|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
MC podbeskidzie B-B - debiutant czeka na sparing partnera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
z uszanowaniem : prezes majox
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
jesli sie nie boisz ze ci rozpije druzyne to FC Pijaki chetnie zagraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . sobota..? zgadzam sie na przyjazd do MC podbeskidzia, tylko rozmroz murawe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Hertha BSC Berlin chętnie zagra sparing na własnym boisku w dniach 8-9 marca. Czekam ma rywala....
Pozdrowienia Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Witaj Fortuna Sittard chętni zabawi w weekend w Berlinie...
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Druzyna BAX Oleśnica chętnie zagra z kimkolwiek sparing ( dwomecz najlepiej). Oczywiscie wieczorem przy sztucznym oświetleniu, i podgrzewanej murawie. Najlepiej w sobote u mnie w niedziele u kogos rewanż. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bax moja drużyna jest gotowa rozegrać mecz z twoja drużyna czyli Bax Oleśnica – Pogoń Oleśnica pojedynek powinien przynieść wielkie emocje gdyż są to derby Oleśnicy cos takiego będzie miało miejsce pierwszy raz i mam nadzieje ze unikniemy bójek kibiców Dzięki i pozdrowienia przesyłam terminy meczy
Sobota 8.03.2003 r Bax Oleśnica – Pogoń Oleśnica
Niedziela 9.03.2003 r Pogoń Oleśnica – Bax Oleśnica
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
Debiutant w I lidze druzyna UNTS Warszawa, chetnie rozegra jakis sparing, gdzies na poludniu Europy:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Treviso zaprasza UNTS Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Proponowany termin 8-9.03, mogą grać zawodnicy z licencją Profa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831 |
witaj pele
jako pierwisi zakonczylismy sparing jezeli dobrze zrozumialem regulamin to kursy za trafione mecze sie sumuje u nas wyglada to tak PIAST II GLIWICE 7,13 - POMORZANIN 7,68 co na bramki daje 1:2 tak wiec przegralem ale to tylko sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie mialem najsilniejszego skladu bo paru zawodnikow trenuje jeszcze z pierwszym skladem piasta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
narka
p.s zapomniales podac kursow przy podliczaniu wzialem kursy z profa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]jesli sie nie boisz ze ci rozpije druzyne to FC Pijaki chetnie zagraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . sobota..? zgadzam sie na przyjazd do MC podbeskidzia, tylko rozmroz murawe![/qb] właśnie postawiłem wigwam na stadionie i rozpaliłem ognisko, więc murawa będzie cacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Jeżeli chce ktoś zagrać sparing to chętnie zapraszam ::::: jestem debiutantem z 3 ligi A
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Hertha BSC Berlin - Fortuna Sittard Termin: 8-9 marzec
Pozdrawiam, zapowiada się interesujący mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Jestem chętny na sparing moja drużyna to Wanda Kraków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
A.S. Romek, w sobote gram sparing w Elblągu, jednak jestemgotów na niedziele stawić się pod Wawelem. Czekam na odpowiedź i ewentualne potwierdzenie sparingu na 9 marca ( niedziela)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Ok Terror w niedziele na moim stadionie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jest jedno pytanko a będe mógł podać typy już w sobote bo nie wiem czy będe miał czas w niedziele?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Jasne, możesz podać w sobotę. Ja swoje 5 typów zamieszczę dopiero w niedzielę. Wszak w sobotę gram sparing z Uranią Ruda Śląska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Też pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A nie wiesz co z PLK z najbliższą kolejką?( wiem że ty Puchar PLK obsugłujesz) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 336 |
Witam
Unia Tarnów chętnie zagra sparing najlepiej sobota - niedziela
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
Krysti 24 proponuje by pierwszy mecz rozegrac jutro na waszym boisku a rewanż w sobote na naszym . Tak więc jutro przystępujemy do gry .Szykuj sie na cięzki sparing ! Pozdrawiam !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676 |
dobra to ja tez zagram z kims w weekend na neutralnym terenie ,po 6 typow z profesionala.
044 Udinese-Juventus 1x 1.56 09/15.00 049 AC Torino-Reggina x 3.1 09/15.00 071 Huelva-Espanyol 1 2.4 09/17.00 065 Sevilla-Pamplona 1 1.9 09/17.00 141 Genk-Anderlecht 1 2.35 09/20.00 646 Vise-Maasmechelen 1 1.64 09/15.00
|
|
|
Link skopiowany do schowka