|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
xeo jak odejmniesz 11 bramek , które wlepiło Ci Treviso to bilans będzie całkiem w normie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Teraz sie chwalic bedziecie !!!
Ale 11 do jest przegiecie , Trevisto kupił moich zawodników, a zwlaszcza obrone i strielał , strielał
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
M P Z-R-P BZ-BS B
1. Treviso 28 47 13-8-7 33-13 +20
2. Górnik Zabrze 29 44 12-8-9 33-30 +3
3. Gwarek Zabrze 29 43 11-10-8 23-14 +10
4. Esmeralda Boys 29 41 11-8-10 26-24 +2
5. Arka Gdynia 29 40 10-10-9 32-17 +15
6. Jagiellonia Białystok 29 40 9-13-7 21-18 +3
7. Newcastle United 28 39 11-6-11 24-27 -3
8. Arsenal Londyn 26 37 9-10-7 16-15 +1
9. HAS Wartkowice 29 35 8-11-10 26-21 +5
10. Lech Poznań 28 35 8-11-9 21-24 -3
11. UNTS Warszawa 29 35 8-11-10 14-19 -5
12. Hertha Berlin 28 35 8-11-9 19-30 -11
13. GKS Tychy 28 33 7-12-9 11-23 -12
14. Dragon Swinoujscie 29 33 7-12-10 19-33 -14
15. FC Nantes 29 32 6-14-9 15-18 -3
16. Lazio Rzym 29 30 5-15-9 18-27 -9
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
dzieki Prem za awansowanie mnie na drugie miejsce, ale ostatni moj mecz zle chyba uwzgledniles
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb]dzieki Prem za awansowanie mnie na drugie miejsce, ale ostatni moj mecz zle chyba uwzgledniles[/qb] wiem DMK, właśnie znalazłem swój błąd, zaliczyłem Ci mecz Barcelona - Valencia jako trafiony - chciałem nawet pisać posta w temacie z wynikami, że powinno być 2:1 dla Ciebie ale już poprawiam tabelę, sorry za niedogodności Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb]wiem DMK, właśnie znalazłem swój błąd, zaliczyłem Ci mecz Barcelona - Valencia jako trafiony - chciałem nawet pisać posta w temacie z wynikami, że powinno być 2:1 dla Ciebie ale już poprawiam tabelę, sorry za niedogodności
Pozdrawiam![/qb] Prem, ja sie tam klocic nie lubie, jak chcesz to nich juz bedzie 2-1 dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
Ktos usilnie probuje zdegradowac druzyne HAS-ow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Znow jednego punktu w tabeli brakuje... HAS Wartkowice 35 pkt, bramki OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
amRO pewnie grupa trzymająca władze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Szakal ciiiicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
amRO: oczywiście masz te 35 pkt tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Szakal ciiiicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
amRO: oczywiście masz te 35 pkt tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Oryginalnie wysłał Prem$: [qb] tylko że mam problem z edycją postów (też macie coś podobnego?) ale możesz być pewien że zostanie to zmienione...[/qb] No niestety jest to spowodowane przez oprogramowanie forum. Jeżeli wiadomość jest dłuższa od limitu jaki jest wprowadzony (sam nie wiem jaki) to można tą wiadomość tylko raz zaedytować a przy kolejnej próbie edycji pojawiaja sie tylko początek wiadomości. Spróbuj tak : Zaznacz Prem całą tabele z tej wiadomości, daj kopiuj, włącz edycję wiadomości, wykasuj co tam ci się pokazało, wciśnij przycisk -code- i między znacznikami wklej tą tabele i daj edytuj wiadomość. Powinno pomóc. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
a nie prosciej wkleic jako nowy post?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Prem moglbys poprawic
prawidlowo Arsenal 39 pkt 10-9-7 ; 17-15
|
|
|
Link skopiowany do schowka