Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Charlotte Bobcats - Los Angeles Clippers
handicap NBA 2 (+6.0) 1.91

Licze na wyrownany mecz, Clippersi w gazie, historia ostatnich spotkan na korzysc LAC.

Cz 13/12/07 01:00 Indiana Pacers - Chicago Bulls
handicap NBA 2 (+1.5) 1.91

Tu juz nie jestem tak bardzo pewny Bykow, ale mysle, ze warto zaryzykowac..

Cz 13/12/07 01:00 Philadelphia 76ers - Minnesota
handicap NBA 2 (+8.5) 1.91

Dosc spory hc dla gosci.. Gospodarze trzy ostatnie mecze wygrali, dosc juz tego.. Minnesota potrafi ograc Słońca nawet..

Cz 13/12/07 01:00 Toronto Raptors - Dallas Mavericks
handicap NBA 1 (+5.5) 1.91

Fatalna IMO gra Dallas, mecz bedzie IMO wyrównany, Toronto u siebie gra dobrze. Dallas ostatnie dwa mecze wygrane, w tym sezonie już nie mają tak długich serii jak rok temu.

Cz 13/12/07 01:30 New York Knicks - Seattle SuperSonics
handicap NBA 1 (-5.0) 1.91

Takie mecze Knicks'i powinni wygrywać..

Cz 13/12/07 01:30 Boston Celtics - Sacramento Kings
handicap NBA 2 (+15.0) 1.91

Boston świetna passa ostatnio, Sacramento nie takie słabe IMO, bardzo duży hc.

Cz 13/12/07 02:00 Milwaukee Bucks - Orlando Magic
handicap NBA 2 (-5.0) 1.91

No Orlando dziś już musi wygrać, choć obawiam się wyrównanego meczu.

Cz 13/12/07 04:30 Phoenix Suns - Utah Jazz
handicap NBA 2 (+7.0) 1.91

Każda drużyna ostatnio cieniutko, Utah 4 porażki ostatnio, stad powinni mocno walczyc, mysle ze hc starczy.

===
Zdaję sobie sprawe, ze dla wielu z Was takie analizy to na QC najlepiej pisac.. Jednak gram w ten sposob drugi sezon, naprawde nie jest zle.. W/w mecze zagrałem tym razem jako "6z8".

Pozdrawiam, jestem otwarty na krytyke.


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 270
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 270
kusi mnie dzisiejszej nocy Indiana
Chicago spisuje sie szokujaco slabo jak dla mnie w tym sezonie spodziewalme sie o wiele wiecej z ich strony...
Pacers ostatnio w ataku bardzo ladnie, skutecznie tylko ta obrona ich mnie nie przekonuje...
ale to nie zmienia faktu ze mecz raczej na styku z lekka przewaga moim zdaniem Indiany

Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 124
wwwujek
Wg. mnie bardzo podobnie (wyjatkiem jest SEA ktorych zagralem z handi +5,5. Zasugerowalem się tutaj bezposrednimi pojedynkami obu ekip w NY. W ostatnich 3 latach 2 wygrane SEA i jedna porazka 4pkt.
Powodzonka

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Rashard Lewis F Ques Wed - Neck - 12/12/07 He may miss Wednesday's game against the Bucks because of muscle spasms in his neck that prevented him from practicing with the team Wednesday morning.

znalazlem na BA. potwierdzone?

dzis skusilem sie na Slonca + GSW -4

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Przymierzam się do zagrania na Phoenix, jednak odpycha mnie kurs. Handi też takie sobie, może w jakims dublu zagram.
Nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak wygrana gospodarzy.
Wczoraj Utah dała u siebie popis, mnóstwo rzutów jednak skutecznośc nie powala ..
Jadąc do grającej tak ofensywnie drużyny samemu tez trzeba sporo trafiąc.
Z tym ostatnio zawodnicy Utah mają problem i dziś Nash i Stoudemire poprowadzą Suns do wygranej cool
Ostatnio przegrali z Miami i dziś z pewnością za tę wpadke będa chcieli przed swoja publicznością sie zrehabilitować.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Houston Rockets - Detroit Pistons @1.74 pinnacle

