Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
I udało się mu zaistnieć w sieci, choć może nie w taki sposób jaki chciał laugh

mura jak nie odda trzeba trzeba pomyśleć nad czymś skuteczniejszym

odkrycie roku mecz.pl laugh

zadeklarował się że w ciągu trzech dni odda. Jak nie proponuję bana dla tego pana.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by HAGIi
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales grin

do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co?
Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote
Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś.
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie.
Pozdrawiam


tak z moderatora stał sie junior adminem wink , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ciekawych rzeczy o niektórych userach można się dowiedzieć grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
hehehe, wszyscy wyciagaja brudy na forum publiczne hura laugh


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
czyżby skuteczność typerska miała decydować o tym kto jest jaki wiarygodny i kto ma rację?

tak się składa, że historię którą opisał lukiwa mogę potwierdzić

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by HAGIi
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales grin

do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co?
Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote
Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś.
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie.
Pozdrawiam


tak z moderatora stał sie junior adminem wink , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem..
Nie kłamie, była taka sytuacja na koniec poprzedniego sezonu tenisowego, ale widać Admin, który wykłada ponad 5 patyków rocznie z własnej kieszeni na nagrody uznał, że nie jestem pospolitym oszustem, złodziejem itp. skoro nadal mi ufa.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Originally Posted by Piostar
czyżby skuteczność typerska miała decydować o tym kto jest jaki wiarygodny i kto ma rację?

tak się składa, że historię którą opisał lukiwa mogę potwierdzić
A ja tej historii nie zaprzeczam, z tym. Sytuacja miała miejsce, ale nie do końca w taki sposób, jak przedstawił to Lukiwa.

Lukiwa zaczął zdanie, że z Moderatora stałem się ... więc odpowiedziałem.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
chodziło mi o to że kłamie że poniosłeś kare laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by Hajzel
Originally Posted by lukiwa
Originally Posted by Radek_89
Originally Posted by HAGIi
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales grin

do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co?
Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote
Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem.

Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś.
Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie.
Pozdrawiam


tak z moderatora stał sie junior adminem wink , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem..

Nie wiem kim jesteś, ale ta historia nie jest wyssana z palca i nie oskarżaj mnie o kłamstwo. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszę to nie zabieraj głosu. Nie mam 15 lat jak niektórzy tu na forum, żeby wymyślać takie historie.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
no ale kim sie stał?? jest dalej tym kim byl tam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase?

[Linked Image]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
Originally Posted by dimes
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase?

[Linked Image]
laugh laugh laugh ale do....łeś

swoją drogą to zvonimirowi bym nie pożyczył jakoś dziwnie się patrzy laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Fajnie, że oglądasz mojego bloga, bo m.in. dzięki Tobie blog ma drugie, po DJu, miejsce w ilości odsłon smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
gdybys czesciej wciskał "odswiez" mialby pierwsze hura

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by Policeman
I udało się mu zaistnieć w sieci, choć może nie w taki sposób jaki chciał laugh

mura jak nie odda trzeba trzeba pomyśleć nad czymś skuteczniejszym

odkrycie roku mecz.pl laugh

To ja też się dołączam do nominacji ;D
A że taki temat zaistniał to zastanawiam się czy nie podjąc tematu oszustw jednego "szanowanego" usera tego forum, kótry jest jednocześnie adminem innego forum...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by Kononowicz
gdybys czesciej wciskał "odswiez" mialby pierwsze hura


laugh laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442
Likes: 11
Pisz Vader zawsze to coś nowego



Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
dawaj vader bedzie ciekawsza niedziela, bo typy i tak mi nie wchodza to przynajmniej sie wyluzuje na forum

tyle odsłon bo takie fajowe zdjecie to nastolatki szaleja wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Vader
A że taki temat zaistniał to zastanawiam się czy nie podjąc tematu oszustw jednego "szanowanego" usera tego forum, kótry jest jednocześnie adminem innego forum...

Vader ,ten temat słuzy własnie temu ,by ujawniac kto jest nieuczciwy ,tak więc...adelante ! grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by dimes
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase?

[Linked Image]

Ten z prawej to pewnie jeden z braci Osmond ,ale kto jest po lewej ?

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rymoholik, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, burbon, betowiec, Lukasz111, Akhu, $-man, 11kera11, aker), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,670
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1