z uszanowaniem : prezes majox"> z uszanowaniem : prezes majox">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10
#184215 06/03/2003 00:50
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
MC podbeskidzie B-B - debiutant czeka na sparing partnera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

z uszanowaniem : prezes majox

#184216 06/03/2003 01:44
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
jesli sie nie boisz ze ci rozpije druzyne to FC Pijaki chetnie zagraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
sobota..? zgadzam sie na przyjazd do MC podbeskidzia, tylko rozmroz murawe!

#184217 06/03/2003 11:12
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Hertha BSC Berlin chętnie zagra sparing na własnym boisku w dniach 8-9 marca. Czekam ma rywala....

Pozdrowienia
Gritz

#184218 06/03/2003 14:06
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Witaj
Fortuna Sittard chętni zabawi w weekend w Berlinie...

#184219 06/03/2003 15:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Druzyna BAX Oleśnica chętnie zagra z kimkolwiek sparing ( dwomecz najlepiej). Oczywiscie wieczorem przy sztucznym oświetleniu, i podgrzewanej murawie. Najlepiej w sobote u mnie w niedziele u kogos rewanż. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#184220 06/03/2003 15:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bax moja drużyna jest gotowa rozegrać mecz z twoja drużyna czyli Bax Oleśnica &#8211; Pogoń Oleśnica pojedynek powinien przynieść wielkie emocje gdyż są to derby Oleśnicy cos takiego będzie miało miejsce pierwszy raz i mam nadzieje ze unikniemy bójek kibiców
Dzięki i pozdrowienia przesyłam terminy meczy

Sobota 8.03.2003 r
Bax Oleśnica &#8211; Pogoń Oleśnica

Niedziela 9.03.2003 r
Pogoń Oleśnica &#8211; Bax Oleśnica

#184221 06/03/2003 17:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Debiutant w I lidze druzyna UNTS Warszawa, chetnie rozegra jakis sparing, gdzies na poludniu Europy:))

#184222 06/03/2003 17:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Treviso zaprasza UNTS Warszawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Proponowany termin 8-9.03, mogą grać zawodnicy z licencją Profa.

#184223 06/03/2003 18:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 831
witaj pele

jako pierwisi zakonczylismy sparing jezeli dobrze zrozumialem regulamin to kursy za trafione mecze sie sumuje u nas wyglada to tak
PIAST II GLIWICE 7,13 - POMORZANIN 7,68 co na bramki daje 1:2 tak wiec przegralem ale to tylko sparing <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie mialem najsilniejszego skladu bo paru zawodnikow trenuje jeszcze z pierwszym skladem piasta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

narka

p.s zapomniales podac kursow przy podliczaniu wzialem kursy z profa.

#184224 06/03/2003 19:15
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]jesli sie nie boisz ze ci rozpije druzyne to FC Pijaki chetnie zagraja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
sobota..? zgadzam sie na przyjazd do MC podbeskidzia, tylko rozmroz murawe![/qb]
właśnie postawiłem wigwam na stadionie i rozpaliłem ognisko, więc murawa będzie cacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184225 06/03/2003 19:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Jeżeli chce ktoś zagrać sparing to chętnie zapraszam ::::: jestem debiutantem z 3 ligi A

#184226 06/03/2003 20:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Hertha BSC Berlin - Fortuna Sittard
Termin: 8-9 marzec

Pozdrawiam, zapowiada się interesujący mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gritz

#184227 06/03/2003 23:06
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Jestem chętny na sparing moja drużyna to Wanda Kraków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184228 06/03/2003 23:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A.S. Romek, w sobote gram sparing w Elblągu, jednak jestemgotów na niedziele stawić się pod Wawelem.
Czekam na odpowiedź i ewentualne potwierdzenie sparingu na 9 marca ( niedziela)

#184229 06/03/2003 23:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Ok Terror w niedziele na moim stadionie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jest jedno pytanko a będe mógł podać typy już w sobote bo nie wiem czy będe miał czas w niedziele?

#184230 06/03/2003 23:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Jasne, możesz podać w sobotę. Ja swoje 5 typów zamieszczę dopiero w niedzielę. Wszak w sobotę gram sparing z Uranią Ruda Śląska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam.

#184231 06/03/2003 23:35
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Też pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
A nie wiesz co z PLK z najbliższą kolejką?( wiem że ty Puchar PLK obsugłujesz) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#184232 06/03/2003 23:40
Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Witam

Unia Tarnów chętnie zagra sparing najlepiej sobota - niedziela

#184233 07/03/2003 02:09
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Krysti 24 proponuje by pierwszy mecz rozegrac jutro na waszym boisku a rewanż w sobote na naszym . Tak więc jutro przystępujemy do gry .Szykuj sie na cięzki sparing !
Pozdrawiam !

#184234 07/03/2003 14:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 676
dobra to ja tez zagram z kims w weekend na neutralnym terenie ,po 6 typow z profesionala.

044 Udinese-Juventus 1x 1.56 09/15.00
049 AC Torino-Reggina x 3.1 09/15.00
071 Huelva-Espanyol 1 2.4 09/17.00
065 Sevilla-Pamplona 1 1.9 09/17.00
141 Genk-Anderlecht 1 2.35 09/20.00
646 Vise-Maasmechelen 1 1.64 09/15.00

Strona 3 z 10 1 2 3 4 5 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1