Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
tomekppp #2273329 19/04/2008 03:24
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Originally Posted by tomekppp
panowie na mansionie tylko single mozna grac?
up

Bonus: Unibet
Tombal #2280022 21/04/2008 00:23
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
Originally Posted by Tombal
Originally Posted by tomekppp
panowie na mansionie tylko single mozna grac?
up



tez mam z tym problem ;/



Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 741
a i niech ktoś powie co mam wpiac w bank adress przy wyplacie kasy, ma ktoś adres mBanku ??? tak żeby pozniej jakis lip nie było...

Tombal #2282113 21/04/2008 07:45
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40
Originally Posted by Tombal
Originally Posted by tomekppp
panowie na mansionie tylko single mozna grac?
up


Po wybraniu zakladki Perlay teoretycznie combo tez mozna grac, ale czesto pojawia sie taki blad przynajmniej w moim przypadku - nie da sie dodac zdarzenia do kuponu, po rozmowiena live czacie dowiedzialem sie ze ma no to wplyw przegladarka ja uzywam mozili w ktorej udalo mi sie gora 3 razy zagrac combo...

jasonpl #2618360 25/09/2008 19:18
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
ma.nsion zamyka swój biznes, zaczął od sportsbook, jak to sie ma do azjatyckiego odpowiednika? nie chcą odpowiedzieć , więc możemy się domyślać , kto ma tam kase powinien się zacząć martwić

Loony25 #2618406 25/09/2008 21:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Sportsbook w Mansion nie działa już od jakichś dwóch lat, więc raczej nie ma mowy o zwijaniu interesu.

MKSB #2618445 25/09/2008 22:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Jak od dwóch lat skoro tam ciągle grałem???

MKSB #2618450 25/09/2008 22:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,941
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,941
Likes: 12
Originally Posted by MKSB
Sportsbook w Mansion nie działa już od jakichś dwóch lat, więc raczej nie ma mowy o zwijaniu interesu.

tongue

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi

rafal08 #2618459 25/09/2008 22:26
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
chyba o to 2lata temu zlikwidowali giełde i były zwykłe zakłady a teraz zlikwidowali i te.

pawelyo #2618465 25/09/2008 22:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Racja, pomyliłem sportsbooka z giełdą. Tak czy inaczej Mansion88 dalej oferuje zakłady, w Mansion zostanie tylko kasyno i poker.

MKSB #2618466 25/09/2008 22:47
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Originally Posted by MKSB
Racja, pomyliłem sportsbooka z giełdą.
Tak czy inaczej Mansion88 dalej oferuje zakłady, w Mansion zostanie tylko kasyno i poker.

MKSB #2618467 25/09/2008 22:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
*** czyli Mansion 88

MKSB #2646554 10/10/2008 00:25
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
ma ktos problem z wypłatą ? bo ja już czekam 2 tygodnie kilka wizyt na chacie gdzie walą ścieme jak moga obiecują obiecują i nic. Na meila na wysłanego do cashiera nawet nie odpowiedzieli

swieka #2646745 10/10/2008 01:05
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
swieka z m czy m88?

gryzonko #2646774 10/10/2008 01:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 676
m

swieka #2647347 10/10/2008 04:28
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by swieka
ma ktos problem z wypłatą ? bo ja już czekam 2 tygodnie kilka wizyt na chacie gdzie walą ścieme jak moga obiecują obiecują i nic. Na meila na wysłanego do cashiera nawet nie odpowiedzieli

Po ogłoszeniu "zamkniecia działalności" (25.09)
pobrałem oprogramowanie kasyna i zleciłem wypłatę
(w kwocie bez "bonusu").
Wypłacałem na MB (ok 50€, może przy wiekszych kwotach ściemniają).

Jak po tygodniu nie było, to sie upomiałem,
że miało być do 4 dni.
pisałem na:
memberservice@mansion.com

Przeprosili i przesłali zapytanie (03.10) do ich finansowego teamu.
04.10 zlecili wypłatę i 05.10 ok 12:00 kasa była na koncie.

Ý€$ #2839814 17/01/2009 16:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy dziala komus ten szajs? Mansion88

Ý€$ #2839815 17/01/2009 16:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy dziala komus ten szajs? Mansion88

Ý€$ #2839816 17/01/2009 16:23
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Czy dziala komus ten szajs? m88

Marcin #2839905 17/01/2009 18:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Od wczoraj nie dziala.

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1