|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Polscy internauci potrafią wiele 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
mnie poprostu wkurza, ze co chwile dostaje na gg to, ze mam zaglosowac w ankiecie, co chwile widze jakis post, zeby zaglosowac w ankiecie...czy tam sondzie, i tyle, a takie sondy nic nam nie dawaja, skoro ankieta jest kogo wlosi sie najbardziej obawiaja to niech sobie wlosi glosuja i zobaczymy kogo sie najbardziej obawiaja... Yaaho, jesteś ponury niczym nasi sąsiedzi zza Odry. Zobacz, już 66% uważa, że zamkną tabelę  Mnie się takie akcje podobają. Pokazują głupotę internetowych sondaży, których wynik można bez trudu z góry przewidzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja zaglosowalem, zawsze glosuje, ale tez nie lubie jak mi ktos takie lancuszki puscza, traktuje to jako spam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka