Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#185952 28/04/2003 23:00
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 602
Zaległy wynik z poprzedniej piątej kolejki:
Huragan Gasocin - Kalesony Sokratesa 0:0

#185953 30/04/2003 21:00
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Mazovia Minsk Mazowiecki - WayeThe United 0:0

#185954 05/05/2003 01:35
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
WayeThe United- Pogromcy 2:0

Beniaminek nie zwalnia tempa kolejny mecz kolejne zwyciestwo jak narazie bez porazki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .Oby tak dalej klub dogaduje sie z nowym strategicznym ewentualnym sponosrem w zwiazku z dobra postawa w drugiej dywizji. Po rundzie wiosennejbedize mozna liczyc na wzmocnienia szczegolnie w lini ataku.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ps: Prosze przy uzupełnianiu tej kolejkiw tabeli uwzględnic moj wynik z poprzedniej kolejki.
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#185955 05/05/2003 04:00
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
witam

7. Round from 28.04.2003 to 04.05.2003
Huragan Gasocin - FC Slaughter Gorzow 1:3
pozdro

#185956 05/05/2003 05:17
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
7. Round from 28.04.2003 to 04.05.2003

Kalesony Sokratesa - Radomiak Radom 1:2

pozdrawiam

#185957 05/05/2003 11:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
FC Kalina - Los Pocracos 3:0

wynik z poprzedniej kolejki, nie uwzgledniony:

FC Kalina - Kalesony Sokratesa 0:0

#185958 05/05/2003 16:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Preston-Victoria 1-0.

#185959 06/05/2003 02:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Quote
Oryginalnie wysłał cichy:
[qb]FC Kalina - Los Pocracos 3:0
[/qb]
???!!!

Hi cichy

Chyba nie zauważyłeś moich typów, zresztą widzę to teraz po Twoich typach, bo powtórzyłeś niestety mój typ. Najgorsze jest to, że ten typ musi zostać anulowany, a bez niego to jest remis. W każdym razie wg moich obliczeń:

FC Kalina - Los Pocracos 2:2 (7,5 : 7,81)

Przejrzyj jeszcze raz typy i jak coś jest nie tak to oddamy się w ręce Najwyższej EELowej Sprawiedliwości:-)
Pozdrawiam
Jędrzej

#185960 06/05/2003 20:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
FC Konstancin - Mazovia Minsk Mazowiecki 0:3 -> walkower

#185961 06/05/2003 21:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
Quote
Oryginalnie wysłał Jedrzej:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał cichy:
[qb]FC Kalina - Los Pocracos 3:0
[/qb]
???!!!

Hi cichy

Chyba nie zauważyłeś moich typów, zresztą widzę to teraz po Twoich typach, bo powtórzyłeś niestety mój typ. Najgorsze jest to, że ten typ musi zostać anulowany, a bez niego to jest remis. W każdym razie wg moich obliczeń:

FC Kalina - Los Pocracos 2:2 (7,5 : 7,81)

Przejrzyj jeszcze raz typy i jak coś jest nie tak to oddamy się w ręce Najwyższej EELowej Sprawiedliwości:-)
Pozdrawiam
Jędrzej[/qb]
witam

wlasnie obejrzalem temat z typami i odziwo znalazlem Twoje typy :eek: :eek: pozatym zrozumialem dalczego nie zauwazylem Twojego postyu, poprostu patrzac czy wyslaes juz typy, nie zauwazylem " FC Kalina - Los Pocracos " tylko " Los Pocracos zagra w składzie:
" i z tad to nie porozumienie. nie uwazam ze jest to Twoja wina, ale prosze zwracaj uwage, na to, bo potem... bardzo Cie przepraszam za to zamieszanie, napraqwde nie chialem Cie oszukac, ja nei mam potrzeby odnosic sie do komisi, bo to moja wina,

