|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Aby uniknąc poźniejszych niejasności osobom u ktorych po nicku jest na czerwono liczba wysłałem link, że zmieniane są zasady regulaminu.Te osoby będą jeszcze typowały wg starych zasad. Reszta typuje na bieżaco więc o zmianach z pewnością wie. Jesli ktoś chciałby teraz zrezygnować z typowania proszę mnie o tym poinformować na priv. 
Last edited by Platini; 25/12/2007 22:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467 |
Nie jest to reklamacja, ale raczej male pytanie, zeby pozniej nie bylo reklamacji  Czy w temacie rankingowym moze byc wiecej niz jeden typ? O co mi chodzi: chce poprowadzic taka mala statystyke porownawcza swoich typow, mianowicie, co by bylo, gdybym zagral odwrotnie. Nigdy wczesniej nie robilem tego, ale jesli chodzi o NBA jakos zawsze idzie mi tu pod gorke, wiec z ciekawosci warto zobaczyc co z tego wyjdzie. Wygladaloby to mniej wiecej tak (typ przykladowy): Ranking: Golden State Warriors u Cleveland Cavaliers typ:Cleveland Cavaliers kurs: 1.61 buk: bwin -------------------------------------------------------- Kurs na GSW: 2.3 Moj rank: -113 <> 1 - 2 Odwrotny: +72 Czy prowadzacy nie bedzie mial nic przeciwko takiemu zabiegowi? Nie chce mi sie pisac dwa razy tego samego w dziale: ranking i opinie, a mam chec sprawdzic co z tego wyjdzie. W przypadku niektorych typow nie bedzie kursu odwrotnego (np. chicago wygra roznica 6-10 pkt, co wtedy? przeciwnik wygra 6-10?). No i szczerze mowiac moze innym sie oczy otworza na pewne sprawy jesli wezma swoje statystyki do kupy  pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@Grzemp Punkt z regulaminu: - jeden typ na jeden dzień rankingowy Od robienia takich eksperymentow jest Private picks a tutaj podajemy tylko typy. W ukladzie jakim Ty proponujesz bedzie to nieprzejrzyste. Nie chce się zastanawiać licząc ranking ktory jest typ do rankingu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
Witam.. Panowie kiedy bedzie zrobiony aktualny ranking
Mersi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
chodzi mi o ranking na koniec 2007 roku
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
kiedy bedzie ranking za typy za wczorajszy dzien?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
wydaje mi sie ze nie policzyles mi typ z 14.01 tak wydaje mi sie z moich rozliczen ze brak tego typu: Sacramento Kings - Dallas Mavericks ty: Sacramento Kings kurs: 3,15 pinnaclesports jak bedziesz mial chwile czasu mam prosbe sprawdz to. pozdrawiam Sprawdziłem i ten typ został podliczony. Od ostatniego ranku podliczałem 5 dni w których miałeś cztery razy -100 i raz plus (ten własnie typ) Stad taki wynik
Last edited by Platini; 17/01/2008 18:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Moze zmienimy nazwe turnieju?, bo "rankingu" to ja dawno nie widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
i niby chciales byc smieszny ? :smirK: Pisałem, ze mam problemy z officem. W innym programie tego nie policze. Przeinstalowanie nic mi nie dało, musze inaczej to załatwić. Przepraszam za opóźnienie. Szkoda, że przeważnie Ci mało i srednio aktywni mają najwiecej ALE .. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Platini na sztos !!! Za to,ze jako jednemu z nielicznych chce mu sie prowadzic ranking i za to, ze "opoznia sie" w tej monotonnej czynosci jaka jest podliczanie. Co z tego, ze oprocz forum i prowadzenia rankingu ma tez zycie osobiste, co z tego, ze z pewnych przyczyn nie moze zrobic podliczenia, co z tego, ze pisal i informowal o przyczynie opoznienia. Najlepiej w sposob sarkastyczny i idiotyczny zwracac mu uwage....