|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Co ty w prokuraturze forum przeglądasz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
eee , temat lipa ;/ prowokacja , a szkoda ;-( 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
To oddał Ci w końcu tego laptopa czy nie, bo sam już nie wiem. A skoro nie oddał to z czego piszesz? A tak w ogóle to powodzenia i nie daj się dymać, prawo jest po twojej stronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
baranie bez szkoły sam posiadasz jaką jeśli mozna wiedziec?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
baranie bez szkoły sam posiadasz jaką jeśli mozna wiedziec? "Jasna sprawa", że posiada, właściwie kończy, właśnie jest na zajęciach  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Motyla noga, popsułem temat, przepraszam, ale za chwilę przejdziemy zapewne na następną stronę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
temat do usuniecia bo jeszcze ktos kociej mordy dostanie
experto pokaz jaki jestes swietojebliwy i zrób to o co prosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ide poogladac TVN24. Moze bedzie relacja z wizyty @nygera w prokuraturze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
odpuscilem se dzis spacerek do prokuratury jest 15 a pracuja do 16
nie mam wniosku dowodowego poczekam co na forum prawnym napisza i pujde rano jutro z ew wnioskiem zadaleko mam aby dzis i jutro chodzic i nie bede taki natarczywy mam swoje powody
szkoly mam licencjat ze scislej dziedziny
a no i jestem profesorem z bukmacherki to cenie najbardziej
amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
a no i jestem profesorem z bukmacherki to cenie najbardziej Kurde, a ja w bukmacherce to tylko sie licencjata dorobilem. Tylko, ze jeszcze nie musialem nic w lombardzie zastawiac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
pojde  ale ja olewam bledy bo jakis znowu pe... napisze mi o ortografi , chlopcze co do mnie pisałem ( odnosnie ortografi ) zaceruj se skarpetki lepiej i idz spac ( jak ty na takie rzeczy zwazaz to co z ciebie za buk.. szoda ci pewnie 2 pln ty majonezie pie.. )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
temat do kasacji bo jeszce sie komus krzywda stanie !!!!!!
gdzie swietohebliwy experto ???
dzialaj synu
amen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
najwazniejsze ze jestes dobrym bukmacherem  Temat nie moze zostac skasowany, wszyscy jestesmy ciekawi czy odzyskasz laptop
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
jak ty na takie rzeczy zwazaz to co z ciebie za buk.. szoda ci pewnie 2 pln ty majonezie pie.. miszcz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
experto nie pozyczysz moze 5-teczki ??? mam pewki z uleb cup i nbeja no wez jutro oddam bo bede mial pozyczone 800 pln i jebne za wsyztsko nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy nie dla mnie ten sport ale nie mam mozliwosci wyjsca zadaleko zabrnelem to co z tą 5-teczka ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536 |
rozkreca sie, czuje w powietrzu BANA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
podaj adres na moneybookers, mysle ze nie tylko ja wplace
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
experto nie pozyczysz moze 5-teczki ??? mam pewki z uleb cup i nbeja no wez jutro oddam bo bede mial pozyczone 800 pln i jebne za wsyztsko nigdy nie wytrzymuje presji i to sie zwykle zle konczy nie dla mnie ten sport ale nie mam mozliwosci wyjsca zadaleko zabrnelem to co z tą 5-teczka ?? o której rodzice odbierają Cię z przedszkola??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2007
Posty: 107 |
wlansie chce se uniknac bana, bo chce wam powawac pewki z nbaeja i jaks ie bedzie toczyc ta sprawa dodaje duzo koloru temu forum bo jest na tym "czacie kilka osób" co moze skarpetki najwyzej cerowac
ale co mnie to
wiec prosze cie ekspertousun temat, bo jeszce mnie zablokujesz i bede msuail cie nzalesc
wiec dla twego dobra
ps
moge podac adres mb nie urzywam ale zaloze
wspo,mozesz mnie ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|