Pozdrawiam"> Pozdrawiam">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10
#184275 08/03/2003 17:57
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
Kto zagra sparing z III -ligowcem DKS Targówek?? Bez różnicy gdzie i kiedy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam

#184276 08/03/2003 18:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Słoneczna Tunezja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Lech Poznań - Newcastle UTD

Newcastle:

08.03.2003
694 Stranraer-Stenhou. 1 @ 2.1
Handicap 0:1
H10 Schalke-Bielefeld 1 @ 2.45
H15 Grazer AK-Ried 1 @ 2.7
1 połowa
P37 Brema-Bochum 1 @ 2.45
P38 Bayern-Leverkusen 1 @ 1.91

09.03.2003
1 połowa
P36 Hannover-Rostock 1 @ 2.8

Nie wiem w końcu czy zgadzasz sie Kuba na 6 meczy, jeśli gramy po 5 to ostatni Hannover się nie liczy.
Pozdrawiam i czekam na Twój skład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184277 08/03/2003 18:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 632
Mafia spirytusowa - Borusia D
022 Lens-Nice 1.83 1
023 Lyon-Ajaccio 1.42 1
074 Grazer AK-Ried 1.55 1
103 Coventry-Wimbledon 3.5 2
103 Coventry-Wimbledon 3.1 X
698 Peterhead-Elgin 1.48 1

#184278 08/03/2003 18:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
MAfia - Borussia Dortmund
wszystko na dzis
011 Liverpool-Bolton 3.9 x
025 Monaco-Bordeaux 3.2 x
045 AS Roma-Lazio 2.8 x
061 Barcelona-Vallad. 1.39 1
023 Lyon-Ajaccio 1.42 1

#184279 08/03/2003 18:57
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
zamiast LYONU
057 Brema-Bochum 3.2 x bo sie spoznilem

#184280 08/03/2003 19:27
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
Hertha BSC Berlin - Fortuna Sittard

053 Hertha-Mon.1860 1 @1.83
131 FC Dundee-Kilmarn. X @3.1
132 Dunferml.-Partick X @3.4
133 Hibernian-Dundee U X @3.3
134 Livingst.-Hearts X @3.1
135 Motherw.-Aberdeen X @3.1

Pozdrawiam rywali

#184281 08/03/2003 19:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał cichy:
[qb]FC Lipniaki - FC Kalina
FC Kalina:
059 M'gladb.-Dortmund 1 3,2
057 Brema-Bochum 1 1,81
129 Celtic-Gl.Rangers 1 2,5
045 AS Roma-Lazio x 2,8
027 Rennes-Auxerre 2 2,75
025 Monaco-Bordeaux 1 1,83

pozdrawiam

cichy[/qb]
zrobilem dwa bledy, a mianowicie, wystwilem 6 graczy i podalem jednego ktorego ty wytswaiewiles :eek: :eek:

bardzo Cie przepraszam

z mojego teamu wyzucam: 025 Monaco-Bordeaux 1 1,83

#184282 08/03/2003 20:55
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
Profesjonał Szczytnicka Wrocław wita
boisko napraiwlismy dzis piekna sloneczna pogoda, tylko smród ze straganów ale co tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
a oto ekipa:
1) 024 Marsylia - PSG 1 1.83
2) 022 Lens - Nicea 1 1.83
3) 052 K'Lautern - Nurnberg 1 1.52
4) 142 Mouscron - Brugia 2 1.78
5) P63 Lyon - Ajaciio 1p 1 1.91
6) P42 Lacoruna - Vuilareal 1p 1 2.15
a teraz sie pytamy na jakich zasadach gramy bo to nasz pierwszy mecz w hstoirii...... sumuje sie trafione kursy?
pozdrawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#184283 08/03/2003 22:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
a teraz sie pytamy na jakich zasadach gramy bo to nasz pierwszy mecz w hstoirii...... sumuje sie trafione kursy?
pozdrawiamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
hmm wlasnie, Arka II rowniez debiutuje, wlasnie drukuje w 25 egzamplarzach regulamin dla moich pilkarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mysle ze my jako prezesi powinnismy sie pofatygowac i porzadnie przestudiowac regulamin aby przed jutrzejszym meczem nie bylo zadnych niejasnosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
p.s.w slad za autokarem ARKI uda sie transport odswiezacza marki "BRISE" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#184284 08/03/2003 23:22
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
FC Nantes - Real Madryt
029 Sochaux-Lille typ 1 1.76 1.Francja-30.k. 08.03.2003 20.00
062 La Coruna-Villarr. typ 1 1.52 08/20.45
142 Mouscron-FC Bruggy typ 2 1.78 1.Belgia-25.k. 08.03.2003 20.00
H06 Lyon-Ajaccio typ 1 kurs 2,3 08/20.00
H84 Zwolle-Ajax typ 2 2.3 08/19.30

