Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Zbigniew
Śmieszy cię jak laski jedzą gówno?

Pozdro.

O zesz to nie chce. shocked

Bonus: Unibet
Kylo #1829389 03/12/2007 22:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mnie zgubiła ciekawość - na JoeMonster jest artykuł z filmikami z samymi reakcjami ludzi. Chciałem zobaczyć co je wywołało :/

Niedługo koniec świata tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Uzyj googli i tez Ci wyskoczy, ja tak zrobilem, raz mi wystarczy wink

lupus #1829446 03/12/2007 23:09
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
ja też użyłem googli, zobaczyłem opis i już mnie nie ciekawi co tam jest

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przychodzi facio do Urzędu Stanu Cywilnego i mówi, że nazwisko chciałby zmienić, bo mu się to co ma nie podoba.
Urzędnik: a jak się pan nazywa?
Facio: Bezjajcew.
U: to faktycznie się pan kwalifikuje do zmiany bezpłatnie. jak się pan chce nazywać?
F: nie wiem... może tak jakoś z amerykańska, co?
U: to mam wybrać?
F: tak.
U: to ja coś wymyśle. proszę za dwa tygodnie przyjść po odbiór dokumentów.
Dwa tygodnie później facet otwiera nowy dowód i czyta swoje nowe nazwisko: Yonderbrack

Przychodzi chłopak do spowiedzi:
- Proszę księdza uprawiałem sex oralny.
- O ciężki grzech. A z kim?
- Nie mogę księdzu powiedzieć .
- Może z Kryśką od Zarębów?
- Nie
- A może z Kaśką od Kowali?
- Nie
- Powiedz bo rozgrzeszenia nie dostaniesz!
- No naprawdę nie mogę proszę księdza.
- To może z Zośką od Graboszy?
- Nie
- Idź nie dam Ci rozgrzeszenia.
Wychodzi chłopak z kościoła - czekają na niego kumple:
- I co? Dostałeś rozgrzeszenie?
- Nie. Ale namiarów parę mam.

laugh

Kylo #1829609 04/12/2007 00:50
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 222
http://www.joemonster.org/filmy/5991/Babcia-i-jej-reakcja-na-film-porno - tytuł mówi wszystko, dawno tak sie nie uśmiałem,polecam

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Interia.pl - "Włosi lamentują po losowaniu"

(...)Tego też najbardziej bali się włoscy kibice, którzy niedawno dali wyraz swym obawom w sondażu na stronie internetowej "La Gazzetta dello Sport". Na pytanie, której drużyny należałoby uniknąć, 46 procent wskazało Francję. To - warto przypomnieć - wynik sprzed masowej inwazji polskich internautów na stronę największej włoskiej gazety sportowej, którzy całkowicie odmienili rezultaty sondy głosując na Polskę i uczynili z naszej reprezentacji najgroźniejszego rywala Włochów.

laugh

Bzyku #1829790 04/12/2007 02:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Bzyku #1829795 04/12/2007 02:36
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Bzyku
Interia.pl - "Włosi lamentują po losowaniu"

(...)Tego też najbardziej bali się włoscy kibice, którzy niedawno dali wyraz swym obawom w sondażu na stronie internetowej "La Gazzetta dello Sport". Na pytanie, której drużyny należałoby uniknąć, 46 procent wskazało Francję. To - warto przypomnieć - wynik sprzed masowej inwazji polskich internautów na stronę największej włoskiej gazety sportowej, którzy całkowicie odmienili rezultaty sondy głosując na Polskę i uczynili z naszej reprezentacji najgroźniejszego rywala Włochów.

Dzielą czas na 'sprzed inwazji polskich internautów' i ' po inwazji' laugh

chris #1829942 04/12/2007 03:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Zaskakujące wyniki niemieckiej ankiety

poniedziałek 3. grudzień 2007 11:26
87 procent Niemców sądzi, że grupę B wygra Polska


Niemcy panicznie boją się polskiej reprezentacji. Do takiego wniosku można dojść, patrząc na ankietę portalu sport1.de. Na pytanie, kto wygra grupę B na mistrzostwach Europy 2008, na Polskę głosowało... 87 procent internautów!
czytaj dalej...
REKLAMA


Zaledwie co dziesiąty ankietowany wskazał na naszych zachodnich sąsiadów. Natomiast na Chorwację i Austrię nie głosował już praktycznie nikt (w sumie niecałe 3 procent poparcia).

Wyniki ankiety mogą nas cieszyć, choć nie ulega wątpliwości, że tak dobry wynik zawdzięczamy przede wszystkim naszym rodakom, którzy ostatnio bardzo lubią podobne zabawy.

