|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,674 |
Newcastle - Arka
Wszytsko U-21 handicapy 0-1:
H21 Belgia-Estonia X @ 4.3 - 10/16.00 H23 Szwajc.-Irlandia X @ 3.7 - 10/18.00 H18 Grecja-Pol.Irland. X @ 4.2 - 10/18.00 H19 Portugal.-Slowacja X @ 4.2 - 10/22.00 H16 Szkocja-Litwa X @ 3.8 - 10/20.30 H12 Francja-Izrael X @ 4.3 - 11/15.00
Jakbyś mógł Arko to podaj wynik meczu po jego zakończeniu, bo ja będę mógł dopiero około środy. Dzięki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
ostatni kolejka
Jagiellonia Białystok - Hertha Berlin
V11 Wegry-Polska X/2 5.3 11.10 V12 Szwajc.-Irlandia X/2 6 11.10 J29 Szwecja-Lotwa X 3.1 10/19.00 J32 Szkocja-Litwa X 2.18 10/20.30 J33 Niemcy-Islandia X 3.5 038 Wegry-Polska 2 2.81 10/19.00
Literki J wynik do połowy U21 literki V wynik do połowy i całe spotkanie seniorzy Ostatnia pozycja spotkanie U21
Pozdrawiam wszystkich uczestników EEL i do zobaczenia w przyszłym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Esmeralda Boys-Gwarek
5xX 176 Como-Palermo 2.68 177 Fiorentina-Treviso 2.66 178 Napoli-Livorno 2.61 179 Pescara-AC Torino 2.57 181 Venezia-Genoa 2.68
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
W drużynie Nantes minorowe nastroje, Kanarki żegnają się z ekstraklasą i choć szanse na utrzymanie są mniejsze niż na trafienie szóstki w totku francuska ekipa jedzie do Londynu po zwycięstwo. Nadchodzą ciężkie czasy dla Nantes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Arsenal Londyn - FC Nantes 735 Pisa - Prato 1 @1.97 739 Spal - Arezzo 2 @2.67 733 Lumezzane - Varese 1 @2.02 746 Laquila - Martina 2 @2.77 R05 Niemcy - Szwecja 2 @2.77 (kto wygra w finale)
Pierwsze cztery mecze o 15:00 12.10 (jutro) Ostatnia pozycja równieżś 12.10 (jutro) ale o godzinie 19:00
Pozdrawiam już po raz ostatni jako pierwszoligowiec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Żeby było jaśniej: typ Niemcy - Szwecja "2" obejmuje również ewentualny triumf Szwedek w dogrywce lub karnych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Jagiellonia Białystok - Hertha Berlin
Strona Profa nie działa, kursy z STS'u: 1156 14:30 Jagiellonia - LKS 2 @6.00 1173 16:00 Hull - Carlisle 2 @7.50 1175 20:30 Boca Juniors - Atletico 2 @6.00 1189 15:00 Waregem - Ronse 2 @6.00 1219 14:00 Hodd - Alta 2 @6.00
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Lech - Dragon
Wszystkie mecze 12.10
097 Piast Gl.-Pogon S. 2 2 14:30 096 Blekitni-Al.Konin 1 2.31 14:30 098 KSZO Ostr.-Podbes. 1 2.24 17:00 407 C.Murcia-Ejido 1 2.13 19:00 406 Numancia-Terrassa 1 1.84 17:00 H28 Brazylia-Jamajka 1 1,82 16:00
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Lech-Dragon Swinoujscie
mecz Meksyk-Senegal chyba wycofano,jak nie bedzie mozna znalezc wyniku to podaje rezerwowego o tym samym kursie:
775 Sao Paulo-Corinth. X 3.15 12/21.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Czas najwyzszy na rozegranie ostatnich spotkan zaleglych....Lok ten tydzien pasuje?W tym samym czasie musisz zagrac z Hertha by nie bylo zadnych podejrzen a wiec jak?Typy do konca tygodnia podajemy?
Managera Herthy prosze o wypowiedzenie sie na ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
kuba z checia zagram w tym tyg.czekam na decyzje Herthy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
i nadal nie wiem co o calej sprawie mysli Gritz. prosze o szybka interwencje ze strony Zarzadu. z gory dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ja rowniez nie wiem a chcialbym sie wreszcie dowiedziec bo juz nudne sie to robi...A mi nie wypada wypowiadac sie na ten temat poniewaz jestem sam zainteresowany tymi spotkaniami...Prem prosze o decyzje
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Gritz odezwij sie chociaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .przegralem 3-0?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Przepraszam, ale tego posta nie czytam codziennie, trzeba było wysłać na priva <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Moze najpierw powiem co mysle o samej sprawie. Jak ja wyjechalem na urlop, trzy tygodnie nie podałem typów i zapomnialem napisac prosby o przelozenie. Spotkan spotkaly mnie trzy walkowery. Jest regulamin którego trzeba sie trzymać i OK. Natomiast Lok kolo dwoch miesiecy Cie nie bylo, owszem nie wiem jaki byl powod Twojej nieobecnosci, ale nie jest fair odgrywanie meczów za które inne drużyny dostają -3 punkty.
