Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Jako czlonek komisji chcialbym prezesowi zaproponowac odwazne kroki w celu wyeliminowania osob ktore drugi mecz z rzedu oddaly walkowerem...Prem z mojej strony masz pelne poparcie.W 2 lidze grupie A po raz kolejny praktycznie kazdy mecz konczy sie walkowerem...Moze uda sie z dwoch grup zrobic jedna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Raho:
[qb]Czy musze podawać zastępcze typy za mecz Zagłębia - Polonia ponieważ mecz przełożono na poniedziałek????[/qb]
Nie. Po prostu zaraz po zakończeniu meczu podasz wynik.[/qb]
Prem$ prosze o wejscie do tematu Wyniki 1 Liga B i udzielenie odpowiedzi i dac komus nagane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
No coz dla mnie jest to ewidentne wystawienie nieuprawnionych zawodnikow do gry...(Zaglebie - Polonia) Moja propozycja:walkower dla druzyn przeciwnych...

Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
A teraz moja propozycja bo mnie krew zalewa jak na to patrzę. Zawieszamy rozgrywki, nie przyjmujemy nikogo nowego zapisy juz były , i robimy tak: Ci co zagrali dwa mecze w dwóch pierwszych kolejkach grają dalej, dajemy do następnego piątku czas tym co zagrali jeden mecz by potwierdzili swój udział i od następnego poniedziałku zaczynamy gre w nowych ligach mniejszy burdel atrakcyjniejsze rogrywki. zaraz jeszcze policzę ilu zawodników dało po dwa typy a ilu po jednym, bo może to tylko w mojej lidze są takie jaja wtedy sie zamknę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Znowu reforma w czasie trwania rozgrywek ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Lepsze są grupy z mniejszą iloscią drużyn.
Po 3 kolejkach tych co maja 3 walkowery wykluczyć,a walkowery z tymi zespołami anulować ,jednocześnie utrzymać wyniki już odbytych meczy,tam gdzie nie byłoby przeciwnika ,drużyna miałaby wolne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,jest czas na typowanie w innych turniejach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Chyba że wchodzi w grę oferta LAO z kuratorami :zobacz: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
witam komisje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

chcialbym sie dowiedziec czy mozna sie jeszcze zapisac do 3 ligi bo niestety wczesniej o tym nie wiedzialem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
oczywiscie jesli nie sprawi to nikomy wiekszych problemow.
Lub jesli jakas druzyna bedzie usowana to czy mozna wskoczyc na jej miejsce ?? z nowa nazwa z tym ze na rozpisie bede gral mecze po prostu za nia skoro nie bedzie jej juz w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zeby nie bylo zabawy z wpisywaniem tylko np. post druzyna xxx bedzie zamiast yyy
czy take cos jest mozliwe ???

zegnam i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

w III lidze, grupie d, mecz FC Kalina - Mafia Spirytusowa zostal zakonczony walkowerem dla druzyny gosci, nie moglem podac typow, gdyz w piatek wieczorem gdy wysiadalem z samochodu pod wlasna klatka podeszlo domnie dwoch panow, pachcnelo plakietkami i zatrzymali mnie za zekoma kradziez samochodu. w tych okolicznosciach stracilem 2 dni z zycia i niemoglem podac typow w zadnym z konkorsow.
dlatego wnosze o powtorne rozegranie w/w meczu.

prosze o pozytywne i wmiare szybkie rozpatrzenie mojego wniosku

pozdrawiam

cichy

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Moze Mafia Spirytusowa maczala w tym palce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A tak na powaznie to wspolczucia.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Hmmmm cichy twoja sytuacja jest trudna do rozpatrzenia...Niestety twoj zespol nie stawil sie na boisko i dlatego sedzia mial prawo wpisac walkower dla Mafii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Niestety dla mnie regulamin jest regulaminem...Skoro byles tam dwa dni to w niedziele mogles podac typki wieczorem bo cos tam bys jeszcze znalazl ...Z jednej strony wspolczuje a z drugiej regulamin to regulamin ...Moja propozycja jest taka:walkower dla Mafii lub jesli prezes mafii wyraza zgode to rozegranie tego meczu w ustalonym terminie....Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat Prezesa oraz pozostalych czlonkow Komisji

