Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 33
Witam!
Mam pytanie, mianowicie, co decyduje o kolejnosci miejsc w tabeli przy rownej liczbie punktow?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
No i stało się. Jeden z przedsezonowych faworytów - Pardubice - poza play-off.
Nie chcę tutaj pisać o ich grze w przeciągu całego sezonu, bo praktycznie nie ma o czym. Dali ciała na całej linii. Chcę jednak zwrócić uwagę na wyniki dzisiejszej kolejki a konkretnie dwóch meczów:
Sparta - Trinec 0:3
Kladno - Slavia 5:2

Niby Slavia nie miała o co walczyć (2 miejsce pewne), Sparta też nie za bardzo (przed kolejką prawie pewne 6), jednak coś mi tu śmierdzi.
Gdyby obydwa mecze zakończyły się zwycięstwami stołecznych, tabela wyglądała by następująco: (nie uwzględniam na tą chwilę Vitkovic)
9. Trinec 72pkt
10. Kladno 71pkt
11. Pardubki 70pkt
Mecze pozostałe do rozegrania: Trinec - Znojmo, Pardubice - Kladno. W pierwszym meczu byłaby walka na całego. Znojmo w świetnej formie, każdy rezultat możliwy. W drugim Pardubki wygrywając (przy dobrym układzie nawet po dogrywce) zapewniłyby sobie awans.
Stało się jednak inaczej. Prażanie solidarnie przegrali swoje mecze (wg mnie nie do końca po sportowej walce) i tym samym ostatecznie pozbyli się groźnego przeciwnika.

PS 1. Pisałem to jako kibic Pardubek więc potraktujcie moją wypowiedź z małym przymrużeniem oka wink
PS 2. Jeśli Slavia odpuściła w meczu z Kladnem, czemu nie ma odpuścić z Vitkovicami w następnej kolejce? Sytuacja jest podobna. Czyżby szykował się "pewniak"?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 279
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 279
Originally Posted by wiliamm
No i stało się. Jeden z przedsezonowych faworytów - Pardubice - poza play-off.
Nie chcę tutaj pisać o ich grze w przeciągu całego sezonu, bo praktycznie nie ma o czym. Dali ciała na całej linii. Chcę jednak zwrócić uwagę na wyniki dzisiejszej kolejki a konkretnie dwóch meczów:
Sparta - Trinec 0:3
Kladno - Slavia 5:2

Niby Slavia nie miała o co walczyć (2 miejsce pewne), Sparta też nie za bardzo (przed kolejką prawie pewne 6), jednak coś mi tu śmierdzi.
Gdyby obydwa mecze zakończyły się zwycięstwami stołecznych, tabela wyglądała by następująco: (nie uwzględniam na tą chwilę Vitkovic)
9. Trinec 72pkt
10. Kladno 71pkt
11. Pardubki 70pkt
Mecze pozostałe do rozegrania: Trinec - Znojmo, Pardubice - Kladno. W pierwszym meczu byłaby walka na całego. Znojmo w świetnej formie, każdy rezultat możliwy. W drugim Pardubki wygrywając (przy dobrym układzie nawet po dogrywce) zapewniłyby sobie awans.
Stało się jednak inaczej. Prażanie solidarnie przegrali swoje mecze (wg mnie nie do końca po sportowej walce) i tym samym ostatecznie pozbyli się groźnego przeciwnika.

PS 1. Pisałem to jako kibic Pardubek więc potraktujcie moją wypowiedź z małym przymrużeniem oka wink
PS 2. Jeśli Slavia odpuściła w meczu z Kladnem, czemu nie ma odpuścić z Vitkovicami w następnej kolejce? Sytuacja jest podobna. Czyżby szykował się "pewniak"?


pewniaki to były w tej kolejce tzn Kladno i Vitkovice, o czym pisałam w Qasi Czat, nie byly trudne do przewidzenia, a także dwa ostatnie kumecze Pardubek (oprócz dzisiejszego) o kursack ok 2. Grzechem było nie skorzystać z takich prezentów.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 279
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 279
sorry za błędy w pisowni

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Hej,

Dzisiaj do rywalizacji przystepuja 1 i 2 druzyna po sezonie zasadniczym (CB i Slavia).. Oba mecze maja zdecydowanych faworytow, ale kursy nie powalaja.. 1,5 na oba zespoly w starciu odpowiednio z Kladnem i Trincem..

Sam podalem do konkursu hokejowego typ na Slavie ale przyznaje sie bijac w piersi ze nie gram tego typu.. Brak wartosci.. Ta sa juz playoffs, zarty sie skonczyly, Trinec dosc pewnie ogral Znojmo w 3 spotkaniach..

A co proponuje? Under 5,5 w Pradze.. pomiedzy tymi zespolami ktore graly 4 razy ze soba w RS padly wyniki 3xU i 1xO.. Dodajmy ze playoffs sklaniaja jednak do jeszcze bardziej defensywnej gry.. i tutaj pinnacle ma 1,94 na under 5,5 i biore z pocalowaniem reki. Dla porownania Betsson 1,76 Sportingbet 1,73... a unibet...... 1,7 smirk

UNDER 5,5 Slavia kontra Trinec 5/10 @1,94 pinnacle

Dołączył: Jan 2008
Posty: 4
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 4
Dzięki za rzetelną analizę i trafne typy - zagrałem zarówno under 5,5 w meczu Praha - Trinec, jak i dublet Budejowice i Praha HW!

Strona 8 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1