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Dzięki Sev za wyrozumiałosc  Dla niektórych jak pisałem zawsze się znajdzie ALE .. Sam zadeklarowałem się, ze poprowadzę ten ranking i tak czynie. I jesli będzie mi dane to do konca sezonu spokojnie dociągne. Przecież problemow z Officem sobie nie wymysliłem. Do tego dochodzą inne sprawy ale to bajka. Jak pisalem - jak tylko uporam się z kompem, w szczegolności Office rank będzie gotowy. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wykluczeni z rankingu na dzien 6.02 Zabielany ALEX Kylo krycha84 Majk b3str mar gos frend30 Majestra włodar craax Utukraw pawelxyz markopolo Matias88 APOLLYON Bebob Sutener Majkel paoblo dj600wojt sharky greku78 imarcel _zvonimir_ Sed milonek Robak1984 santiago Tedi RobiNET ntmielonka roqallo Bouldermaster gobel hrabia olopatronat Grruber KRAJAN Shown MaRcIn_7 arkadiusz termii jot23 Wszystkim dziekujemy i do następnego sezonu 
Last edited by Platini; 06/02/2008 23:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Panowie...  Platini...  sezon końcowy zbliża się wielkimi krokami... czy robimy tak jak sezon temu ( przecież zależy to raczej od większości z nas ), iż bawimy się nadal w PO, czy kończymy zabawę ? Panie prowadzący jak ty to widzisz ?  pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
A może zrobimy swoje Play Offy?  Mistrz typerów sezonu zasadniczego swoją drogą, a dalej można połączyć userów w jakieś pary (lub grupy) i rywalizować w kolejnych fazach PO. W każdej rundzie będzie odpadała określona grupa typerów...i tak do samego finału (który oczywiście nie musi być dwuosobowy). Tak tylko rzucam pomysł do przemyślenia, może zmodyfikowania, ulepszenia, a może odrzucenia  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Pomysl niezły  Ale jak napisales Baqu to zależy od większości Jeśli chcielibyście play offy to mysle, ze z udzialem nie wiecej niż 16 najlepszych Prosze o wypowiedzi innych w tym temacie czy zmieniamy forme czy jedziemy jak jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
Fajny pomysł z tym PO, ale czemu tak późno??? Przyznam, że po kilku wtopach olałem trochę ten ranking, a tu teraz motywacja, żeby się wbić do "szesnastki"  Będę walczył niczym Sacramento (z tą różnicą, że mi się uda  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
mi tez sie pdoba pomysl z PO jak padla taka propozycja:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie zastanawiałem sie nawet nad tym by byly play offy. Ale koledzy podsuneli pomysl to czemu nie  Do konca sezonu zasadniczego jeszcze troche czasu jest, takze mozemy ustalić do kiedy typujemy wg obecnych zasad a od kiedy ruszamy z PO. Jak to widzicie? Jakies konkretne daty ? :>
Last edited by Platini; 19/02/2008 07:37.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
ciesze się, że troszke osób tu zaglądneło i się wypowiedziało  na wstępie napiszę, że uważam pomysł Big Ben-a za świetny ( może sam wymyślisz regulamin na czas zabawy PO ?  ewentualnie razem go przedyskutujemy) myślę, że najlepiej będzie utrzymać obecny ranking do końca rozgrywek NBA ( ale nie przyjmować nowych osób już od momentu PO, ani nie stosować już formy wyrzucenia jeżeli ktoś nie typuje PO ) + zrobić odrębny konkurs TOP16 dla osób z najwyższym rankingiem ( jeżeli takowe się zgodzą, jeżeli nie dochodzi kolejna osoba z rankingu ) i wyslać każdemu priv z zapytaniem. Big Ben podejmujesz się wyzwania ?  oczywiście chetnie jako tako pomogę, a może ktoś inny jest chętny do organizacji ? myślę, że wyjdzie z tego ciekawa zabawa. pozdr,
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|