Wiec z mojej strony, biorąc jeszcze pod uwagę to że od tego meczu zalezy moje byc albo nie byc w Ekstraklasie: walkower 3:0 dla Herthy BSC
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Hmmm a wiec widze ze zalatwiamy sprawe pozostania w lidze przy zielonym stoliku ale w pewnym sensie rozumiem ciebie Gritz...W takim razie sorry lok ale sam rozumiesz ze nie mozemy rozegrac meczu zaleglego i takze walkower 3:0 dla Lecha i daje mi to pozostanie w lidze ..Szkoda bo chcialem to rozegrac na boisku a nie poza nim...No i przez to do 2 ligi leci druzyna Unts-u <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> A wiec dobrzy znajomi Lecha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Prem mysle ze spodziewales sie innego rozwiazania jednak ja chcialem rozegrac to inaczej ale nie moge sobie pozwolic by nowy sponsor opuscil Poznan.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647 |
Panowie a jakim prawem Wy sobie te walkowery przyzanjecie, przecież Arsenal powiadamiał że go nie będzie mógł rozegrać tych meczy i prosił o o ich przełożenie, fakt że było ich sporo ale jednak wszystkich o tym uprzedził (co innego jak ktoś znika i nikogo nie uprzedza). Prezes EEL nakazał rozegrać zaległe mecze i Wy moim zdaniem nie macie tu już nic do decydowania, a jeżeli nie wystawicie składów to powinno być dwa razy 3:0 ale dla Arsenalu. Drużyna UNTS i tak juz jest pokrzywdzona bo gracie po zakończeniu rozgrywek znająć sytuację w tabeli a teraz jescze ... nie fair , bardzo duży niesmak pozostanie jeśli to tak się skończy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Oryginalnie wysłał Gritz: [qb]...i zapomnialem napisac prosby o przelozenie.
Wiec z mojej strony, biorąc jeszcze pod uwagę to że od tego meczu zalezy moje byc albo nie byc w Ekstraklasie: walkower 3:0 dla Herthy BSC[/qb] otoz ja nie zapomnialem poprosic o przelozenie moich meczow... KOMUNIKAT ZARZADU FC ARSENAL LONDYN w zwiazku z pozbawieniem klubu szansy na wicemistrzostwo i zalatwienie sprawy ZALEGLYCH meczow przy zielonym stoliku przez managerow:Gritz i kuba prosze Zarzad EEL o zmiane nazwy mojego klubu z FC Arsenal Londyn na "GK ZIELONY STOLIK". Zmianie ulega tylko nazwa.Kibice,siedziba:Highbury,kolor strojow,sponsorzy pozostaja bez zmian <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . PS.literki GK pochodza od pierwszych liter zalozycieli klubu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam serdecznie.Po pierwsze Arko nie bylo decyzji iz Prem nakazuje rozegrac mecze zalegle tylko jesli druzyny przeciwne wyraza zgode to prosi o rozegranie tych spotkan , spojrz w apelacjach iz juz wtedy pytalem Prema " a co bedzie jesli ktoras z druzyn nie wyrazi zgody" poniewaz juz wtedy przewidzialem ze moze miec to miejsce ale niestety odpowiedzi sie nie doczekalem, po drugie lok pretensje mozesz miec sam do siebie za to ze opusciles druzyne na 3 miesiace a teraz nadrabiasz wszystko.Ja chcialem ten mecz rozegrac wiec pretensji do mnie nie miej ale precyzyjnej decyzji nie bylo i juz wtedy czulem e moze dojsc do takiej sytuacji....No i doszlo bo juz z miesiac temu pisalem , ze widze iz Gritzowi nie spieszy sie do rozegrania tego meczu... Lok po raz kolejny wywierasz presje na prezesie i zarzadzie piszac "Zielony Stolik" a prawda jest taka ze po 3 walkowerach ktos powinien zajac twoje miejsce w Ekstraklasie a tego nie zrobil....
Ja chetnie rozegram spotkanie z druzyna Arsenalu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
Oryginalnie wysłał kuba81: [qb]Lok po raz kolejny wywierasz presje na prezesie i zarzadzie piszac "Zielony Stolik" a prawda jest taka ze po 3 walkowerach ktos powinien zajac twoje miejsce w Ekstraklasie a tego nie zrobil....
Ja chetnie rozegram spotkanie z druzyna Arsenalu...[/qb] nie wywieram zadnej presji.dla mnie te spotykania sa o pietruszke. nie bylo zadnych 3 walkowerow i jak do tej pory sa tylko 2!!!zauwaz ze w trakcie sezonu tylko Gritz napisal ze przegralem 3-0.reszta zgodzila sie na przelozenie(dzieki Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ). decyzja o zmianie nazwy jest OSTATECZNA.nawet jesli do tych spotkan dojdzie.i nie wazne czy przelzoenie meczow z 3 miesiecy to byla moja wina.to juz jest za nami.terazmamy mamy inny problem.Zawodnicy Herthy i Lecha boja sie grac bo moga poleciec.zaloze sie ze gdyby Wam nie grozil spadek to byscie grali... nie chce mi sie wiecej ciagnac tego tematu. Jesli kuba chcesz grac to zalatwmy to dzisiaj bo jutro Aa...yyy Zieloni wyjezdzaja na urlop. jak rozegrasz ten mecz to usuwam literke K sprzed nazwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|