Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Mnie z dzisiejszej oferty spotkan podobaja sie 2 zaklady:

Slask - Czarni under 156,5
Zawsze mialem w pamieci jak dobrze bronili Czarni i Slask. W Slasku zmienil sie trener wiec i akcenty na atak ulegly wzmocnieniu, ale Czarni dalej pod wodza Griszczuka. Aby miec szanse odniesc zwyciestwo we Wrocku ( choc raczej to watpie) musza wrocic do skutecznej defensywy. Dodajac do tego problemy ze skutecznoscia Czarnych szczegolnie za 3 pkt ( Frasunkiewicza przede wszystkim a to gracz ktory musi grac sporo minut) - najgorsi w lidze to moze braknac punktow.

Turow - Anwil over 139,5
Turow w tym sezonie na pewno troszke bardziej nastawiony ofensywnie niz w poprzednim. Anwil tez nigdy az takim herosem w defensywie nie byl. Mecz na szczycie wiec walka bedzie pewno spora, ale czesto wlasnie w takich sytuacjach pada sporo koszy. A do tego oba teamy maja shooterow, ktorzy moga seriami dziurawic kosze ( Logan, Kelati - Pluta, Henderson).

Z checia poslucham opinii expertow.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Slanina over 13,5 smile
wystarczy spojrzec na ostanie wyniki Litwina smile Jest ostoją zespołu.Wiadomo że b.dobrze rzuca za 3pkt smile
Mysle ze rzuci około 20punktów smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Taa Fajnie ze Polonia grala u siebie a teraz gra na wyjezdzie a to drobna roznica

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Originally Posted by wer890
Taa Fajnie ze Polonia grala u siebie a teraz gra na wyjezdzie a to drobna roznica


Czy ty nie rozumiesz ze mi chodzi o slask ? ile razy mam ci jeszcze to pisac? Porpostu pokazuje ci ze twoj argument ze ze slaskiem sie nie da grac w 8 jest nic nei warty bo Polonia grala w 5,5. A pzoa trym obecny skald Poloni jest napewno slabszy niz Czarnych.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
oj nie zobaczylem postow juz ustosunkowuje sie do typu u/o
WEdlug mnie to beznadziejne zaklady i jest w nich duza loteria , jezeli Slask zagra tak w ataku jak z Grekami to pewnie zdobeda 90 pkt ale CZarni napewno nie zagraja tak jask Grecy dodajac ich sdlaba skutecznosc z obwody na chwile obecna tylko 2 Graczy potrafi cos rzucic za 3 Cesnauskis i Kudriawcew , to under wydaje sie byc uzasadniony , moj wynik 84-68 . Ale anwil gra na wyjazdach nie zbyt dobrze w ataku a przy tak dysponowanym Turowie szczegolnie w obronie moze byc under , zreszta zawodnicy Anwilu bardziej mysla juz o sobotnim locie do domu niz o tym meczu. Jak dla mnie czysta jednyka

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
ALE SLASK GRAL NA WYJEZDZIE I JAK PAMIETASZ WYGRYWAL !! PKT 11 pkt i Szubara trafil 2 fartowne 3 i bylo goraco wynik nie odzwiercielda GRY a SLASK NA WYJEZDZIE TO ZUPELNIE INNA DRUZYNA .

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Originally Posted by wer890
oj nie zobaczylem postow juz ustosunkowuje sie do typu u/o
WEdlug mnie to beznadziejne zaklady i jest w nich duza loteria , jezeli Slask zagra tak w ataku jak z Grekami to pewnie zdobeda 90 pkt ale CZarni napewno nie zagraja tak jask Grecy dodajac ich sdlaba skutecznosc z obwody na chwile obecna tylko 2 Graczy potrafi cos rzucic za 3 Cesnauskis i Kudriawcew , to under wydaje sie byc uzasadniony , moj wynik 84-68 . Ale anwil gra na wyjazdach nie zbyt dobrze w ataku a przy tak dysponowanym Turowie szczegolnie w obronie moze byc under , zreszta zawodnicy Anwilu bardziej mysla juz o sobotnim locie do domu niz o tym meczu. Jak dla mnie czysta jednyka

Prawie mecz sezonu a Anwil ma nie myslec o meczu tylko o powrocie do domu laugh
Nie załamuj mnie ok? !

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Originally Posted by wer890
ALE SLASK GRAL NA WYJEZDZIE I JAK PAMIETASZ WYGRYWAL !! PKT 11 pkt i Szubara trafil 2 fartowne 3 i bylo goraco wynik nie odzwiercielda GRY a SLASK NA WYJEZDZIE TO ZUPELNIE INNA DRUZYNA .


