Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,388
dzieki piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Originally Posted by lelu
my turn! ;]

Malcolm Kirby Get Bent

bede pprzeogromnie wdzieczny

*bumps* wlaczcie co macie i pomozcie :< ;]

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
szukam utworów zespołu Kolor squad, przede wszystkim Cytrusowa rewolucja, 4 i pół minuty, Jak ci to powiedzieć. Jka ktoś będzie miał namiary, to będę wdzięczny.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 416
Dzis na TVP2 lecialy 14. Marzenia Marcina Dańca, i byla parodia tanca z gwiazdami. Tanczyli wtedy Cichopek z Hakielem do jakiejs piosenki, ale nie wiem wlasnie jakiej frown moze ktos ogladal i zna ten kawalek? laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
szukam piosenki, text jest 'somewhere i find you' to jakis housowy kawałek

Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 270
szukam piosenki. starsza jest. spiewaja na zmiane kobieta i mezczyzna. w refrenie maja cos takiego: uuuuuuuoo summer tiiiime. szukam szukam i znalezc niemoge:/

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by nbv3
szukam piosenki. starsza jest. spiewaja na zmiane kobieta i mezczyzna. w refrenie maja cos takiego: uuuuuuuoo summer tiiiime. szukam szukam i znalezc niemoge:/

Ville Valo & Natalia Avalon - Summer Wine

to mi sie kojarzy

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
wcięło mi leszka żukowskiego comy.

mógłby ktoś wrzucić? santa smile

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by Riverside
wcięło mi leszka żukowskiego comy.

mógłby ktoś wrzucić? santa smile
mówisz i masz

http://nemo7.wrzuta.pl/audio/vbXEwulVHc/coma_-_leszek_zukowski

a jeśli chciałbyś na maila to podaj adres to podrzecę

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Wie ktoś może co za piosenka leci w tym filmie ?

http://www.4fun.tv/?idsub=7&idsu=7&ids=14&id=61&prawa=pozostale

I jeszcze jedno, na canal+ leci zapowiedź co w styczniu beda za filmy i w tle leci taka francuska piosenka, kojarzy ktos moze o co mi chodzi? laugh


Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
ma może ktoś z Was trackliste do tego seta ???
"Markus Schulz - maicky Global DJ Broadcast Classics Showcase"
z góry dzięki za pomoc

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Originally Posted by f4ls0n
ma może ktoś z Was trackliste do tego seta ???
"Markus Schulz - maicky Global DJ Broadcast Classics Showcase"
z góry dzięki za pomoc
set jest z 27-12-2007 czyli świeżynka smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
uzywaj google ;]

Tracklist:

01. Duncan Sheik - On A High (Intro Mix)
02. Tilt - The World Doesn&#8217;t Know
03. Rui Da Silva feat. Cassandra Fox - Touch Me
04. Andy Moor pres Sworn - Treatment Declined (Demented Mix / Markus Schulz Edit)
05. Hybrid - Finished Symphony (Original Mix)
06. Starecase - Faith (Loafer Mix)
07. Way Out West - Killa (Original Mix)
08. BT vs. Sasha - Remember Magnetic North
09. Libra Presents Taylor Feat. Jan Johnston - Anomaly (Calling Your Name) (Ferry Corsten Remix)
10. Delerium feat Leigh Nash - Innocente (Falling In Love) (DJ Tiesto Remix)
11. POB - Bluebottle
12. Saints and Sinners - Pushing Too Hard (Original Mix)
13. Ascension - Someone
14. Gypsy - I Will Trance You
15. Energy 52 - Cafe Del Mar (Three N&#8217; One Remix)
16. POB - Boiler (Humate Remix)
17. Roland Klinkenberg vs James Holden - Bounce @ Nothing (Markus Schulz Reconstruction)
18. Schiller - Das Glockenspiel (Humate Remix)
19. Cass & Slide - Perception (Vocal Mix)
20. Scott Bond vs SolarStone - 3rd Earth
21. The Age Of Love - The Age Of Love (Fred Baker vs. Mr. Sam Remix)
22. DJ Hooligan - Hear You Now (Pillow One Remix)
23. Markus Schulz - You Won&#8217;t See Me Cry (Deepsky Remix)

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Poszukuję dwóch piosenek:
Maciej Silski - Gdy umiera dzień
oraz
Budka Suflera - Rok dwóch żywiołów

Gdyby ktoś mógł to wrzucić byłbym bardzo wdzięczny...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by El Camino
Poszukuję dwóch piosenek:
Maciej Silski - Gdy umiera dzień
oraz
Budka Suflera - Rok dwóch żywiołów

Gdyby ktoś mógł to wrzucić byłbym bardzo wdzięczny...

posiadam tylko Maciej Silski - Gdy umiera dzien
http://www.speedyshare.com/765847757.html

Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Szukam 2 kawałków z filmu "Step Up":
- Yung Joc Feat. 3LW - Bout It (Instrumental)
- Petey Pablo - Show Me The Money (Instrumental)
ale z możliwością pobranie ich, a nie tylko odsłuchania. smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Originally Posted by Bebob
Szukam 2 kawałków z filmu "Step Up":
- Yung Joc Feat. 3LW - Bout It (Instrumental)
- Petey Pablo - Show Me The Money (Instrumental)
ale z możliwością pobranie ich, a nie tylko odsłuchania. smile
mam ale Ty piszesz instumental a ja mam normlane z orginalnego soundtracka, wrzucic?

Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
S
Sev Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Witam, poszukuje kawalka grupy Semisonic - " Makin' a plan ". Posiada ktos ??

Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 418
Originally Posted by wojbest
Originally Posted by Bebob
Szukam 2 kawałków z filmu "Step Up":
- Yung Joc Feat. 3LW - Bout It (Instrumental)
- Petey Pablo - Show Me The Money (Instrumental)
ale z możliwością pobranie ich, a nie tylko odsłuchania. smile
mam ale Ty piszesz instumental a ja mam normlane z orginalnego soundtracka, wrzucic?

Nie, soundtracka też mam, ale chodzi mi właśnie o wersje instrumental których tam nie mam.

Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
@Dziabor
jesteś wielki smile
Pozdrawiam serdecznie

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1