Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
#186517 23/08/2003 19:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]wesul jeśli prowadzenie tabel jest dla Ciebie zbyt wielkim ciężarem można zmienić Cię na tym stanowisku - myślę że są chętni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Przepraszam ale ja naprawde nie mam czasu.

Jezeli ich znajdziesz to chetnie to komus oddam.
Bylo czterech chetnych (tylu przynajmniej pamietam.
pele85 - robil tabelki przez trzy tygodnie
THOM - zgloszenie i cisza
j@siu01 - raz czy dwa zrobil wyniki.
A.S. Romek - zgloszenie i cisza

Tak wiec jezeli jest ktos kto podejmie sie robienia tabelek, to prosze bardzo.

Zajmuje to srednio 30 min tygodniowo.

#186518 24/08/2003 00:28
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
TABELKI WSZYSTKICH LIG MAM ZROBIONE I TERAZ CZEKAM TYLKO NA TO AŻ KTOS PODA MI MAILA ZEBYM MÓGŁ KOMUS TE WYNIKI PRZESŁAĆ!!!

stan tabelek jest na godz.20.00 dzisiejszego dnia

pozdrawiam i czekam az ktos w jakis sposób poda mi maila zebym mógł przesąłć to wszystko o co jest tyle zamieszania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#186519 24/08/2003 20:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
jeszcze nie ma tabelek??

hmmm wczoraj po 20 były już zrobione a dziś je dopiero przekazałem adekfatnej osobie; no ale jeszcze nie są zamieszczone <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186520 24/08/2003 21:34
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186521 24/08/2003 21:40
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]w <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
heeh a no fakt ale tamk koffam to "f" ze ciagle go musze pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186522 26/08/2003 03:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Brawo pele!
Czy Twoja chęć robienia tabel jest jednorazowa czy to długofalowa chęć współpracy?

#186523 26/08/2003 18:53
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]Brawo pele!
Czy Twoja chęć robienia tabel jest jednorazowa czy to długofalowa chęć współpracy?[/qb]
hmmmm tabelki robiłęm już wcześniej tyle tylko że troszke mnie wkurzało to ogromne zamieszanie w wynikach i troche robienie tabelek zaniechałem (chodzi mi o to że w dziale z wynikami toczyły się dyskusje i nieraz cieżko było znaleść poprawny wynik i wydaje mi isę ze ktoś z zarządu EEL powinien te wyniki potwierdzać najpierw a potem powinny być one dopiero oficjalnie zamieszczane!!!

ale to taka moja mała sugestia i wydaje mi isę że mogę się tym zajmować tylko najlepiej by było gdyby nie było aż takiego zamiesznia z zamieszczaniem wyników

#186524 10/09/2003 14:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Znalazlem chwile czasu i uaktualnilem tabele

ligaeel.prv.pl [ligaeel.prv.pl]

#186525 26/09/2003 04:29
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Z bezsenności podsumowałem bo gra w ciemno traci na uroku...
Code
 
1  Treviso 		27 13 8 6 	47 33 : 11 22 
2  Gwarek Zabrze 	27 11 9 7 	42 22 : 12 10 
3  Gornik Zabrze 	27 12 6 9 	42 32 : 28 4 
4  Arka Gdynia 		27 10 10 7 	40 32 : 15 17 
5  Jagiellonia Bialystok27 9 11 7 	38 20 : 17 3 
6  Newcastle United 	27 11 5 11 	38 22 : 25 -3 
7  Esmeralda Boys 	27 10 7 10 	37 27 : 24 3 
8  HAS Wartkowice 	27 8 10 9 	34 26 : 20 6 
9  UNTS Warszawa 	26 8 10 8 	34 14 : 16 -2 
10  Dragon Swinoujscie 	27 8 10 9 	34 22 : 32 -
11  FC Nantes 		27 6 13 8 	31 15 : 16 -1 
12  Arsenal Londyn 	21 8 6 7 	30 15 : 15 0 
----------------------------------------------------------
13  Hertha BSC Berlin 	26 7 10 9 	28 17 : 29 -
14  Lech Poznan 	26 6 11 9 	29 18 : 24 -6 
15  GKS Tychy 		26 5 12 9 	27 9 : 23 -14 
16  Lazio Rzym 		26 4 12 10 	24 15 : 31 -
 
Gwarancji nie daję, ale powinno być OK.
Dobrze by było nadrobić wszystkie zaległości przed ostatnią kolejką, żeby nie było podejrzeń o kupczenie punktami

#186526 26/09/2003 21:55
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Arsenalowi brakuje w tabelce 3 pkt.Poza tym zawiera wynik 0-3 z Hertha,ktory mam nadzieje dopiero przede mna.