Jakiś czas temu na portalu "La gazetta dello Sport" piłkarscy kibice wskazali Polskę jako kraj, którego Włosi najbardziej się obawiają na Euro 2008. Także w tym przypadku zaskakujące wyniki to robota naszych internautów.

Jerzy Wilkoński
Dziennik.pl smile


Teraz chyba idzie akcja na Kickera
http://www.kicker.de/
Nizej, po prawej stronie. Pytanie: ktore miejsce zajma Niemcy w grupie na ME2008 smile

Na razie mamy:
1 58,70%
4 18,77%
2 17,55%
3 4,98%

rivex #1830177 04/12/2007 04:36
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
dzisiaj zona znajomego z pracy powiedziala mi, ze jestem bardzo podobny do ... ( kogos tam, osoby publicznej ze "szol biznesu" ), ja jej na to czy to komplement czy nie? a ona mi na to w bliskiej obecnosci meza ( mojego znajomego ), ze to komplement, bo on sie jej zawsze podobal i sie w nim podkochuje laugh
zastanawiam sie czy czeka mnie nie planowane bzykanko hura



Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Zbigniew
Śmieszy cię jak laski jedzą gówno?

Pozdro.


nie, nas smieszy biegajacy kutas na ekranie, ale to trzeba w takiego linka jednego kliknac laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
To masz poważny problem jeżeli śmieszą cię pedały grzmocące się w dupę.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Zbigniewie... jak bym czytal o Tobie laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
http://www.maxior.pl/film/84778/Ile_piwa_zostalo_w_puszce

wiec jakby ktos nie wiedzial jak zmierzyc poziom piwa w puszce to w powyzszym filmiku ma wytlumaczenie smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by Adammm
Zbigniewie... jak bym czytal o Tobie laugh
Człowieku, sam napisałeś, że lubisz takie akcje, więc płyń.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by Adammm
Zbigniewie... jak bym czytal o Tobie laugh
Człowieku, sam napisałeś, że lubisz takie akcje, więc płyń.

Ale to Ty je wklejasz na forum tongue

frees #1830852 04/12/2007 07:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by frees
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by Adammm
Zbigniewie... jak bym czytal o Tobie laugh
Człowieku, sam napisałeś, że lubisz takie akcje, więc płyń.

Ale to Ty je wklejasz na forum tongue
Wkleiłem, bo wiedziałem, że kilka osób się zajara tymi panami.


Sens tego linka daleko odbiega od dymających się panów. Nie pojmujesz tego - przykro mi.

Chce ktoś coś do mnie napisać w sprawie linka - jest PM.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by Adammm
Zbigniewie... jak bym czytal o Tobie laugh
Człowieku, sam napisałeś, że lubisz takie akcje, więc płyń.

widze ze umiejetnosci wyczuwania ironi Ci brakuje. No ale coz, moze sie kiedys tego nauczysz.

no to płynę Zbigniewie laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Były premier Jarosław Kaczyński zachowa ochronę Biura Ochrony Rządu tylko dlatego, że jest... uderzająco podobny do prezydenta. A co z innymi podobnymi?
Według gazety, borowików za swoimi plecami chcą mieć też sobowtóry Lecha Wałęsy i gen. Wojciecha Jaruzelskiego, którym jako byłym prezydentom przysługuje dożywotnia ochrona.


- Zgrabna i dobrze wyszkolona borowiczka to byłoby coś - śmieje się Eugeniusz Jędrzejczyk, sobowtór Lecha Wałęsy. Zupełnie już poważnie dodaje: - Często spotykały mnie bardzo nieprzyjemne sytuacje. A to ktoś krzyknął: oddaj moje 100 milionów ty ch..., inny rzucił mięsem i nazwał prostakiem. Jędrzejczyk przyznaje, że na wiele imprez zamawiał osobistą ochronę. - Gdyby nie ona, byłoby ciężko. Musiałbym po prostu uciekać - ucina. Maciej Hebdzyński jest tak łudząco podobny do generała Jaruzelskiego, że już nieraz oberwało mu się za wprowadzenie stanu wojennego.

Sobowtór generała też nie pogardziłby darmową ochroną. - Ale musiałaby to być jakaś ładna blondynka i w dodatku bardzo dyskretna. Anioła stróża, który by za mną chodził i donosił wszystko żonie - nie chcę - mówi z uśmiechem Hebdzyński.

Dariusz Aleksandrowicz, rzecznik BOR, nie wyklucza, że sobowtórom byłych prezydentów też może być przydzielona ochrona. - Ci panowie musieliby wystąpić z odpowiednim wnioskiem do ministra spraw wewnętrznych - wyjaśnia "Super Expressowi".

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 1,005 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1