Cholernie ciężki mecz do rozkminienia, więc u sumie nie dziwi mnie to że póki co nikt nie pisnął na jego temat ani słowa. Jednak osobiście wolę to niż granie spreadów po 6-8 punktów.
Tłoki ostatnio w niesamowitym gazie, wygrali 9 z 11 meczy, i to zazwyczaj pokaźną różnicą punktową (tzn. > 10p). Raz już się na nich 'wywaliłem' w spotkaniu z Hawks, no ale w nieskończoność tak grać nie będą. Doszedłem do chyba dość logicznego wniosku, że najzwyczajniej tych meczy nagrali już za dużo, od połowy miesiąca nigdy nie odpoczywali dłużej niż 1 dzień, grając w tym okresie 2 razy noc po nocy, dziś też jest taka sama okazja, czyli 2 mecz z back-to-back; tylko że co z tego, skoro w takich sytuacjach mają bilans 5-0, ehh.
Rakiety niewątpliwie na zgoła odmiennym biegunie, po świetnym starcie mocna zadyszka której nie poprawiła mocna wtopa w Philadelphii (minus 26p po 3Q) i atmosfera robi się coraz bardziej minorowa. Na dowód tako rzecze:
Originally Posted by Yao
"It's weird that we changed that quick. I never had that feeling. I feel like they traded me to another team, a new team I've never been on before."
i
Originally Posted by T-Mac
"Just not playing hard, not playing smart, just, I don't know, man; we look discombobulated out there in all areas," McGrady said. "We really look like a team that doesn't have any identity, doesn't know how to play the game. It was really bad. If we continue to play that way, the results are going to continue to be the same as the last two games."

Więc generalnie ważny mecz dla Rockets jeśli chcą udowodnić, że jednak są jakimś tam kolektywem. Na plus w ich występach na pewno Bonzi Wells, który średnio w L5 rzuca 14,6p i zbiera 7,6 piły na mecz. Co ciekawe, w poprzednim sezonie w straciu tych ekip w Houston typowałem (z sukcesem) identycznie (można sobie to znaleźć).

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by blacky82
Rashard Lewis F Ques Wed - Neck - 12/12/07 He may miss Wednesday's game against the Bucks because of muscle spasms in his neck that prevented him from practicing with the team Wednesday morning.

znalazlem na BA. potwierdzone?

Oczywiście że nie potwierdzone, jest game-time decision;

+

Originally Posted by Orlando Sentinel
Lewis, who has been undergoing treatment for neck soreness, watched practice from a sideline Monday, but he was in obvious discomfort. He was scheduled to see a chiropractor in Milwaukee this afternoon.

"It's going to be a game-time decision,'' he said. "It's been bothering me for the past few days, and it just feels like it's getting worse. I want to see if there is something we can do to ease the pain.''

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Podziwiam Cie Skipper, że zdecydowałes się zagrać ten mecz wink
Dla mnie kompletnie nie do grania. Rakiety pokazują, że są w stanie wygrać z każdym w lidze
po czym kolejnego dnia .. dostać łomot od jakiegoś 'słabiaka'
Odpuszczam ten mecz na całej szerokości.

W meczu Pho - Utah zdecydowałem się na handi na Pho do przerwy wink

Z innych pojedynkow :
zdecyduje się raczej na under w Denver. Goście bronić potrafią, jesli tylko skutecznie utrudnią zycie
Iversonovi i Carmelo o underek powinienem byc spokojny.
Wiem, że cięzkie będzie to w realizacji jednak goście wg mnie to solidna ekipa jeśli chodzi o obronę,
na którą kłada największy nacisk.


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by wwwujek
Cz 13/12/07 01:00 Toronto Raptors - Dallas Mavericks
handicap NBA 1 (+5.5) 1.91

Fatalna IMO gra Dallas, mecz bedzie IMO wyrównany, Toronto u siebie gra dobrze. Dallas ostatnie dwa mecze wygrane, w tym sezonie już nie mają tak długich serii jak rok temu.

Cz 13/12/07 02:00 Milwaukee Bucks - Orlando Magic
handicap NBA 2 (-5.0) 1.91

No Orlando dziś już musi wygrać, choć obawiam się wyrównanego meczu.

===
Zdaję sobie sprawe, ze dla wielu z Was takie analizy to na QC najlepiej pisac.. Jednak gram w ten sposob drugi sezon, naprawde nie jest zle.. W/w mecze zagrałem tym razem jako "6z8".

Pozdrawiam, jestem otwarty na krytyke.

1) gospodarze B2B mogą być lekko zmęczeni, poza tym w zespole z Toronto zagra ich jeden z najlepszych graczy T.J.Ford dlatego wolałem zagrać Dallas ML

2) Orlando bez czołowego strzelca Lewisa, nie wiem czy poradzą sobie ograć Kozły z hc, dlatego również zdecydowałem się na ML

i do tego dodałem Phoenix, które zgoła nie przegrywa dwóch spotkań z rzędu w domu

'wwwujek' - każda nawet krótka analiza, ale coś wnosząca do tematu imo jest warta uwagi

pozdr,


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Dzisiejsza noc udana [4W/1Z] Zwrotem zakończyła się pierwsza połowa meczu Suns (mam to szczeście w ranku tongue )