#186527 27/09/2003 02:48
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał lok:
[qb]Arsenalowi brakuje w tabelce 3 pkt.Poza tym zawiera wynik 0-3 z Hertha,ktory mam nadzieje dopiero przede mna.[/qb]
Racja Lok, już poprawione, choć tej Herthy trudno się było dopatrzeć, bo na oficjalnej stronie naszej tabeli jest 3-0.

#186528 29/09/2003 17:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Postanowiłem uaktualnić tabelkę, mam nadzieje, że wszystko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , w razie czego piszcie, zaraz poprawie.

M-rozegranych meczy
P-punkty
Z-R-P-Zwycięstwa-Remisy-Porażki
BS-BS-Bramki Strzelone-Bramki Stracone
B-Bilans bramek

Code
                             M   P   Z-R-P   BS-BS  B
1.  Treviso                  28  47  13-8-7  33-13 +20
2.  Górnik Zabrze            28  43  12-7-9  33-30  +3
3.  Gwarek Zabrze            28  42  11-9-8  22-13  +9
4.  Arka Gdynia              28  40  10-10-8 32-16 +16
5.  Jagiellonia Białystok    28  39  9-12-7  20-17  +3
6.  Newcastle United         28  39  11-6-11 24-27  -3
7.  Esmeralda Boys           27  37  10-7-10 25-24  +1
8.  Arsenal Londyn           24  35  9-8-7   16-15  +1
9.  HAS Wartkowice           28  34  8-10-10 26-21  +5
10. UNTS Warszawa            28  34  8-10-10 14-19  -5
11. Herta Berlin             27  34  8-10-9  18-29 -11
12. Dragon Swinoujscie       28  33  7-12-9  19-32 -13
13. Fc Nantes                28  32  6-14-8  15-17  -2
14. Lech Poznań              27  32  7-11-9  20-24  -4
15. GKS Tychy                27  30  6-12-9  10-23 -13
16. Lazio Rzym               28  29  5-14-9  17-26  -9

#186529 30/09/2003 00:05
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Deszcz, HAS-y zgromadzily 34 oczka.

Prem, moze czas juz pomyslec o zapisach na przyszly sezon. Szkoda marnowac czasu, gdy wszystkie ligi europejskie graja...

#186530 30/09/2003 00:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał amRO:
[qb]Deszcz, HAS-y zgromadzily 34 oczka.

Prem, moze czas juz pomyslec o zapisach na przyszly sezon. Szkoda marnowac czasu, gdy wszystkie ligi europejskie graja...[/qb]
Sorry amRO, juz poprawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186531 30/09/2003 00:37
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Deszcz, Arce też pozbawiłeś 4 pkt i jeszcze paru bramek, z góry dzięki za poprawienie.

#186532 30/09/2003 00:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2001
Posty: 2,456
Quote
Oryginalnie wysłał Arko:
[qb]Deszcz, Arce też pozbawiłeś 4 pkt i jeszcze paru bramek, z góry dzięki za poprawienie.[/qb]
Uf, znalazłem błąd i już jest Ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186533 30/09/2003 01:22
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał amRO:
[qb]Deszcz, HAS-y zgromadzily 34 oczka.

Prem, moze czas juz pomyslec o zapisach na przyszly sezon. Szkoda marnowac czasu, gdy wszystkie ligi europejskie graja...[/qb]
Lepiej trochę poczekać z zapisami (do zakończenia sezonu) bo jakby zaczęły się teraz to na bank wielu forumowiczów (szczególnie junior memberów) rzuciłaby się na nie, a jakby co do czego przyszło i zaczął się sezon to się okaże że większość z nich to "walkowerowcy"

Zapisy zaczną się z momentem ukończenia I edycji
Pozdrawiam!

#186534 30/09/2003 04:12
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Powiedzcie mi jak to jest , że mam majwięcej straconych bramek w lidze. Czyżby każdy tak się sprężał na mecz ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#186535 30/09/2003 15:04
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Powiedzcie mi jak to jest , że mam majwięcej straconych bramek w lidze. Czyżby każdy tak się sprężał na mecz ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Przez długi czas to ja liderowałem w tej klasyfikacji, ale po I rundzie zakupiłem kilku nowych obrońców z za wschodniej granicy i jest ciut lepiej (no ale w ostatnim meczu z Tobą przehandlowali te 2 gole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).

A tak serio to chwała Tobie, że pomimo takiego pecha walczysz o czołowe lokaty (choć i Tobie i mi przydałoby się parę punktów za remisy, których mamy zresztą najmniej w lidze).

#186536 30/09/2003 19:23
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]Powiedzcie mi jak to jest , że mam majwięcej straconych bramek w lidze. Czyżby każdy tak się sprężał na mecz ze mną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
o ile pamietam to na Roosvelta strzelilem 3 gole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel), 1,936 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,546
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1