Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Włatcy Móch - Móndial [pl.youtube.com]

odcinek dla nas laugh

Czesio: "ISKRA OPOLE JA CIEBIE W DUPĘ P*I*E*R*D*O*L*E" laugh laugh laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Kattowitz
Nieoficjalne wyniki Narodowego Spisu Powszechnego:
Ludność Polski to 38,793,513.
12,654,329 jest na emeryturze a 2,596,325 na rencie.
To zostawia 23,542,859 do pracy.
10,632,205 jest w szkole, co daje 12,910,654 milionów pracujących.
9,938,732 z nich jest zatrudnionych w budżetówce, czyli 1,971,922 pracuje.
Jednak 279,568 jest w wojsku, co daje 1,692,354 do pracy.
Niestety 1,000,251 jest bezrobotnych co zostawia 692,103 pracujących.
W każdym momencie 600,000 ludzi jest w szpitalach, zostaje 92,103 pracujące
osoby. W więzieniach siedzi 92,101 osób...
To zostają dwie osoby aby pracować.
Ty i Ja.
A Ty siedzisz przed komputerem i czytasz głupoty.
To co? Mam sam zapierdalac?

W Polsce jest chyba 2mln wiecej ludzi na emertyrach i rentach z tego co wiem ...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
tennis lookalikes czyli do kogo są podobni tenisisci


wszystkie porównania niemal idealne zwłaszcza Clijsters i Stepanka laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Marcel
tennis lookalikes czyli do kogo są podobni tenisisci


wszystkie porównania niemal idealne zwłaszcza Clijsters i Stepanka laugh laugh

Mistrz piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
Spotyka się dwóch kumpli.Jeden mówi do drugiego:
-wiesz co zadam Ci zagadkę
Na to drugi
- no to dawaj
-Jak się nazywa zupa z wielu kur?
-Niewiem
-Zupa skurwielu
- Dobre - pójdę i opowiem to szefowi
Przychodzi do szefa i mówi
- wie Pan jak nazywa się zupa z wielu kur
Na to szef
-Rosół
- Nie zupa ty chuju



Na porodówce leżały trzy dziewuchy: z Krakowa, Warszawianka i murzynka.
Doszło do pomieszania noworodków i ojców poproszono o rozpoznanie swoich dzieci
Pierwszego zapytano Krakusa:
- Które dziecko jest pańskie?
A ten wskazał murzyna....
- Jest pan pewien? - pyta lekarz.
- Pierdole... nie będę ryzykował Warszawiaka



Poszło dwóch żydów na lody... jeden dostał kulke, a drugi z automatu



O żesz kurwa wasza mać w dupe jebana, chuje pierdolone - powiedział
stary marynarz, po czym zaklal szpetnie.



Dwie blondynki biegną rano ulicą, każda do swego biura.
- Widzisz tego faceta z kwiatami po drugiej stronie? To mój szef. Znowu, psiakrew, będzie chciał, żebym mu dupy dała.
- A co, u was w biurze nie ma wazonów?

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055

edi8 #1848781 11/12/2007 19:58
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by edi8

Błąd w adresie już poprawiony....

http://www.vibrators-faq.com/safety/stuck-ass.html

edi8 #1848814 11/12/2007 20:29
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Radio internetowe którego słucham ma taki jingiel reklamowy: "listening to anything else is like kissing your sister" grin laugh

hehe.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
- Jak sie nazywa pogromca Żydów??? -
- Krystyna z gazowni

- Czym sie różni przejechany Żyd od przejechanego psa???
- Przy psie widać ślady hamowania

- Żydzi wchodzą do komory gazowej. Nagle odzywa się stary żyd:
- Nie tak ciasno bo się tu wszyscy podusimy!

Jedzie Hans do obozu i ma autobus pełen żydów, nagle autobus się zepsuł. Próbował sam naprawić lecz nie wiedział jak to wpadł na pomysł, że pójdzie po pomoc do jakiegoś mieszkańca. puka do drzwi, wychodzi jakiś koleś i Hans mówi:-przepraszam mam problem jadę z żydami do obozu a mi się autobus zepsuł. Na to tubylec:-a ile ich tam masz? - no około 70-sięciu. Na to tubylca: Eee to ja nic nie poradzę mam tylko małego grilla.


- Ile żydów zmieści sie w wiaderku?
- 3 szufle


Hans stoi z Żydami nad przepaścią i każe pierwszemu skoczyć z ręką do góry, skoczył. Drugiemu z rękami w bok, skoczył. Trzeciemu z podniesioną nogą, skoczył i nagle przychodzi Helmut i mówi "Hans Hitler Cię woła" na to Hans "Kurwa nawet w Tetris nie można pograć"

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Hans stoi z Żydami nad przepaścią i każe pierwszemu skoczyć z ręką do góry, skoczył. Drugiemu z rękami w bok, skoczył. Trzeciemu z podniesioną nogą, skoczył i nagle przychodzi Helmut i mówi "Hans Hitler Cię woła" na to Hans "K... nawet w Tetris nie można pograć"

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Chodnik Jędrzeju , chodnik.

haku #1848898 11/12/2007 22:32
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Vindom, jesteś monotematyczny...

Szewa #1848911 11/12/2007 22:54
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,055
Originally Posted by Szewa
Vindom, jesteś monotematyczny...

Raczej prosty jak młot(pneumatyczny)...

edi8 #1848958 11/12/2007 23:36
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65057,4751417.html

" W składach zespołów grających w tym sezonie w fazie grupowej Ligi Mistrzów było aż dziesięciu Polaków." laugh


Szewa #1849013 12/12/2007 00:09
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,462
Pewnie było, ale warto zapodać jeszcze raz: Stronka do robienia psikusów, wpisujemy dane osoby i wybieramy temat artykułu... i posyłamy linka znajomym...

www.onet.5q.pl [onet.5q.pl]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869


laugh

Szewa #1849316 12/12/2007 01:40
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Szewa
Vindom, jesteś monotematyczny...

no jestem mam tylko 1 topik w pp więc monotematyzm jak nic

śmieszą mnie głównie dowcipy o Żydach, tak więc te podaję najczęściej inne okazjonalnie

generalnie jak się komuś nie podobają niech nie czyta i nie indorzy się jak edi8

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów? - Artur Boruc

laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4753388.html

Quote
- To jest wypowiadanie wojny - skomentowal te propozycje Rydzyk. - Ja milczalem do tej chwili, ale to juz jest za wiele. My robimy to do czego kazdy ma prawo. A oni ile nakradli. Zobaczcie z czego sie wzbogacili. Ale im wolno.

Ide o zaklad ze Rydzyk nakradl wiecej niz rzadzacy od 1989 razem wzieci smile tongue
Niech zamkna ten szpital psychiatryczny w Toruniu , a kase od Rydzyka niech dadza na podwyzki

Dołączył: Jul 2006
Posty: 589
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 589


niezła akcja laugh

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, rymoholik, aker, $-man, Sensei, betowiec, alfa, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, forty, ElNinho[mmdea]), 2,921 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1