walczą z nielegalnymi bukmacherami 2007-11-23 16:03 Policja w Azji aresztowała 423 osoby podejrzane o organizowanie nielegalnych zakładów piłkarskich. Według Interpolu to udany test przed przyszłorocznymi igrzyskami w Pekinie Hongkongu i Makau oraz w Malezji, Singapurze, Tajlandii i Wietnamie. W koordynowanej przez Interpol akcji zlikwidowano 272 nielegalne punkty bukmacherskie. Policjanci zabezpieczyli gotówkę, komputery, karty kredytowe i telefony o wartości 680 tys. dolarów. - Ta operacja nie tylko uderzyła w azjatyckie gangi, ale stanowiła także doskonały test współdziałania policji z różnych krajów przed igrzyskami w Pekinie - powiedział dyrektor wykonawczy Interpolu Jean-Michel Louboutin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Wyższe kary dla tenisistów za obstawianie zakładów listopad-20-2007 Niemiecka Federacja Tenisowa podwyższyła do 100 tys. euro - maksymalną karę dla zawodników i osoby z ich otoczenia za udział w zakładach bukmacherskich. Nie wykluczono również dożywotniej dyskwalifikacji dla tenisistów przyłapanych na procederze ustawiania wyników meczów. Decyzja taka spowodowana jest napływającymi informacjami ze świata tenisowego o propozycjach korupcyjnych. W ostatnim czasie do tego typu propozycji przyznało się już kilkunastu zawodników ze światowej czołówki. Szef ATP Etienne de Villiers oświadczył na początku listopada, że tenisiści, którym udowodni się ustawianie wyników meczów, powinni być dyskwalifikowani dożywotnio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
No tak ale tu pisaliście o jakiś nielegalnych bukmacherach itd. Kolega wspomniał o tym, że z Bwin dzwonią ale czy dzwonią w sprawie tego, że przyjęli za dużo i chcą się dowiedzieć czegoś w klubie czy nie wiedzą o próbach wpłynięcia na wynik meczu itp. (bo to jest normalne prawo buka np. zobaczcie z iloma organizacjami współpracuje betfair) czy dzwonią konkretnie w sprawie odwrócenia wyniku spotkania (czyli kupienia go)? Ktoś kiedyś udowodnił, że bukmacherzy wpłynęli na wynik spotkania tylko nie mówię o jakiś nielegalach czy podejrzeniach tylko o konkretach, że jakiś duży buk wpłynął na wynik meczu ligowego z powodu dużej ilości obstawiających to spotkanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
np. takie coś :
2007-10-11 Aresztowanie bukmacherów w Paryżu Brytyjska gazeta Daily Mail donosi, że szef jednego z największych operatorów zakładów sportowych, Vincent Chandler został aresztowany wraz z grupą innych ludzi bukmacherów podczas wyścigu konnego Arc de Triomphe w Paryżu.
Chandler został przesłuchany przez francuską policję i ma zakaz opuszczania kraju w związku z wyjaśnianiem sprawy dotyczącej przyjmowania nielegalnych zakładów.
Rzecznik Chandlera, Neil Wilkins twierdzi, że przesłuchanych zostało 4 mężczyzn, ale zostali oni zwolnieni bez stawiania im zarzutów. Jednak Thierry Delegue, przedstawiciel France Galop – organu państwowego zajmującego się wyścigami twierdzi, że trzem angielskim bukmacherom postawiono zarzuty.