Najbliższej nocy rozegrane zostaną tylko dwa spotkania :

gwizdek 2:00 Washington @ Miami Heat

gwizdek 4:30 San Antonio @ L.A. Lakers

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Miami Heat (-4.5) - Washington Wizards @1.73 pinn

Zazwyczaj mecze czwartkowe odpuszczam, gdyż z uwagi na to że jest ich mało są bardzo dobrze rozkminione przez buki. Dziś jednak wyjątek i takie to spotkanie sobie z rana pobrałem. Że Miami, z bilansem 6-15 dramatycznie potrzebuje zwycięstw, pisać chyba nikomu nie trzeba. Właśnie powrócili z 6-meczowego wojażu po zachodnim wybrzeżu, gdzie uciułali 2 wygrane, niby mało ale po 1) grali z silnymi ekipami a po 2) aż tak najgorzej poza pierwszym meczem z Denver nie grali. Więc forma przyzwoita jest, co zresztą potwierdzają słowa coraz lepiej grającego D-Wade'a:
Quote
"Going out West really helped us off the court as well as on the court," Heat guard Dwyane Wade said. "It helped us get to know each other a little more, helped us as men respect each other a little more, respect what each other does, and it's still coming. It's not there yet, but it's still coming, and I think these next six games coming up ... are going to show how close we have become."
Washington ma L10 na bilansie 5-5, niby wygrali 4 z ostatnich 5, ale były to wszystko mecze u siebie, i to z Cleveland bez Brona, z NJN bez formy, z Raps bez Bosha i z słabą Minnesotą. Co jednak najważniejsze, Waszki nie mogą znaleźć sposobu na ekipę Żaru, i to od wielu już spotkań. Z ostatnich 16 aż 15 wygrali Heat shocked w tym jedno 'golenie' w PO do zera oczywiście. Z Gilem czy bez, nie widzę powodu dlaczego mieliby dziś ich ograć.

Go Heat!

[Linked Image]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Zgadzam się Skipper. Do tego w rozpisie dołożę sobie San Antonio ML po ślicznym kursie @3. Jakoś nie widzę Lakersów wygrywających ze Spursami tylko dlatego, że nie ma Duncana. Zgadza się - Ostrogi grają gorzej bez Tima, ale Lakersi nie mają wystarczająco jakości, by pokonać Spurs. Sam Bryant im meczu nie wygra (już Bowen się o to postara). San Antonio nie zostało by mistrzem, gdyby polegali tylko na jednym zawodniku. A co z MVP finałów Parkerem, in-form Ginobilim albo skutecznie uprzykrzającym życie Bowenem? Nie sądzę, że spoczną dzisiaj na laurach. Obie drużyny nie grały ostatniej nocy, więc będą wypoczęte. Ale jak mają Spursi wygrać dzisiaj z Lakersami, skoro dostali łomot od Golden State? - powie ktoś. Cóż, wg mnie sprawa jest jasna - uważam, że Warriors są w lepszej formie, niż Kobe i s-ka, a do tego mają bardzie wyrównany skład. W LAL 75% zależy od Bryanta, jeśli jemu mecz nie "siądzie" to kiepsko widzę ich szanse.

Swoją drogą to uważam, że dzisiejsza noc może być bardzo przyjemna dla nas typerów, gdyż -5.5 Heat + ML Spurs kumuluje się smakowicie.

Dubelek 6/10 IMO

Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 510
CO do SA nie bylbym taki pewny, poniewaz kontuzje kostki ma takze Parker

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Originally Posted by olejajo
CO do SA nie bylbym taki pewny, poniewaz kontuzje kostki ma takze Parker

Olejaja jeśli piszesz coś takiego to podaj źródło tej informacje!

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja również zgadzam się ze Skipperem, natomiast całkowicie jestem
przeciwny typowi MasterFlamaster. Duncan ( He left Sunday's
game with what was diagnosed as a bruised right knee and
sprained right ankle. He may not play Thursday against the
Lakers.
) racja dzisiaj nie zagra, zarówno jak moim zdaniem
Parker! (He continues to have problem with a sprained right
ankle, an injury he suffered in Minnesota on Nov. 30. He has
been added to the doubtful list for Thursday's game against the
Lakers.
) i dlatego taka linia na Lakersów,z reszta Ginobili
również ma problemy z kontuzją (He is puzzled as to why his
left hand is still swollen and sore, but has no plans to sit
Thursday's game against the Lakers.
) wiadomo, że wszystko
zależy od trenera dlatego ciężko jest to spotkanie typować, ja
jednak raczej skusił bym się ku gospodarzom, a moze wlaśnie
dubelek LAL + MIA, sam jeszcze pomyśle.

pozdr,

Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
Offline
newbie
newbie
Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 48
Kursy na LAL 1.4 z 1.9 wiec w SAS maly szpital info sprawdzone.Lecz jak to nie ras bywalo w takich meczach SAS moze pkonac zbyt pewne siebie LAL ktore liczy na latwe zwyciestwo w tym spotkaiu

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Ja dzisiaj zagrałem dubelek MIAMI + LAKERS. Heat chyba powoli łapią rytm. Wade z meczu na mecz gra coraz lepiej. Po 2 wygranych na wyjeździe pora na zwycięstwo u siebie.