pozdrawiam

cichy

#185962 12/05/2003 02:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Jo

8. Round from 05.05.2003 to 11.05.2003
FC Slaughter Gorzow - Kalesony Sokratesa 1:0

Po niezbyt ciekawym meczu ,wygrywaja gospodarze ktorzy kontrolowali przebieg spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#185963 12/05/2003 03:07
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Los Pocracos - WayeThe United 0:0
Beniaminek znowu z czysttym kontem bramkowym powraca z wyjazdu cenny punkt na trudnym terenie zdobyty.
Jak donosza lokalne gazety druzyna United szykuje sie jzu na trudny mecz z druzyna Fc Kalina byc moze to ten mecz bedize mial znaczenie w koncowej klasyfikacji.Zawodnicy zapowiadaja wielkie strzelanie na bramke gosci w tym meczu(mozna liczyc na duzo goli)
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#185964 12/05/2003 03:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Radomiak Radom - FC Kalina 0:0
mecz zakonczyl sie podzialem punktow

pozdrawiam

#185965 12/05/2003 13:05
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Victoria Wegorzewo - Huragan Gasocin 1:0

#185966 12/05/2003 21:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 704
Mazovia-Preston 1-0.

#185967 15/05/2003 20:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
POGROMCY- Fc Konstancin 9:0

#185968 18/05/2003 21:30
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 954
9 kolejka

Huragan Gasocin - Mazovia Minsk Mazowiecki 0:4

#185969 18/05/2003 23:44
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
9. Round from 12.05.2003 to 18.05.2003

Radomiak Radom - FC Slaughter Gorzow 3:0

pozdrawiam

#185970 19/05/2003 00:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
witam

kolejny, fatalny mecz w wykonaniu druzyny FC Kalina. kolejny podzial punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :

WayeThe United- FC Kalina 0:0

sponsorzy, ktorzy widzeli duzy potencjal w druzynie, teraz sa zawiedzeni, na oficjalnym spotkaniu, postawiono warunek:

jesli druzyna nie zacznie wygrywac, najpierw dojdzie do duzej rewolucji w klubie...

trener druzyny, twierdzil, ze wszystko dzieje sie za szybko:

druzyna w pierwszym roku swego istnienia odrazu awansowala do 2ligi, a tu juz poziom jest o niebo wyzszy, stad slabe wyniki druzyny

informacja z dzisjejszego PS:

do klubu FC Kalina, dzis rano przybylo kilku napastnikow, gdyz slaba postawa lini ofensywnej druzyny z lublina nie zachwyca zarzadu.

pozdrawiam

prezes cichy

#185971 19/05/2003 01:15
Dołączył: May 2002
Posty: 565
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 565
Quote
Oryginalnie wysłał cichy:
[qb]witam

kolejny, fatalny mecz w wykonaniu druzyny FC Kalina. kolejny podzial punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> :

WayeThe United- FC Kalina 0:0

sponsorzy, ktorzy widzeli duzy potencjal w druzynie, teraz sa zawiedzeni, na oficjalnym spotkaniu, postawiono warunek:

jesli druzyna nie zacznie wygrywac, najpierw dojdzie do duzej rewolucji w klubie...

trener druzyny, twierdzil, ze wszystko dzieje sie za szybko:

druzyna w pierwszym roku swego istnienia odrazu awansowala do 2ligi, a tu juz poziom jest o niebo wyzszy, stad slabe wyniki druzyny

informacja z dzisjejszego PS:

do klubu FC Kalina, dzis rano przybylo kilku napastnikow, gdyz slaba postawa lini ofensywnej druzyny z lublina nie zachwyca zarzadu.

pozdrawiam

prezes cichy[/qb]
W kuluarach o meczu dwoch beniaminkow mowilo sie wiele, gdyz ich wystepy w obecnym sezonie sa nadzwyczaj dobre. Jednak problem obu druzyn to skutecznosc w ataku i umiejetnosci strzleeckie napastnikow
Co do lini obrony druzyna WayeThe United nie mzoe miec zastrzezen gdyz jeszce w obecnym sezonie nie stracila bramki, ale rowniez nie strzleila zbyt wiele co przyczyniilo sie do zbyt duzej liczby remisow.
Ambitni wlodarze klubu i głowny sponsor sa rozczarowani troszke ta postawa w koncu wylozyli niemale pieniadze, ale jaks ie nei oficjalnie dowiedziano druzyna United ma zamair sprowadzic super strzelca z seria A Francesco Tottiego ktory jzu ma na swoim koncie 8 bramke w 9 meczach.Wloch ma zagrac jzu od nastepnego meczu wyjazdowego.

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 771 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1