Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 4 1 2 3 4
#186537 30/09/2003 22:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
xeo jak odejmniesz 11 bramek , które wlepiło Ci Treviso to bilans będzie całkiem w normie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#186538 30/09/2003 22:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Teraz sie chwalic bedziecie !!!

Ale 11 do jest przegiecie , Trevisto kupił moich zawodników, a zwlaszcza obrone i strielał , strielał

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186539 06/10/2003 12:36
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Code
                      M    P    Z-R-P     BZ-BS   B
1.  Treviso                 28   47   13-8-7    33-13   +20
2.  Górnik Zabrze           29   44   12-8-9    33-30   +3
3.  Gwarek Zabrze           29   43   11-10-8   23-14   +10
4.  Esmeralda Boys          29   41   11-8-10   26-24   +2
5.  Arka Gdynia             29   40   10-10-9   32-17   +15
6.  Jagiellonia Białystok   29   40   9-13-7    21-18   +3
7.  Newcastle United        28   39   11-6-11   24-27   -3
8.  Arsenal Londyn          26   37   9-10-7    16-15   +1
9.  HAS Wartkowice          29   35   8-11-10   26-21   +5
10. Lech Poznań             28   35   8-11-9    21-24   -3
11. UNTS Warszawa           29   35   8-11-10   14-19   -5
12. Hertha Berlin           28   35   8-11-9    19-30   -11
13. GKS Tychy               28   33   7-12-9    11-23   -12
14. Dragon Swinoujscie      29   33   7-12-10   19-33   -14
15. FC Nantes               29   32   6-14-9    15-18   -3
16. Lazio Rzym              29   30   5-15-9    18-27   -9

#186540 06/10/2003 14:18
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
dzieki Prem za awansowanie mnie na drugie miejsce, ale ostatni moj mecz zle chyba uwzgledniles

#186541 06/10/2003 14:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Oryginalnie wysłał DMK:
[qb]dzieki Prem za awansowanie mnie na drugie miejsce, ale ostatni moj mecz zle chyba uwzgledniles[/qb]
wiem DMK, właśnie znalazłem swój błąd, zaliczyłem Ci mecz Barcelona - Valencia jako trafiony - chciałem nawet pisać posta w temacie z wynikami, że powinno być 2:1 dla Ciebie ale już poprawiam tabelę, sorry za niedogodności

Pozdrawiam!

#186542 06/10/2003 14:26
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]wiem DMK, właśnie znalazłem swój błąd, zaliczyłem Ci mecz Barcelona - Valencia jako trafiony - chciałem nawet pisać posta w temacie z wynikami, że powinno być 2:1 dla Ciebie ale już poprawiam tabelę, sorry za niedogodności

Pozdrawiam![/qb]
Prem, ja sie tam klocic nie lubie, jak chcesz to nich juz bedzie 2-1 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186543 06/10/2003 14:45
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Ktos usilnie probuje zdegradowac druzyne HAS-ow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Znow jednego punktu w tabeli brakuje...
HAS Wartkowice 35 pkt, bramki OK

#186544 06/10/2003 19:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
amRO pewnie grupa trzymająca władze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#186545 06/10/2003 20:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Szakal ciiiicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

amRO: oczywiście masz te 35 pkt tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...

#186546 06/10/2003 20:21
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Szakal ciiiicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

amRO: oczywiście masz te 35 pkt tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...

#186547 06/10/2003 21:44
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Oryginalnie wysłał Prem$:
[qb]
tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...[/qb]
No niestety jest to spowodowane przez oprogramowanie forum. Jeżeli wiadomość jest dłuższa od limitu jaki jest wprowadzony (sam nie wiem jaki) to można tą wiadomość tylko raz zaedytować a przy kolejnej próbie edycji pojawiaja sie tylko początek wiadomości. Spróbuj tak : Zaznacz Prem całą tabele z tej wiadomości, daj kopiuj, włącz edycję wiadomości, wykasuj co tam ci się pokazało, wciśnij przycisk -code- i między znacznikami wklej tą tabele i daj edytuj wiadomość. Powinno pomóc.

Pozdro

#186548 06/10/2003 22:04
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
a nie prosciej wkleic jako nowy post?

#186549 06/10/2003 22:49
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
Prem moglbys poprawic

prawidlowo Arsenal 39 pkt 10-9-7 ; 17-15

Strona 4 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1