Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Regulamin rankingu: kosz

- do rankingu można zgłosić się w każdej chwili poprzez podanie typu
- jeden typ dziennie (cały mecz, polowa)
- stawka stala 100j
- rodzaje zakladow: ml (HT/FT), spread (FT/HT), o/u (FT/HT), h2h, margins , a takze u/o na zawodnikow,
dotyczace wszystkich klasyfikacji (punkty, zbiorki, asysty, itd)
- nie gramy zakładów na kwarty
- typ podajemy najpozniej do momentu rozpoczecia spotkania (wg NBA.com) i ani minuty później
- nie wolno zawyzac kursow
- mozna zmienic typ na inny w ciagu 10 min od podania pierwszego typu
- nie uwzgledniam w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy)
- typy moga sie powtarzac
- typy pochodzące z giełd nie będa uznawane
- typ bez kursu lub buka nie bedzie uwzgledniany w rankingu
- pełna oferta buków internetowych i tylko netowych
- jezeli user nie poda typu przez 21 dni ... zostanie skreślony z rankingu (bez mozliwości powrotu do rankingu)
- temat rankingowy prowadzi platynowy007
- wszelkiego rodzaju nieprawidłowości w zestawieniu rankingowym prosze zgłaszać w temacie który znajduje sie na górze US SPORTS

_________________________________________________________



założyłem, gdyż widzę, brak tego tematu, który zawsze odnosił się do rankingu i gdzie można było porozmawiać o wszystkich błędach, sporach, niezgodności etc.

i już moje pytanko

Originally Posted by craax
Atlanta - Wshington
typ : (-5,5)
kurs : 1.91
EXPEKT

typ nie zaliczony jak rozumiem ?

Last edited by platynowy007; 17/12/2007 17:35.
Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Drogi Platonie nie policzyłeś mi wczorajszego typu:

Orlando wygra od 1 do 5 pkt @5,5

wynik 104-102

Zatem oj bilans powinien wynosić +224

smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Nadal nie uwzględniłeś w ranku typu z dnia 18.11:

Boston @ Orlando Rozmiar zwycięstwa
Orlando 1-5
5.50
Sportingbet

wynik 104-102

Zatem mój bilans powinien wynosić +514 !


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
17<> 071 <> 7-6-0 <> 0 <> Bebop

Poruczniku cop ' kolega ma chyba inny nick i nieopatrznie go zmieniłeś:

Bebob
enthusiast


Zarejestrowany: 03/02/2005
Wiadomości: 370
Loc: Łódź


pozdr,

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
założyłem, gdyż widzę, brak tego tematu, który zawsze odnosił się do rankingu i gdzie można było porozmawiać o wszystkich błędach, sporach, niezgodności etc.

i już moje pytanko

Originally Posted by craax
Atlanta - Wshington
typ : (-5,5)
kurs : 1.91
EXPEKT

typ nie zaliczony jak rozumiem ?

_________________________________________
Przepraszam, że teraz dopiero odpisuje.
Typ nieczytelny ale jak widze u siebie dałem -100
przy najbliższej okazji naniose korekte i dam 0 gdyż jak wspomniałem nie wiem na kogo to handi wink

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Drogi Platonie nie policzyłeś mi wczorajszego typu:

Orlando wygra od 1 do 5 pkt @5,5

wynik 104-102

Zatem oj bilans powinien wynosić +224

---------------------------
Drogi Stoinku, przepraszam Cie bardzo ale nie wiem jak przeoczyłem Twoj typ. Nie miałem tego na celu.
Juz u siebie naniosłem korekte a przy najbliższej okazji i w ranku będzie to widoczne cool

Przy okazji ładny kurs, gratki. piwo również za taki zryw i wybicie się grin

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Co do usera Bebob :
Jakiś bład mi wkradł i przepraszam za omyłke.
Korekta przy najbliższym rankingu smile

Jeśli były by jeszcze jakieś pomyłki to proszę oczywście zgłaszać je.