#184285 09/03/2003 01:49
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Deportivo-RUCH RADZIONKOW
Przepraszam ze tak pozno ale z braku czasu zagramy tylko na twoim terenie wiec daje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
024 Marseille-ParisSG X 3.2
046 Bergamo-Parma 2 2.8
049 AC Torino-Reggina 1 2.95
052 K'lautern-Nurnberg X 3.4
071 Huelva-Espanyol 1 2.4

oK OTO MOJE TYPY ERICO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#184286 09/03/2003 02:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
mecz niedzielny Espanyol Barcelona - FC Sarzyna City
1.1225 15:00 Rijeka - Dinamo Z. 2 1.65
2.1232 20:45 Marsylia - Paris SG 1 1.90
3.1233 18:00 Olympiakos - AEK Ateny 1 1.80
4.1265 17:30 K'Lautern - Nuerberg 1 1.70
5.1301 18:00 Trabzon - Besiktas 2 2.25

pozdrawiam i powodzenia

#184287 09/03/2003 03:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam Klops ok gramy po 6 typkow tylko zamien zawodniak z numerem 1 bo chlopak zachlal sie i nie wyszedl na boisko:)Oto moich 6 graczy:

prof 09.03

049 AC Torino-Reggina X 3.1 15:00

068 Mallorca-Betis X 2.95 17:00

069 Vallecano-Vigo C. X 2.95 17:00

071 Huelva-Espanyol X 2.95 17:00

089 Aachen-Trier X 2.95 15:00

083 Burghausen-Lubeck X 3.2 15:00

Reszta podstawowych zawodnikow uciekla z obozu na tutejsze panienki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Relaks przed rozpoczynajacym sezonem dobrze im zrobi:)Klops twoi widze tez uciekaja i chleja bo nie sadze ze zawodnik z numerem 1 byl sam w miescie gdzie nasze zespoly wspomnie trenuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: A moze twoi razem z moimi baluja a ja nic o tym nie wiem?!??!?hmmmmmm trzeba sie tym zajac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184288 09/03/2003 03:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
FC Lipniaki(3) - FC Kalina(2) 0:3

widac awans druzyny z ublina, w pierwszym sezonie widac nie byl przypatkiem, a wysoka forma mowi, ze druzyna nie bedzie walczyc tylko o utrzymanie. juz jutro rewanz w lublinie.

pozdrowienia dla prezesa druzyny przeciwnej

prezes cichy

#184289 09/03/2003 06:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Profesjonał Szczytnicka Wrocław - ARKA II Gdynia
mimo wspanialej oprawy mecz w Gdyni niestety nie wyszedl moim pilkarzom i zanosi sie na porazke lub w najlepszym wypadku remis.wobec tego na dzisiejszy rewanz zostal wymienony atak:
052 K'lautern -Nurnberg 1.68
063 S.Sebastian -Alaves 1.63
136 Beveren -Louvieroi. 2.05
153 Waalwijk -Heerenv. 3.1 X
H45 S.Lizbona -Figueira 1.65
H42 Koeln -Braunschweig 1.95

#184290 09/03/2003 06:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
sobotni mecz zakonczony pokojowo

FC Sarzyna City - Espanyol Barcelona

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#184291 09/03/2003 06:50
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
hehe juz spie

bylo 0-0

pozdrawiam

#184292 09/03/2003 12:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Gratulacje dla FC Kaliny składa prezes FC LIPINKI. Widać, że nasza młoda i niedoświadczona drużyna zapłaciła frycowe za bycie beniaminkeim. Ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej. Skład na mecz dzisiejszy podany zostanie w godzinach popołudniowych.

#184293 09/03/2003 12:48
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
FC Elbląg - URANIA Ruda Śląska 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#184294 09/03/2003 13:00
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Skłąd na mecz Wanda Kraków - FC Elbląg

FC Elbląg

052 K'lautern-Nurnberg 1 1.63/17.30
063 S.Sebastian-Alaves 1 1.63/20.30
082 Koln-Braunschweig 1 1.34/15.00
403 Ejido-Elche 1 2.15/17.00
441 O.Pireus-AEK Ateny 1 1.83/18.00

Rezerwa:
H09 AC Milan-Chievo 0 2.3/20.30

Pozdrawiam.

Strona 6 z 10 1 2 4 5 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1