Tak sie sklada ze bylem na tym meczu ( o czym zeszta wiesz) kluowy moment byl w 3 kwarcie jak Polonia doszla na jedno oko i sedzie nie uznal 2+1 krzychowi a poniej zagwizdal mu noszona jak ten wchodzil w dwutakt ( czyli w obu sytuacjach nei slusznie)i wtedy w odpowiedzi za 3 rzucil Tomczyk i Richardosn wchodzil pod kosz na pograniczu Ofensa odegral na obwod i poszlo z tego 2+1 i to bylo kluczowe dla tego spotkania. Co do tych trojek sie zgadzam i koncowki bo faktycznie wydawalo sie ze Slask jyu odpuscil i nagle zrobilo sie goraco. Wiem ze slask gra u siebie ale dla mnei czarni sa duzo mocniejsza druzyna i dzis powinni powalczyc i mysle ze dodtani hcp na Czarnzch jest dobrzm rozwiazaniem. Ktos z nas wygra dzis to jest pewne hehe

Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
EDIT: duzzo mocniejsza druzyna od obecnej Polonii oczywiscie.(czyli
bez Rivery i Rileya.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 579
Grajus a jak uzasadnisz ze w polowie sezonu zaczeli balowac a przy tym spozywac %%% , Krycha moze obydowje wygramy ? Ja zagralem Salsk po 1.2 bo wedlug mnie jest to pewne zdarzenie.
Turow Logan Kelati dobrze asystujacy Rodrigez umiejacy rzucicc za trzyc Ljubotina i Witka , w dobrej Formie Drobniak na lawce Saso , czego chciec wiecej ?.
Bez odbioru napisze cos jak wroce ze Slask pozdro wysokich wygranych

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Originally Posted by wer890
Grajus a jak uzasadnisz ze w polowie sezonu zaczeli balowac a przy tym spozywac %%% , Krycha moze obydowje wygramy ? Ja zagralem Salsk po 1.2 bo wedlug mnie jest to pewne zdarzenie.
Turow Logan Kelati dobrze asystujacy Rodrigez umiejacy rzucicc za trzyc Ljubotina i Witka , w dobrej Formie Drobniak na lawce Saso , czego chciec wiecej ?.
Bez odbioru napisze cos jak wroce ze Slask pozdro wysokich wygranych

Czlowieku co ty bierzesz ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by RiKi
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek

Jedno slowo dla Polsatu ZENADA !!!!

To nie do wybaczenia ze tego spotkania nie pokaze Polsat SPort !!!!!!! Jaja sobie robia czy wolne od plk w piatki?????? Panowie bojkotujemy tycvh durniów meilami
pomysl 2 razy zanim napiszesz kolejny durny post na forum
plk jest tak slabe ze "prawie"nikt niechce ogladac zenady gdzie biega 8 z usa + 2 "nieznajomych" polakow
polsatowi bardziej oplaca sie pokazac siatkowke niz plk wiec daruj sobie smile

nasuwa mi sie zdanie: co ty ppp.... . Rok temu starali sie bardziej i takie spotkanie byloby napewno na antenie. Wybacz ale siatka dzisiejsza Politechnika - Plomien nie dorasta do pięt spotkaniu Turow - Anwil

Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
RiKi wyluzuj trochę... jak nie znasz faktów to nie zabieraj głosu. Polsat przy podpisaniu umowy i robieniu planu transmisji zastrzegł, że piątki ma dla siatkówki - ma przecież umowę na transmisję też z PLS-em i tam zobowiązał się do transmisji jednego spotkania piątkowego i jednego w niedzielę. Koszykówka jest za to w soboty i niedzielę. Wszystkie kluby o tym wiedzą od kilku miesięcy a jak na taki dzień ustalają swoje mecze to już ich sprawa.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by RiKi
nasuwa mi sie zdanie: co ty ppp.... . Rok temu starali sie bardziej i takie spotkanie byloby napewno na antenie. Wybacz ale siatka dzisiejsza Politechnika - Plomien nie dorasta do pięt spotkaniu Turow - Anwil
ostatni raz napisze i juz nieodpisuj smile
to ze siatka ma wieksza ogladalnosc jest sprawdzone sa wyniki reprezentacji co napedza koniunkture na lige i polsat woli pokazac nedzny mecz siatki niz kosz
a co do tego ze niepokazuja tego meczu mozna tylko podziekowac prezesowi anvilu ktory ma w d...telewizje tlumaczac sie ze wczesniej zabukowal bilety dla swoich zawodnikow ale gosc jest dziwny bo terminarz byl znany w pazdzierniku i juz wtedy bylo wiadomo ze przed swietami jest mecz turow -anvil i na 99.99% bedzie chcial polsat pokazac ten mecz i spokojnie mozna bylo zabukowac bilety na dzien pozniejszy a swoich postepowaniem pokazal ze "nielicznych " kibicow ma gleboko w tylku

