|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
I udało się mu zaistnieć w sieci, choć może nie w taki sposób jaki chciał mura jak nie odda trzeba trzeba pomyśleć nad czymś skuteczniejszym odkrycie roku mecz.pl  zadeklarował się że w ciągu trzech dni odda. Jak nie proponuję bana dla tego pana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales  do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co? Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś. Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie. Pozdrawiam tak z moderatora stał sie junior adminem  , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ciekawych rzeczy o niektórych userach można się dowiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
hehehe, wszyscy wyciagaja brudy na forum publiczne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
czyżby skuteczność typerska miała decydować o tym kto jest jaki wiarygodny i kto ma rację?
tak się składa, że historię którą opisał lukiwa mogę potwierdzić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales  do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co? Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś. Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie. Pozdrawiam tak z moderatora stał sie junior adminem  , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem.. Nie kłamie, była taka sytuacja na koniec poprzedniego sezonu tenisowego, ale widać Admin, który wykłada ponad 5 patyków rocznie z własnej kieszeni na nagrody uznał, że nie jestem pospolitym oszustem, złodziejem itp. skoro nadal mi ufa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
czyżby skuteczność typerska miała decydować o tym kto jest jaki wiarygodny i kto ma rację?
tak się składa, że historię którą opisał lukiwa mogę potwierdzić A ja tej historii nie zaprzeczam, z tym. Sytuacja miała miejsce, ale nie do końca w taki sposób, jak przedstawił to Lukiwa. Lukiwa zaczął zdanie, że z Moderatora stałem się ... więc odpowiedziałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
chodziło mi o to że kłamie że poniosłeś kare 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
Radek to niezla ilosc musiales wyslac Privow jak nie wiesz do kogo pisales  do mnie tez pisales, i paplales o jakiejs wiarygodnosci... po co? Mam grupe paru osob, ktorym moglbym pozyczyc kase o kazdej porze. reszty nie znam i nie ufam, takze jesli kogos ktos oszuka to gosc moze miec pretensje tylko do siebie za wlasna glupote Po czym wnioskujesz, że nie wiem, do kogo pisałem? Bo ja nigdzie czegoś takiego nie napisałem. Lepiej pilnuj, żebyś następnym razem na pewno swoje zdjęcia wstawiał na profil, a nie czyjeś. Przepraszam, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o wiarygodność Radka_89 to miałbym tu duuuużo do powiedzenia. Może przypomnij Radek_89 jak na innym forum bukmacherskim byłeś moderatorem i w pewnym konkursie robiłeś wszystko (czyt. usuwanie swoich postów, w któych podawałeś błędne typy itd.) aby wygrać kilkadziesiąt złotych... Na szczęście ktoś to zauważył i szybciutko z moderatora Radek_89 stał się... tu sami sobie coś wpiszcie. Pozdrawiam tak z moderatora stał sie junior adminem  , czemu klamiesz? byłem, jestem moderatorem na tamtym forum i nic takiego nie słyszałem.. Nie wiem kim jesteś, ale ta historia nie jest wyssana z palca i nie oskarżaj mnie o kłamstwo. Jeśli nie masz pojęcia o czym piszę to nie zabieraj głosu. Nie mam 15 lat jak niektórzy tu na forum, żeby wymyślać takie historie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
no ale kim sie stał?? jest dalej tym kim byl tam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601 |
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase? [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase? [ Linked Image]  ale do....łeś swoją drogą to zvonimirowi bym nie pożyczył jakoś dziwnie się patrzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Fajnie, że oglądasz mojego bloga, bo m.in. dzięki Tobie blog ma drugie, po DJu, miejsce w ilości odsłon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2006
Posty: 290 |
gdybys czesciej wciskał "odswiez" mialby pierwsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584 |
I udało się mu zaistnieć w sieci, choć może nie w taki sposób jaki chciał mura jak nie odda trzeba trzeba pomyśleć nad czymś skuteczniejszym odkrycie roku mecz.pl  To ja też się dołączam do nominacji ;D A że taki temat zaistniał to zastanawiam się czy nie podjąc tematu oszustw jednego "szanowanego" usera tego forum, kótry jest jednocześnie adminem innego forum...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,442 Likes: 11 |
Pisz Vader zawsze to coś nowego
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
dawaj vader bedzie ciekawsza niedziela, bo typy i tak mi nie wchodza to przynajmniej sie wyluzuje na forum tyle odsłon bo takie fajowe zdjecie to nastolatki szaleja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A że taki temat zaistniał to zastanawiam się czy nie podjąc tematu oszustw jednego "szanowanego" usera tego forum, kótry jest jednocześnie adminem innego forum... Vader ,ten temat słuzy własnie temu ,by ujawniac kto jest nieuczciwy ,tak więc...adelante ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czy wy myślicie, że tacy sympatyczni chłopcy by was wyjebali na kase? [ Linked Image] Ten z prawej to pewnie jeden z braci Osmond ,ale kto jest po lewej ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|