Spurs najprawdopodobniej bez Duncana i Parkera. Jeżeli koszykarze Lakers podejdą do tego spotkania odpowiednio skoncentrowani i zmobilizowani to powinni sobie poradzić z osłabionym przeciwnikiem.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Sprawdziłem właśnie sportsline.com i widzę, że wrzucili Parkera na listę kontuzjowanych (wcześniej był tam tylko Duncan). No cóż, ciężko będzie bez tej dwójki, ale mimo wszystko ja bym Ostróg jeszcze nie skreślał. W LAL zbyt wiele zależy od dyspozycji Bryanta, a nie zapominajmy, że będzie miał na plecach Bowena, który jest jednym z najlepszych "plastrów" w NBA. Osobiście postanowiłem jednak odpuścić grania na SA za medium stake, ale nie omieszkam puścić ich za drobne.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Los Angeles Clippers zwolnili dzisiaj Rubena Pattersona shocked
Czasami ta liga mnie zadziwia mimo wszystko. Jak się Miami po niego nie ustawi i to już to crazy


Co do meczu w Mieście Aniołów, to raczej bym widział zwycięstwo gospodarzy, nawet gdyby grał Tony Parker. Kobe w tym sezonie już tak ostro nie rzuca, a bez TD ciężko będzie zastopować Bynuma (przedwczoraj Matt Bonner 27-15 zrobił laugh ). Oczywiście w Lakers jest ciągle wiele problemów, typu wykorzystanie Lamara Odoma czy niezapewna sytuacja w składzie (PG, kwestia Waltona), ale SAS napewno nie będą się zabijać aby wygrać ten mecz, tak jak zresztą to mają w naturze podczas sezonu zasadniczego.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by MasterFlamaster
No cóż, ciężko będzie bez tej dwójki, ale mimo wszystko ja bym Ostróg jeszcze nie skreślał. W LAL zbyt wiele zależy od dyspozycji Bryanta, a nie zapominajmy, że będzie miał na plecach Bowena, który jest jednym z najlepszych "plastrów" w NBA. Osobiście postanowiłem jednak odpuścić grania na SA za medium stake, ale nie omieszkam puścić ich za drobne.

znowu się z Tobą nie zgodzę - dla mnie wypowiadasz się jakbyś oglądał Lakersów 3-4 sezony temu a nie teraz. Jackson już w poprzednim sezonie pokazał jak ważna jest dla niego koszykówka ustabilizowana, bazująca na dobrym rozegraniu i dużej rotacji dość dobrych gaczy, tak aby nie czekać na dzien Kobiasha, jak mialo to miejsce pare sezonów temu. Lakersi co sezon wprowadzają nowych ciekawych graczy rezerwowych, co w tym sezonie jest ich już sporą siłą ( ostatnio doszedł Ariza ), dzięki czemu 'druga zmiana' rzuca niekiedy i po 30-40 oczek w spotkaniu. Framar ma świetny sezon, Radmanovic sie przebudził Bynum to rocznik 87 ! a już gra w pierwszej piątce bardzo dobrze + Kwarme, którego chwalił z meczu na mecz Brylant. Do tego zawsze pomocny Odom czy ściągnięty z powrotem doświadczony Fisher. Kobe już nie gra ponad 35 minut w meczu jak to mialo miejsce, nawet nie wystepuje ostatnio na boisku najczesciej, dlatego kompletnie sie nie zgadzam, że tak dużo od niego zależy. w tym sezonie rzuca spokojnie po 20 pkt i lakersi równie spokojnie wygrywają, zauważ jak dużo notuje asyst - co kiedyś było nie do pomyślenia przy taktyce podaj do Kobiego on wie co z piłką zrobić. Lakersi właśnie dzięki rozbiciu opcji ofensywnych, przynajmniej moim zdaniem, są silniejsi niż kiedyś.
Co do SAS moim zdaniem ok 20-30% tego teamu stanowi Parker, który jest głównym motorem napędowym i przejął 'pałeczkę' lidera po Duncanie w tym sezonie, jeżeli dziś go zabraknie ( a wlasnie tej pewnosci nie mam ) spokojnie obstawialbym lakers -hc

p.s.
oczywiście mogę się mylić crazy

pozdr,


Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1