Pozdrawiam! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Zgadzam się z Kubą.
Walkower dla Mafii lub jeśli menedżer Mafii wyrazi zgodę rozegranie meczu.
Decyzja zarządu

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
ok, skontakyuje sie z prezesem mafii(zauwazylem ze owen jest z lublina, wiec seba moze mial racje? wszystko jest troche dziwne, ale ja to wyjasnie)

pozdrawiam

cichy

Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Siemka cichy
po pierwsze nie jestem owen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
a po drugie moge rozegrać mecz powtórnie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
tylko zwrot kosztów za podróz , chyba mi sie nalezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 309
w tabeli III C brak wyniku
mojego ostatniego meczyku
FC Barcelona-FC Maslice 1-0
pozdrowka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Prem prosze ciebie jako prezesa zanim zacznie sie jeszcze mecz Polakow.Gram z Huraganem Gasocin i legias podal taki sam typ co jak z tym ,ze ja podalem 728 1x a on 728 f+2(Polska - Łotwa) wydaje mi sie iz jest to nie zgodne z regulaminem poniewaz jedno i drugie wiaze sie ze zwyciestwem Polakow...a wiec wyaje mi sie iz ten zaowndik nie powinien byc brany pod uwage podczas spotkania

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Mam problem, z którym zgłaszam się do Szanownej Komisji EEL. W regulaminie rozgrywek 3.10 napisano : " Nie można grać tych samych typów co przeciwnik (ani jeden typ nie może się pokryć). Można natomiast grać ten sam mecz, załóżmy że jeden z uczestników stawia 1x, drugi może postawić 2."
W lidze IIIA w meczu Westside - Tottenham Hotsbur - mój przeciwnik podał PO MNIE !! - 2 TAKIE SAME MECZE co ja !!

621 River Pl.-Union 1 prof 1.45
626 Racing C.-Gimnasia 1 prof 1.85

Nie jest niestety napisane co wynika w tym przypadku - czy przysługuje mi WALKOWER ??

Proszę o wyjaśnienie

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam Thom.Decydujace jest zdanie prezesa jednakze moje zdanie jako czlonka komisji jest nastepujace:Dla mnie ewidentny walkower dla Tottenhamu, szczegolnie iz to wlasnie ja podawalem za ciebie typy a Maciejev i druzyna Westside podala od razu po moim poscie takie same typy...Dziwne bo wystarczylo spojrzec jednen post wyzej..Po prostu Maciejev nie dojrzal twoich typow dla mnie ewidentny walkower dla Tottenhamu

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
W regulaminie nie ma tego,że należy sie walkower za to,te powtórzone typy liczą się jako nietrafione,a pozostałe przecież podał,więc jaki walkower? :eek: :zobacz:
Ja bym się cieszył gdyby ktoś po mnie powtórzył z 4 moje typy,większa szansa na sukces. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
A co z osobami które notorycznie łamią przepisy nie podając ani dnia,ani godziny,ani numeru meczu u buka?
:zobacz: :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Prem cos z tym trzeba zrobic tzn numer to pol biedy ale te walkowery to faktycznie juz w niektorcyh ligach sa nudne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Smoq masz racje w pewnym sensie...Mysle ze najlepiej po prostu uznac druzynie Westside te dwa typy jako niezaliczone aczkolwiek mysle ze co jak co ale post wyzej to mozna bylo zauwazyc typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> No coz czekamy na decyzje prezesa....

Strona 2 z 10 1 2 3 4 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, forty, 11kera11, ANZELMO, rafal08, betowiec), 2,770 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,514
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1