Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
No do skladu TPS-u wrocil ich najlepszy napastnik Teemu Laine . TO BARDZO WAZNA SPRAWA. W trakcie tygodnia zakontraktowali tez niezlego nap Niko Mikkole ze szwedzkiego Leksand ( ciekawe ze masz juz grac od razu w 1 ataku a w tym sezonie jeszcze nie gral - choc w zeszlym super sezon w 2 lidze), ale co ciekawe w trakcie tygodnia oddali 2 dobrych graczy: obr J.Jokinen-a do Karpat 42m 0+5 i nap J.Makkonen-a 30m 5+3. DO SKLADU wrocil tez gwiazda druzyny ( 606 gier w NHL,3 olimpiady ) obr Aki-Petteri Berg ( dzis zagra 1 mecz w sezonie).
TPS powinien wygrac ale troszke niski kurs jak na tak slaba druzyne, choc na jednej ze stron finskich Finowie typuja az 64% na zwyciestwo TPS.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
DZIS ja bym sprobowal:

KalPa- Karpat (-1,5) 2 1,85 5/10 /SB/
Po raz ostatni daje im szanse - Karpatom ... czemu ? :
1. czolowka sie zbliza
2. swietny bilans H2H z KalPa np w tym sezonie 4 mecze 4 wygrane
3. Transfery: do Karpat doszli jeden z najlepszych graczy w tym sezonie w HPK nap SZW J.Andersson 42m 11+13 , 1-szy bramkarz HPK br KAN A.Chiodo 36m 0,912 obron ( ale dzis zacznie na lawie ), obr K.Haakana ( ze Skelleftea - dzis nie zagra jako jedyny z nowych), obr J .Jokinen ( z TPS ) 42 m 0+5. Odszedl 2-gi bramkarz Suomalainen ( 9m 0,907 obron) , obr T.Kiren (wypozyczony mlody z MS U20 ) 23m i 0+0 i czeski obr J.Novak 19m 0+2.
Jak widac dosyc spore wzmocnienia z mysla o rywalizacji w play-off, ale takze o walke w skladzie.
4. Dzis w KalPie brak 2 czolowych napastnikow:
- Tupparinen 42 m 12+20 ( 1 szy w zespole w pkt.kandyjskiej )
- Kiiskinen 42 m 10+16 ( 3-ci)
i jeszcze nie zagra podstawowy obronca Alastalo 38m 2+10 ( 8-my).

Licze na wyrazne zwyciestwo Karpat, ale stawka srednia bo jednak ostatnio zbyt duzo remisuja ( i te ich slawetne winy po dogrywce ).

Poza tym lzej:
Pelicans - Blues 1 2,10 3,5/10 /Ladbrokes/
Porownywalna forma, porownywalne miejsce w tabeli, ale w Blues brak najlepszego strzelca R.Keller-a i 4 innych wartosciowych graczy ( Clarke, K.Pikkarainen, Eaves, Grunn - choc niektorych nie ma juz dluzej) i 2 uzuplenien + dodatkowo atut wlasnego lodowiska ( choc akurat Blues to najlepszy team wyjazdowy w lidze ). Stawka niska.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Na pewno warto dzis sprobowac zagrac:

HPK - Tappara 2 1,80 6/10 i HPK - Tappara (-1) 2 2,25 4,5/10 /BWin/
Mimo ze to mecz-klasyk w Finlandii to nie widze innej opcji niz zwyciestwo Tappary. Tappara niezla forma walczy o jak najwyzsza lokate, HPK potarfi przegrywac u siebie nawet z najslabszym Assaetem.
Dodatkowo ostatnie poczynania wlodarzy HPK wskazuja ze ten sezon juz odpuscili.
Oddali do Karpat dwoch najlepszych graczy:
- jeden z najlepszych napastnikow w tym sezonie w HPK nap SZW J.Andersson 42m 11+13 ,
- 1-szy bramkarz HPK br KAN A.Chiodo 36m 0,912 obron
a wczoraj jeszcze oddali doswiadczonego nap P.Tuominen 36m 6+11 do Blues w zamian za dwoch grajkow ale na pewno o mniejszej klasie ( Grunn - do tego ostatnio kontuzjowany dzis pierwszy mecz po kontuzji, Noyranen).
Pozyskali ostatnio: Carlo Grünn, Pentti Nöyränen, Toni Kirén ,Timo Lindström, Jussi Makkonen ale to nawet nie jest 50% wartosci oddanych graczy.
Do tego jeszcze spore grono graczy jest kontuzjowanych w HPK w tym kluczowych graczy jak Lundberg, K.Nurminen, Loikas czy wartosciowych R.Andersson, Palomaki,A.Uuskartano
+ dodajac do tego ze w sumie bedzie bronil 2gi bramkarz ( bo pierwszego sprzedali ) i juz nie bedzie dwoch bardzo dobrych napadziorow, ktorzy odeszli ( J.Andersson i Tuomainen ) a
az 5 nowych gracz zagra po raz pierwszy badz drugi to ( zgranie zespolu ) mysle ze warto zagrac.

