Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
uwaga

Aby uniknąc poźniejszych niejasności osobom u ktorych po nicku jest na czerwono liczba wysłałem link,
że zmieniane są zasady regulaminu.Te osoby będą jeszcze typowały wg starych zasad.
Reszta typuje na bieżaco więc o zmianach z pewnością wie.

Jesli ktoś chciałby teraz zrezygnować z typowania proszę mnie o tym poinformować na priv.

cool

Last edited by Platini; 25/12/2007 22:06.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Nie jest to reklamacja, ale raczej male pytanie, zeby pozniej nie bylo reklamacji tongue

Czy w temacie rankingowym moze byc wiecej niz jeden typ? O co mi chodzi: chce poprowadzic taka mala statystyke porownawcza swoich typow, mianowicie, co by bylo, gdybym zagral odwrotnie. Nigdy wczesniej nie robilem tego, ale jesli chodzi o NBA jakos zawsze idzie mi tu pod gorke, wiec z ciekawosci warto zobaczyc co z tego wyjdzie. Wygladaloby to mniej wiecej tak (typ przykladowy):


Ranking:
Golden State Warriors u Cleveland Cavaliers
typ:Cleveland Cavaliers
kurs: 1.61
buk: bwin
--------------------------------------------------------
Kurs na GSW: 2.3

Moj rank: -113 <> 1 - 2
Odwrotny: +72



Czy prowadzacy nie bedzie mial nic przeciwko takiemu zabiegowi? Nie chce mi sie pisac dwa razy tego samego w dziale: ranking i opinie, a mam chec sprawdzic co z tego wyjdzie. W przypadku niektorych typow nie bedzie kursu odwrotnego (np. chicago wygra roznica 6-10 pkt, co wtedy? przeciwnik wygra 6-10?). No i szczerze mowiac moze innym sie oczy otworza na pewne sprawy jesli wezma swoje statystyki do kupy tongue

pozdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@Grzemp
Punkt z regulaminu:
- jeden typ na jeden dzień rankingowy

Od robienia takich eksperymentow jest Private picks a tutaj podajemy tylko typy. W ukladzie jakim Ty proponujesz bedzie to nieprzejrzyste.
Nie chce się zastanawiać licząc ranking ktory jest typ do rankingu cool

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Witam..
Panowie kiedy bedzie zrobiony aktualny ranking

Mersi

Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
chodzi mi o ranking na koniec 2007 roku

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
kiedy bedzie ranking za typy za wczorajszy dzien?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
wydaje mi sie ze nie policzyles mi typ z 14.01 tak wydaje mi sie z moich rozliczen ze brak tego typu:

Sacramento Kings - Dallas Mavericks
ty: Sacramento Kings
kurs: 3,15
pinnaclesports

jak bedziesz mial chwile czasu mam prosbe sprawdz to.
pozdrawiam

Sprawdziłem i ten typ został podliczony.
Od ostatniego ranku podliczałem 5 dni w których miałeś cztery razy -100 i raz plus (ten własnie typ)
Stad taki wynik wink

Last edited by Platini; 17/01/2008 18:19.
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Moze zmienimy nazwe turnieju?, bo "rankingu" to ja dawno nie widzialem wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
i niby chciales byc smieszny ? :smirK:
Pisałem, ze mam problemy z officem.
W innym programie tego nie policze. Przeinstalowanie nic mi nie dało, musze inaczej to załatwić.

Przepraszam za opóźnienie.

Szkoda, że przeważnie Ci mało i srednio aktywni mają najwiecej ALE .. blush

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Platini na sztos !!! Za to,ze jako jednemu z nielicznych chce mu sie prowadzic ranking i za to, ze "opoznia sie" w tej monotonnej czynosci jaka jest podliczanie. Co z tego, ze oprocz forum i prowadzenia rankingu ma tez zycie osobiste, co z tego, ze z pewnych przyczyn nie moze zrobic podliczenia, co z tego, ze pisal i informowal o przyczynie opoznienia. Najlepiej w sposob sarkastyczny i idiotyczny zwracac mu uwage....

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzięki Sev za wyrozumiałosc wink Dla niektórych jak pisałem zawsze się znajdzie ALE ..
Sam zadeklarowałem się, ze poprowadzę ten ranking i tak czynie. I jesli będzie mi dane to do konca sezonu spokojnie dociągne.
Przecież problemow z Officem sobie nie wymysliłem.
Do tego dochodzą inne sprawy ale to bajka.
Jak pisalem - jak tylko uporam się z kompem, w szczegolności Office rank będzie gotowy.