Może chciał cos odkręcić a może nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219 |
Ale tu chodziło o wogóle inną rzecz;-) Francja nie lubi ehazardu to poluje na szefów, ale to już wogóle inny temat... Chodzi mi w tym temacie o wpływ na wynik meczu przez buków ponieważ przyjęli za dużo kasy (codziennie prawie słychać te pitolenia typerów, że typ nie wszedł bo "buki odkręciły mecz" chciałbym się dowiedzieć skoro to taki nagminny proceder czy jest to prawda)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
No tak ale tu pisaliście o jakiś nielegalnych bukmacherach itd. Kolega wspomniał o tym, że z Bwin dzwonią ale czy dzwonią w sprawie tego, że przyjęli za dużo i chcą się dowiedzieć czegoś w klubie czy nie wiedzą o próbach wpłynięcia na wynik meczu itp. Buki ściśle współpracują w tym zakresie z ATP/WTA. Może nie Bwin bo to nie jest bukmacher gdzie można jakieś konkretne pieniądze postawić ale już Betfair informuje ATP/WTA, UEFA czy krajowe federacje o wszelkich podejrzanych meczach. W przypadku piłki jest to nieco trudniejsze do wyłapania bo kursy w betfair są bardziej wtórne, choć parę spraw np. w lidze rosyjskiej było - w tenisie dużo łatwiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
A co to za buk ktory 'przyjmuje za duzo kasy'  Od czgo sa korekty kursow czy limit na zdarzenie zeby zniechecic lud? Podejrzewam ze zonglerka idzie jesli chodzi o handikapy - w Azji na to idzie gruba kasa i jak np ustawi sie meczyk ze zdecydowany faworyt faworyt wygra 1-0 czy 4-3 czy w kosza 20 punktowy handinak skonczy sie np 102-87 (pan Donaghy zdaje sie wie o co chodzi) to prawie nikt nie bedzie trąbił o ustawce i ingerencji bukmacherow a uswiadomieni wczesniej beda zarobieni
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A co to za buk ktory 'przyjmuje za duzo kasy'  No nieco zabawne są te stwierdzenia, że na przykład Bwin przyjął za dużo na mecz 3 ligi i gdzieś dzwoni. Limity na wygraną pewnie są z 500 zł max a po 3 zagraniach kurs blokowany. Koszt telefonu może być większy. Wiem, że kiedyś nawet w ekstraklasie ustawiali mecze za kilo kiełbasy i litr wódki, ale czasy się chyba trochę zmieniły.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
[/quote]No nieco zabawne są te stwierdzenia, że na przykład Bwin przyjął za dużo na mecz 3 ligi i gdzieś dzwoni. [/quote] A najzabawniejsi są Ci co wierzą w takie ustawki. Nawet jeżeli wynik jest "podrasowany" to ZAWSZE informacja jest w ścisłym kręgu ludzi. Dla zwykłych szaraczków zostają tylko urojenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
Pamiętam ustawke Arki z pewna druzyną.Remis miał byc i był. Jeszcze w II lidze. Sts przyjął za 1500 4 ako  i za więcej juz nie chcieli. Nawet wprost powiedzieli ,że przyjęli już za duzo pieniędzy z innych punktów w Polsce na to zdarzenie, a raczej na 4ako  To apropo ustawek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Skoro to było jak piszesz:ako to czy pozostałe elementy składowe tego kuponu akumulowanego też były ustawką?
A może to był zwykły singiel z kursem 4 na remis-a więc jednak nie ako?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
haha:) Edi, restrykcje na 4ako na II lige polską. Tak było 3 lata temu. Cięzko zapchac taką dziure. Znależć 3 mecze na które jest zwrot  niewykonalne. Nawet jakieś zdarzenia 1.05 nieprzewidywalne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Sts przyjął za 1500 4 ako  i za więcej juz nie chcieli. Nawet wprost powiedzieli ,że przyjęli już za duzo pieniędzy z innych punktów w Polsce na to zdarzenie Każdy następny kto chciał gdziekolwiek postawić odchodził z kwitkiem, tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tzn bez kwitka gwoli ścisłości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2007
Posty: 32 |
było tak: - to już było grane, spadaj -jak to było grane? - no, kolega, grał to samo - jaki kolega??? -BURY:) Żartuje:) Oczywiście zablokowali tą Arke bez podchodów
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Tzn bez kwitka gwoli ścisłości. z o R r o , Ty już tu żadnych kwitów na uStaFFFki nie szukaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055 |
Do tej pory futbol wyspiarski uchodził za najmniej zdemoralizowany aferami korupcyjnymi.... http://www.ogpaper.com/news/news-01361.html
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|