Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam piosenki (chyba) Masterblaster, czesto ta nazwa wystepuje w slowach, gdzie wystepuja slowa "dance of the night", szybka rytmiczna piosenka w stylu Masterblaster smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 194
U
member
member
U Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 194

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
potrzebuję tytułów świątecznych piosenek , oprócz typowych kolęd tongue

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Piecia
potrzebuję tytułów świątecznych piosenek , oprócz typowych kolęd tongue

01. Paul McCartney - Wonderful Christmas Time 03:47
02. Elton John - Step Into Christmas 04:30
03. Bobby Helms With The Anita Kerr Singers - Jingle Bell Rock 02:11
04. Vinca Vance And The Valiants - All I Want For Christmas Is 03:46
You
05. Alabama - Angels Among Us 04:09
06. Chris Rea - Driving Home For Christmas 04:00
07. Brenda Lee - Rockin' Around The Christmas Tree 02:06
08. Stevie Wonder - What Christmas Means To Me 02:29
09. Band Aid - Do They Know It's Christmas 03:52
10. John And Yoko And The Plastic Ono Band - Happy Xmas 03:34
(War Is Over)
11. Harry Simeone Chorale - The Little Drummer Boy 03:21
12. Burl Ives - A Holly Jolly Christmas 02:15
13. Gayla Peevey - I Want A Hippopotamus For Christmas 02:36
(Hippo The Hero)
14. Diana Ross And The Supremes - Silver Bells 03:00
15. Take Three - Silent Night 03:21
16. Trans-Siberian Orchestra - Christmas Eve-Sarajevo 12-24 03:26
17. Bing Crosby - White Christmas 03:04
18. Wham! - Last Christmas 04:46

01.zigo feat. joan rochette - [05:39]
sleigh ride
02.jon kennedy - a child is born [03:37]
03.sub santa - jingle bells [05:01]
04.aaron lordson - little drummer [07:34]
boy
05.love colony feat. six - white [04:10]
christmas
06.billy paul williams feat. nicole [04:15]
henry - santa claus is coming to
07.durbin elf - carol of the bells [04:05]
08.cortex cure - i believe in [04:56]
father christmas
09.charles afton - dance of the [03:58]
sugar plum fairy
10.sub santa - o christmas tree [04:53]
(o tannenbaum)
11.dj trax - have yourself a [05:12]
merry little christmas
12.billy paul williams feat. nicole [05:19]
henry - the holly and the ivy
13.rauder and hobbs - do you hear [05:14]
what i hear
14.myntee - hard candy christmas [04:43]

Moge niedlugo wrzucic na serwer jesli chcesz wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by unkn0wn
Napisz do nich do redakcji i zapytaj. Kiedyś jak zbierałem muzykę z reklam, to praktycznie z każdej firmy dostawałem odpowiedź.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Kylo jak nie problem to możesz wrzucić wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Dziabor
szukam piosenki (chyba) Masterblaster, czesto ta nazwa wystepuje w slowach, gdzie wystepuja slowa "dance of the night", szybka rytmiczna piosenka w stylu Masterblaster smile

Masterblaster - Can delight

polecam

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Piecia
Kylo jak nie problem to możesz wrzucić wink
http://www.sendspace.com/file/tsk0xv wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604

czesc
Michael Andrews & Gary Jules - Mad World.


BARDZO ale to BARDZO bylbym wdzieczny gdyby ktos mial ten teledysk w formacie conajmniej mpeg-1 czy mpeg-4 [format .avi]

wiem ze mozna sciagnac z youtube ale moj telefonik po skonwertowaniu pliku .flv nie chce przetrawic tego, a potrzebuje to wlasnie w formie teledysku...

gdyby ktos mial taki teledysk to bede bardzo zobowiazany smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by Piecia
Kylo jak nie problem to możesz wrzucić wink
http://www.sendspace.com/file/tsk0xv wink

dzięki piwo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Jak nazywa się ten koleś od 2.12 do 2.20




Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
tak jak w komentarzach, to bruce smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
I nawet Majkel wtedy jeszcze w miarę normalnie wyglądał...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Witam, moja Pani (ta z avatara :p) pilnie poszukuje 2 koled:

1. Dlaczego dzisiaj wsrod nocy dnieje
2. Koleda dobrych ludzi woli

Buszuje po necie ale nic nie moge znalezc ... a ona mi zyc nie daje - POMOCY !!!!!

Z gory dzieki

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
szukam polskiej starej piosenki o tytule "wróczisz tu" nie znam wykonawcy, kojarzy ktos??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by Dziabor
szukam polskiej starej piosenki o tytule "wróczisz tu" nie znam wykonawcy, kojarzy ktos??

ta http://rs272.rapidshare.com/files/75629358/04_akurat_Kiedy_wr_c__tu.mp3 ??

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
poszukuje się

Me, Myself and I - Takadum

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by Dziabor
szukam polskiej starej piosenki o tytule "wróczisz tu" nie znam wykonawcy, kojarzy ktos??

ta http://rs272.rapidshare.com/files/75629358/04_akurat_Kiedy_wr_c__tu.mp3 ??

nie, w utworze o ktory mi chodzi spiewa kobieta smile taki szczegolik smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by Muczaczo
Originally Posted by Dziabor
szukam polskiej starej piosenki o tytule "wróczisz tu" nie znam wykonawcy, kojarzy ktos??

ta http://rs272.rapidshare.com/files/75629358/04_akurat_Kiedy_wr_c__tu.mp3 ??

nie, w utworze o ktory mi chodzi spiewa kobieta smile taki szczegolik smile

no to nie wiem smile

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1