Pozdrawiam.

Platini #2031593 06/02/2008 22:22
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wykluczeni z rankingu na dzien 6.02 uwaga

Zabielany
ALEX
Kylo
krycha84
Majk
b3str
mar gos
frend30
Majestra
włodar
craax
Utukraw
pawelxyz
markopolo
Matias88
APOLLYON
Bebob
Sutener Majkel
paoblo
dj600wojt
sharky
greku78
imarcel
_zvonimir_
Sed
milonek
Robak1984
santiago
Tedi
RobiNET
ntmielonka
roqallo
Bouldermaster
gobel
hrabia
olopatronat
Grruber
KRAJAN
Shown
MaRcIn_7
arkadiusz
termii
jot23

Wszystkim dziekujemy i do następnego sezonu papa

Last edited by Platini; 06/02/2008 23:42.
Platini #2076421 19/02/2008 05:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Panowie... pogodnie Platini... pogodnie sezon końcowy
zbliża się wielkimi krokami... czy robimy tak jak sezon temu (
przecież zależy to raczej od większości z nas ), iż bawimy się
nadal w PO, czy kończymy zabawę ? Panie prowadzący jak ty to widzisz ? smile

pozdr,

Baqu #2076443 19/02/2008 06:06
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
A może zrobimy swoje Play Offy? wink

Mistrz typerów sezonu zasadniczego swoją drogą, a dalej można połączyć userów w jakieś pary (lub grupy) i rywalizować w kolejnych fazach PO.

W każdej rundzie będzie odpadała określona grupa typerów...i tak do samego finału (który oczywiście nie musi być dwuosobowy).

Tak tylko rzucam pomysł do przemyślenia, może zmodyfikowania, ulepszenia, a może odrzucenia cool

Pozdrawiam
papa

Big Ben #2076490 19/02/2008 06:27
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Jedziemy dalej bez zmian

Stoin #2076596 19/02/2008 06:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Pomysl niezły smile

Ale jak napisales Baqu to zależy od większości smile

Jeśli chcielibyście play offy to mysle, ze z udzialem nie wiecej niż 16 najlepszych wink

Prosze o wypowiedzi innych w tym temacie czy zmieniamy forme czy jedziemy jak jest pogodnie

Platini #2076702 19/02/2008 07:11
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Fajny pomysł z tym PO, ale czemu tak późno??? Przyznam, że po kilku wtopach olałem trochę ten ranking, a tu teraz motywacja, żeby się wbić do "szesnastki" wink Będę walczył niczym Sacramento (z tą różnicą, że mi się uda laugh )

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
mi tez sie pdoba pomysl z PO jak padla taka propozycja:)

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie zastanawiałem sie nawet nad tym by byly play offy.
Ale koledzy podsuneli pomysl to czemu nie wink

Do konca sezonu zasadniczego jeszcze troche czasu jest, takze mozemy ustalić do kiedy typujemy wg obecnych zasad a od kiedy ruszamy z PO.

Jak to widzicie? Jakies konkretne daty ? :>

Last edited by Platini; 19/02/2008 07:37.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ciesze się, że troszke osób tu zaglądneło i się wypowiedziało smile

na wstępie napiszę, że uważam pomysł Big Ben-a za świetny ( może sam wymyślisz regulamin na czas zabawy PO ? smile ewentualnie razem go przedyskutujemy)

myślę, że najlepiej będzie utrzymać obecny ranking do końca rozgrywek NBA ( ale nie przyjmować nowych osób już od momentu PO, ani nie stosować już formy wyrzucenia jeżeli ktoś nie typuje PO ) + zrobić odrębny konkurs TOP16 dla osób z najwyższym rankingiem ( jeżeli takowe się zgodzą, jeżeli nie dochodzi kolejna osoba z rankingu ) i wyslać każdemu priv z zapytaniem.

Big Ben podejmujesz się wyzwania ? smile oczywiście chetnie jako tako pomogę, a może ktoś inny jest chętny do organizacji ? myślę, że wyjdzie z tego ciekawa zabawa.

pozdr,


Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Lukasz111, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec, alfa), 2,722 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1