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Jarko po co ty wogole to piszesz nie zal ci klawiatury ?
Sa ludzie ktorych nigdy nie przekonasasz zadnymi argumentami oni
zyja w swoim swiecie iluzji.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Rozmowa o (braku) transmisji wrze, a typy stygną tongue

Do roboty panowie typerzy!

kosz Turów Zgorzelec - Anwil Właocławek kosz

Jest to mecz dwóch obecnie najlepszych drużyn DBE, bardzo prestiżowe spotkanie.
Ciekawe pojedynki na obwodzie(Rodriguez-Henderson, Logan-Pluta) oraz pod koszami (Drobnjak-Dunn,Witka-Okafor).
Podstawą do pokonania Anwilu będzie zatrzymanie Hendersona, myślę, że Rodriguez przy wsparciu swoich kolegów może tego dokonać.
Lepsza obrona po stronie gospodarzy, a potencjałem ofensywnym na pewno nie odbiegają od gości.

Moim zdaniem Turów będzie dyktował warunki na parkiecie, a wówczas zakończy się to tak:

Turów - Anwil @ 1,50

Turów - Anwil UNDER 141pkt @ 1,90

_________________________________________________


kosz AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg kosz

AZS u siebie niezwykle ofensywny, zdecydowany basket "na tak".
Po wkomponowaniu się Reese'a do składu bardzo dobre wyniki i jeszcze większa siła ofensywna.

Kotwica duża siła podkoszowa-Daniels, Bigus- jednak nie zapominają o obwodzie-Snow, Armstrong. Również potrafią rzucić 80 i więcej punktów.

Z pojedynku Thompson-Snow wybieram "1". Charakterystyka zawodników podobna, a swój wybór w dużej mierze opieram na większej liczbie minut spędzanych na parkiecie przez Thompsona.

AZS Koszalin- Kotwica Kołobrzeg @ 1,45

AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg OVER 164pkt @ 1,90

Thompson - Snow @ 1,60

____________________________________________

Ponadto...

Biorę dodatni handi na Czarnych, którzy najgorszy okres mają już za sobą i nie sądzę by byli zmasakrowani we Wrocławiu.

...

King - Clarkson @ 1,70

W ostatnim meczu kiepska skuteczność Kinga (może już jest zmęczony graniem w każdym meczu 35-40 minut confused ... oby nie).
Większa ilość minut na parkiecie, większa ilość oddawanych rzutów (w tym za 3pkt, co dla Clarksona jest raczej nie spotykane) skłaniają mnie do zagrania tego typu

...

Przychylam się również do OVERA zaproponowanego przez shane'a (napisał już wszystko co można było napisać piwo )


Pozdrawiam
papa

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
AZS Kotwica to mecz z gatunku 50/50...troche nie rozumiem kursów dlatego wziete +6.5 na Kolobrzeg jak i ML
Turów Anwil/po cichu licze na niespodzianke jak i under mimo niezawesołej linii/kursy ponad 3 to troche za duzo jak na szanse obu ekip oceniane według mojego marnego oka
Polpak Polonia/zamiast hc wole over 152.5 ale oba bet powinny przyniesc profity
Slask Czarni/ linia u/o 157.5 za wysoka o 5pkt a moze i troche wiecej/przerwy w rozgrywkach nie wpływaja za dobrze na pauzujące druzyny ale nie wydaje mi sie by Sląsk miał dzisiaj łatwe zadanie

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
Originally Posted by AL_Capone
Jarko po co ty wogole to piszesz nie zal ci klawiatury ?
Sa ludzie ktorych nigdy nie przekonasasz zadnymi argumentami oni
zyja w swoim swiecie iluzji.

pewnie lepiej tak jak ty pisac swoje typy na spotkania z pocalowaniem reki laugh


Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Riki leszczyku moje typy sa skuteczne twoje nie istnieja.

Wesolych swiat w poszukiwaniu rozumu.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Musicie temu kretynowi odpisywac ? nie lepiej i prosciej olac ? smirk

P.S post do kasacji

Strona 17 z 20 1 2 15 16 17 18 19 20

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, burbon, betowiec, Lukasz111, Sensei, kamel, rymoholik, alfa, bukma, 11kera11), 3,267 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1