|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
jakby zabrakło finalisty play-off to byłaby strata,więc zgłaszam swój udział w rozgrywkach EEL. DRAGON Świnoujście 1 Liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
cool, dzieki Arko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tylko co bedzie w przypadku ewentualnego mojego awansu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> przeciez rezerwy nie moga grac tylko o klase nizej niz I-sza druzyna. najwyzej pozyskam sponsora i zmienie nazwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
TOTTENHAM HOTSPUR - III LIGA
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2002
Posty: 66 |
Zagłębie Wałbrzych zgłasza sie do gry po krótkiej przerwie w czasie poprzedniego sezonu zarazem podtwierdzam swój udzial ponieważ mogę nie mieć dostępu do kompa przez tydzień.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam-jestem nowy-chcialbym sie zglosic jako F.C Gufon Bukowe Szczecin.Przy okazji pozdro dla smoqa 04 ze Scia-mojego miasta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Zgłasza się Los Pocracos :5gw: - w przyszłym sezonie pierwszoligowiec:-) Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
URANIA RUDA ŚLĄSKA - debiutant
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632 |
heh , 3 Liga Mafia Spirytusowa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 488
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
czemu jeszcze mnie nie dołączyłes mój team to Espanyol Barcelona
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Legia Warszawa (II Liga?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Oryginalnie wysłał sam21: [qb]Zagłębie Wałbrzych zgłasza sie do gry po krótkiej przerwie w czasie poprzedniego sezonu zarazem podtwierdzam swój udzial ponieważ mogę nie mieć dostępu do kompa przez tydzień.[/qb] Ziomalu sam21 zapomniałeś jednego człona nazwy swojej drużyny, w poprzednim sezonia brzmiała ona Górnik Zagłębie Wałbrzych, a moja Zagłębie Wałbrzych. Tak wię ja zgłaszam moją ukochaną drużynę Zagłebie Wałbrzych a kolega sam21 Górnik Zagłębie Wałbrzych, no i ooczywiście startuję w II lidze . pzdrawian ziomala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
czy mozna jeszcze sie zglosic? chcialbym zaczac oczywiscie od najnizszej ligi jestem w 1/8 playoff wiec przyjmijci emnie! :-) tym bardziej ze to mj jubiluesozwy 100 post ;-)) nazwa mojej durzynki: "punkt szczytnicka wroclaw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Cześć Jestem nowy w konkursie Chce zacząć grać Jest taka możliwość proszę o odpowiedź Moja Drużyna Zryw Palestyna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]czy mozna jeszcze sie zglosic? chcialbym zaczac oczywiscie od najnizszej ligi jestem w 1/8 playoff wiec przyjmijci emnie! :-) tym bardziej ze to mj jubiluesozwy 100 post ;-)) nazwa mojej durzynki: "punkt szczytnicka wroclaw" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Przyjmę Cię jak starczy miejsca (to samo ze Zrywem Palestyna) ale playoff nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli nie ma miejsca w EEL to nawet zwycięzca playoff nie dostanie miejsca. To są dwa niezależne konkursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Podział na ligi, terminarze przed końcem przyszłego tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
witam jezeli bedzie miejsce to jako trzeci oczekujacy zglaszam sie
PIAST II GLIWICE - debiutant
narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Kiedy się zacznie ten 3 sezon??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka