|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
A ja otrzymałem niedawno takiego Newsa i tu tez nie ma limitu obrotu: * 10€ Bonus - Warunki otrzymania: Aby otrzymać 10€ Bonus, należy wpłacić minimalnie 10€ oraz obstawić jeden lub kilka zakładów sportowych (Giełda, Trading, Casino ,Poker nie obowiązują). 10€ Bonus otrzymuje każdy zarejestrowany gracz myBet.com który ukończył 18 rok życia. Do wpłaconej minimalnej kwoty 10€ otrzymujesz jeszcze 10% naszego standardowego Bonusa za pierwszą wpłatę aż do 50€! * Całość musi zostać minimum 1 raz obstawiona na jednym kuponie aby można było wypłacić depozyt. Samym 10€Bonusem należy obrócić minimum 3 razy ( dowolny zakład sportowy lub kilka) aby spełnić warunek wypłaty. (Giełda, Trading,Casino oraz Poker nie obowiązują). Niniejsza promocja przeznaczona jest dla wszystkich użytkownicy myBet.com którzy nie dokonali jeszcze pierwszej wpłaty! Promocja trwa do 31.12.2007r.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 100 |
Noooo. jeszcze musisz uważać cobyy ich z torbami nie puścić  Moze i smieszne. Ja tam skorzystalem, bardziej by sprawdzic bukmachera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
odrobinke podbije.
pierwsza rzecz to ogrom czasu jaki mybet traci na rozliczanie zakladow z najpopularniejszych lig, wiec jezeli ktos lubi miec ekspresowao rozliczone srodki na koncie nie ma tu czego szukac.
dwa: znajduje typ z nhl, najzwyklejszy typ zaklad na zwyciestwo w 60minutach meczu, bez dogrywek, bez handi, bez zadnch kombinacji, wpisuje stawke, klik w 'wnies zaklad' i:
"Komunikat błędu Musisz na National Hockey League minimum 3 typ(ów) obstawić."
Spadlem z krzesla...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
bludek musisz sie przyzwyczaić, większość ich oferty wymaga minimum 3 kombinbacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
bludek musisz sie przyzwyczaić, większość ich oferty wymaga minimum 3 kombinbacji A jak za dużo ugrasz to już nie większość ale cała.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38 |
Trzeba do nich pisać po ang czy mają może polski support?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
..można pisać po polsku już pisałem i odpowiedz była po naszemu ;-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2007
Posty: 38 |
...dziwne At present we are only able to provide support in English and German. Please resend your query in one of these languages and we will reply to you as soon as possible. co nie zmienia faktu ze w 30 min po napisaniu maila kasa doszla na konto (wczesniej czekałem ponad tydz)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
W piatek wyplacilem kase na mb, wczoraj (niedziela) dostalem mejla z prosba o wyslanie skanow potwierdzajacych tozsamosc. Wyslalem i po 10min kasa byla na koncie.
Ogolnie gdyby nie te min. 3kombinacje na wiekszosc zakladow to buk uszedlby w tlumie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
NOWA promocja w MyBet, dla użytkowników mecz.pl aż do 75 Euro ekstra! https://www.mecz.pl/mybet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
Przyjmują i do tego 25% bonus od pierwszej wpłaty dodają
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak to jest z tymi bonusami ??? Jeśli dobrze doczytałem to przy pierwszej wpłacie dają 10 % bonusa - do 50 euro (skąd 25 % ????). Natomiast bonus od mecz.pl jest zupełną zagadką: "Zarejestruj się i wpłać 15€ albo 25€, obstaw jeden lub kilka zakładów za tę kwotę itd...". Jeśli dobrze zrozumiałem, to jak wpłacę 25 e to otrzymam najpier 2,5 e od wpłaty, a potem po zagraniu za 25 e drugie 25 e ??? A jak wpłacę 200 e to otrzymam 20 e od pierwszej wpłaty a drugiego bonusa już nie (jest napisane:" wpłać 15 e lub 25 e")??? Ktoś wytłumaczy dokładnie zasaday ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
to proste, 10% dają przy kazdej wpłacie oprócz MB. Wpłata przez MB daje 25% Bunusa dopisywanego automatycznie. Więc jesli wpłacisz w ramach Promo 25euro przez MB to na twoim koncie będzie 31,25euro. Jesli za tę sumę obstawisz jeden zakład o minimalnym kursie 1,20 chyba tak tam było. To masz prawo do bonusa 25e lub 15e. Jesli wpłacisz 200e przez MB to stan konta będzie 250e. i nie ma senu brac banusa 15e tylko jechac po całości i brac ten 25 e ;-) A jesli Ktos wpłaca 15 e to moze otrzymac max 15e Extra bonusa. mybet faworyzuje płatności przez moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
orientuje się ktoś co to jest extra bonus tomek :] ? dostał może ktoś z was również 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
slyszal ktos o wspolpracy z mybet tzn.otwarcie punktu przyjmowania zakladow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 200 |
orientuje się ktoś co to jest extra bonus tomek :] ? dostał może ktoś z was również  Szczypior cos takiego 01.12.07 17:56 Marketing extra bonus tomek moze daja wszystkim tomkom  Przeciez to takie piekne imie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
tylko że ja nie jestem tomek, a raczej mój kolega bo on sobie konto zakładał z linku mecz.pl i niestety przy wplacie 75 euro nie dostał bonusu conradowego, tylko wlasnie 25 e. Pisze do supportu, ale nie chcą przyznać, zalogował sie i zarejestrował prawidłowo z linku tego powyżej. Może źle zrozumiał zasady po prostu i nie ma 100 % bonu od 1 wplaty mb.
|
|
|
Link skopiowany do schowka