Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#183447 04/11/2002 12:13
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
8 kolejka
Los Pocracos - Fortuna Sittard 0-1 (0.0 - 4.15)

Samobójczy gol gospodarzy w 90 minucie i goście wyjeżdzają z trzema punktami. :eek:

#183448 05/11/2002 11:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wolverhampton -Agrykola 3:0 (walkower)
chyba nareszcie uzbierałem na gola, panowie trzeba to uczcić.................
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ..................

#183449 05/11/2002 18:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
Polonia Elblag - FC Bagdad 0:3 (wo)

#183450 05/11/2002 23:19
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
FC Maggots United - Leyton Orient 0:3 (walk over)

czy tylko sam chce cos zmienic zeby bylo ciekawiej? panowie zrobimy dodatkowe rundy miedzy soba badz inaczej rozwiazemy kwestie walkowerow. wystarczy chciec...

#183451 11/11/2002 18:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Leyton Orient - Los Pocracos 0:0 (SS: 3.8 - 0)

od razu widac ze to poziom III-ligowy

#183452 11/11/2002 23:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
9 kolejka
Fortuna Sittard - Ajax Amsterdam 3-0 (w.o)

#183453 12/11/2002 12:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
FC Bagdad - Wolverhampton 0:1
______________________5,31:6,63
uff było ciężko po kiksie francuzów i kontuzji pepika miałem nóż na gardle ale i w drużynie gości nie popisali się anglicy i hiszpanie zatem dzięki pomuślnemu zbiegowi okoliczności udało się wywieźć komplet punktów
pozdrawiam cześć

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> klimat dopisał (karnacja się poprawiła ale czy słońce było tego zasługą.............) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#183454 13/11/2002 01:11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Agrykola-RUCH RADZIONKÓW 0-3 W.O

#183455 17/11/2002 23:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
10 kolejka
Fortuna Sittard - Leyton Orient 5:2 SS(13.04 - 8.2)

Mecz na szczycie IIIb stał na dobrym poziomie. Zawodnicy Leytonu chyba za duzo czas spedzili w holendrskiej knajpie bo w drugiej polowie calkowicie sie pogubili. Gospodarze wykorzystali az 5 z 6 oddanych strzałow i to oni zostali nowym liderem.

#183456 18/11/2002 00:13
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Piękny mecz, oby więcej takich w lidze. Goście byli naprawdę dobrze przygotowani i zaskoczyli golkipera Fortuny, gdyby francuski pomocnik nie trafił w poprzeczkę, a w bramkę - nie byłoby tak słodko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie spodziewamy się zwycięstwa w Anglii, ale postaramy się zagrać pięknie rewanż.

#183457 18/11/2002 19:37
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Ruch Radzionkow-baghdat 0-0

#183458 19/11/2002 03:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Los Pocracos - Flaszka 0,7 3:0 - niestety goscie nie dojechali:-(

#183459 19/11/2002 16:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Wolverhampton-FC Pass Utd 1:0
___________6.50:0.00
można policzyć walkower ale wolę już te 1:0
__________________________ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#183460 25/11/2002 13:58
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
Leyton Orient - Ajax Amsterdam 3:0, gosci zabraklo a szkoda bo sila strzalu gospdarzy wyniosla 10,2

Wszyscy niech koniecznie odwiedza temat IIIB zwiazku z reorganizacja naszej podhalanskiej ligi!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#183461 25/11/2002 15:17
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
11 kolejka
Flaszka 0,7 - Fortuna Sittard 0-3 (W.O.)

#183462 25/11/2002 20:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
11 kolejka
Polonia Elbląg - Wolverhampton 0:3(walkover)

#183463 30/11/2002 16:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
12 kolejka
Agrykola Warszawa - Fortuna Sittard 0-3 (w.o.)

#183464 30/11/2002 16:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
11 kolejka

Baghdad - Maggots 3:0 (wo.)

#183465 30/11/2002 22:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 527
12 kolejka:
Flaszka 0,7 - Leyton Orient 0-3 walkower

#183466 02/12/2002 02:59
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao
Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
13 kolejka
Fortuna Sittard - FC Baghdad 3-0 (SS 9.12-2.5)

Mam wrażenie, że Irakijczycy nie wiedzieli do którego samolotu wsiąść, i stąd niektórzy się pogubili po drodze a niektórzy przyjechali bez koszulek ;-)
Dzięki za mecz Saddam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1