Kurs spada.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 264
zgadzam sie jak najbardziej z typem vonseba,z takimi oslabieniami u gospodarzy,tappara nie powinna miec problemu z pokonaniem hpk.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,638
N
N Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,638
Assat Pori opuscił jeden z najlepszych zawodników Janne Happola(14br. i 14 asyst w 40spotkaniach) przeszdł do Lugano wink

http://www.spoor.ch/news/news-detail/archive/2008/january/article/haeppoelae-zu-lugano/

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A KalPe opuscil najlepiej punktujacy zawodnik w tym sezonie nap Tupparinen 42 m 12+20 i przeszedl do Farjestad.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
vonseb myslisz ze TPS da dzis rade z jak pokazałes..osłabiona kalpą ??

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Bosman_
vonseb myslisz ze TPS da dzis rade z jak pokazałes..osłabiona kalpą ??
Mysle ze tak powinni sobie poradzic zwlaszcza w kontekscie tego co pisalem powyzej ze wrocil po kontuzji A.P Berg ( naprawde wielka gwiazda 606 spotkan w NHL i 3 olimpiady - szkoda ze pol sezonu stracil wskutek kontuzji ) .Do tego Mikkola juz w drugim meczu strzelil debiutancka bramke. Nawet w meczu przegranym z Lukko 1-4 na wyjezdzie to TPS dominowal ale mecz sezonu zagral bramkarz Lukko ( 44 do 16 w strzalach na korzysc Turku).
Do tego Kalpa stracila najbardziej produktywnego gracza.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
vonseb dzieki wielkie za ten komentarz, jeszcze zrobie off topa ale zapytam jak przewidujesz sparta- furuset w norweskiej ??

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Innego wyjscia jak ZWYCIESTWO Sparty raczej nie widze, podobnie NOrwedzy.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
vonseb a moglbys podac jakies strony z typami finlandczykó i nrowegów smile ktorymi sie sygerujesz thx smile

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Finami czasem sugeruje sie stad:
http://www.pokerimaa.com/'
generalnie niezle im wychodzi

A Norwegow podpatruje na forum:
http://vg.transact.no/Thread.asp?GroupID=120&Group=Ishockey

Dołączył: Jan 2008
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 13
Za takie wpisy serdecznie dziekujemy

Last edited by g00niek; 01/02/2008 01:11.
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Za takie wpisy to powinno być ostrzeżenie.
Właściwie to nawet nie wiem o co chodziło. Co za ludzie...

Dołączył: Jan 2008
Posty: 13
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 13
"Vader i reszta" chciałem was ostrzec zebyście nie stawiali na Pelicans bo przegrają , a ze mnie nikt nie posłuchał to macie za swoje i jeszcze post ,moj postusuneli i sie dziwcie o co mi chodzi poprostu dalem wam dobra rade a że nie skorzystaliscie z niej to nie moja wina smile Pozdro

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,638
N
N Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,638
Originally Posted by Wolbi_ko5
"Vader i reszta" chciałem was ostrzec zebyście nie stawiali na Pelicans bo przegrają , a ze mnie nikt nie posłuchał to macie za swoje i jeszcze post ,moj postusuneli i sie dziwcie o co mi chodzi poprostu dalem wam dobra rade a że nie skorzystaliscie z niej to nie moja wina smile Pozdro


Szkoda ze nie uzasadniłeś swojego typu,a tak to wiesz cool Gratki mimo to ooo Ilves tez wygladało dobrze ze osłabionym Assat i tez weszło piwo hura

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Wolbi_ko5 To trzeba było napisać chociaż, że wygra ta ekipa a nie ta i uzasadnić. Ty napisałeś, że mylimy się, że wygra Pelicans... ale nikt nie pisał o tym meczu. Więc nikt nie mógł się mylić. Taki post [b] NIC [b] nie wnosił. Następnym razem napisz to w "normalny" sposób i może ludzie skorzystają smile
No i gratki za peFke smile
Pozdr

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
NIE MOZNA bylo zapytac w temacie dotyczacej LIGI finskiej o mecz Karpat - Lukko ?!

NIe wiem kto kolportuje te plotki ale dzis Karpat praktycznie w pelnym skladzie. Na pewno ZAGRAJA wszyscy najlepsi gracze: Pesonen, Bros, Hyvonen, Sahlstedt, Kuusela, J.Andersson, Lehtonen, Laamanen. Brak moze ze 2 malo znaczacych graczy 4 piatki ( Oskari Korpikari ) i 3 graczy ktorych nie ma juz bardzo dlugo: Ondrej Kratena, Teemu Normio, Jari Viuhkola ( ten to nie zdazyl po powrocie zza oceanu zagrac zadnego meczu).

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
W Lukko brak dzis juz dluzej nie grajacych: Greg Jacina, Juha-Pekka Haataja i Doug O`Brien - wartoscoiwych graczy. Poza tym Semir Ben-Amor nie zagra gdyz odpoczywa za kare meczu i Erik Hämäläinen-a.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 493
addict
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 493
czyli karpat powinno bez problemow wygrac ten mecz...
To nie jest quasi-czat
Pytales o sklad masz odpowiedz , ja gram srednio na Karpaty gdyz kurs malo satysfakcjonujacy a bramkarz Lukko potrafi bronic niesamowicie i moze zatrzymac ofensywe Karpat

Last edited by vonseb; 05/02/2008 01:12.
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1