Dzięki Baqu za zwrócenie uwagi cool

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Slaaawwek
Boston - L.A. Lakers
typ: L.A. Lakers więcej niż 85,5
kurs: 1,85
bwin

Jak już wspomniałem w rankingu, nie zgadza mi się liczba ptk.
Przy takiej granicy to by było promo dnia wink
Typ nie zostanie zaliczony na podstawie regulaminu :
- nie uwzgledniam w rankingu pomylek bukmacherow (odwrocone kursy) Taką granice własnie uważam za pomyłke.
chyba, że do czasu meczu wyjaśnisz tą sytuacje to zmienimy wink


___On - nie podajemy typów z Betfair ! Dzisiejszy typ nie zostanie zaliczony.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by platynowy007
Josh Howard - Caron Butler
Typ : Butler
Kurs : 1.73
Buk : Betgun

ale o so chozi ?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by platynowy007
Josh Howard - Caron Butler
Typ : Butler
Kurs : 1.73
Buk : Betgun

ale o so chozi ?

To ja za platynowego odpowiem ;-)

Kto zdobędzie w spotkaniu więcej punktów ;-)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Witam,
moze malo istotna pomylka ale w zaistnialej sytuacji ma znaczenie ambicjonalne smile. W ostatnim rankingu mialem -008 pkt, nastepnie typ nietrafny (-108) oraz trafiony po kursie @2.12 wiec powinienem miec +004 pkt a nie jak jest w rankingu -004.

W sumie milej byc na plusie niz na minusie, nawet tak niewielkim smile

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Master.com back
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by platynowy007
Josh Howard - Caron Butler
Typ : Butler
Kurs : 1.73
Buk : Betgun

ale o so chozi ?

To ja za platynowego odpowiem ;-)

Kto zdobędzie w spotkaniu więcej punktów ;-)

a nie więcej asyst ? - nie jest to podane - typ nieważny ?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
oczywiście mbzyk to poprawie wink

Baqu - nie zaznaczyłem ale jak doskonale wiemy w betgun 'można' typować kto więcej asyst blush
Oczywiście chodziło o ilośc punktów,asyst u nich nie ma. No i ci panowie to typowi 'asystenci' ..
Nie zaznaczyłem tego przez omyłke. Moze być nieważny typ, mi to blush ..

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
czy mozna sie wlaczyc do rankingu od teraz np? laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
nie gram w BetGun , dlatego też nie wiem co da się tam grać a co nie, po prostu chodzi mi o to, że z Twojego typu jednoznacznie nie da się określić w 100% do czego odnosi się ten typ, oczywiście w wielkim prawdopodobieństwie można się domyśleć, że jest to typ kto więcej punktów rzuci, ale podobnie można było się domyśleć w typie:

Atlanta - Wshington
typ : (-5,5)
kurs : 1.91
EXPEKT

a ranking to raczej nie domyślanie się, a podawanie typów zgodnie z regulaminem - taka jest moja ocena po prostu :>

Originally Posted by GreyTiger
czy mozna sie wlaczyc do rankingu od teraz np? laugh

regulamin rankingu kolego proszę sobie poczytać smile :

Quote
- do rankingu można zgłosić się w każdej chwili poprzez podanie typu

pozdr,

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
dzieki:)

Cleveland Cavaliers-Boston Celtics
handicap : 1.5-0
typ: Boston
kurs: 1,7
Betgun

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
sory ;p kazdy sie uczy juz wiem gdzie;]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nie wiem co Ci miało dać przyrównanie tego handi do mego typu smirk

Ok, moj typ nie zostanie zaliczony, po sprawie

Dołączył: Nov 2007
Posty: 157
member
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 157
Na betgunie mozna typowac tylko to kto wiecej punktow rzuci wiec kazdy wie o co chodzi (przynajmniej osoba co podlicza ranking). Komentarze Baqu sa calkowicie bezsensowne...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
no niestety, jak pisałem wyżej moj i podobnie twój typ kosz_master nie zostanie zaliczony.
Z tego co się nieoficjalnie dowiedziałem Betgun ma wprowadzić
( a może juz wprowadził tylko, ze dla niektórych jest to niewidoczne, w tym dla mnie) kto więcej razy weźmie bidon lub ręcznik i kto będzie miał więcej strat.
Stąd nie ma możliwości zaliczenia typów

cool

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
platynowy007 smirk

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka), 2,896 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,528
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1