|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Zgłaszać można się do 19.10 jednak termin może zostać przeciągnięty w czasie...
Postanowiłem rozpocząć zapisy mimo iż trwa Puchar EEL a i w lidze pozostało ważne rozstrzygnięcie odnośnie spadku z ligi. Skoro ligi grają nie wiem czemu mielibyśmy tracić czas tak więc kolejna edycja EEL rusza prawdopodobnie w listopadzie. Przy zapisach podajemy nazwę drużyny, ligę w jakiej drużyna będzie występować w przyszłym sezonie (nie dotyczy debiutantów). Menedżer każdego zespołu będzie dokładnie sprawdzany więc proszę tych, którzy przed chwilą zalogowali się na forum o nie zgłaszanie się pod wpływem impulsu.
FC Nantes Atlantique Już II liga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> O trzecim sezonie trzeba szybko zapomnieć i szybko wrócić do elity <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
jak zwykle in jak zwykle Gwarek Zabrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Oczywiscie nie moze zabraknac ekipy z Bulgarskiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jednakze trwaja bardzo powazne rozmowy z jednym z poteznych sponsorow...Dlatego w zaleznosci jesli Lech utrzyma sie w 1 lidze to wystapi pod nowym szyldem
LECH OPEL POZNAN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jesli natomiast 2 liga to pozstaje
Lech Poznan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155 |
UNTS Warszawa - mam nadzieje, ze ciagle I liga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313 |
Zagłębiak D.G. (III liga) potwierdzam udział...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
Oryginalnie wysłał DMK: [qb]jak zwykle in jak zwykle Gwarek Zabrze[/qb] przy okazji polecam http://www.gwarek.zabrze.prv.pl/ Wczoraj: Każda passa kiedyś się kończy. Po wygraniu 47 kolejnych meczów, w 48 Gwarek Zabrze został pokonany – o jedną bramkę lepsza okazała się ekipa Piasta Gliwice. Mecz zakończył się wynikiem 0 : 1.heh 141 pkt w 47 meczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Galaxia Wieluń - [2 liga - awansowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ] oczywiscie potwierdzam układ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
sorki nie żaden 'układ' tylko udział <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
potwierdzam udzial. Gryf Wejherowo - III liga (w poprzednim sezonie Arka II Gdynia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
FC S.YAMAHA Gorzow II Liga
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Potwierdzam udział drużyny FC Elbląg - awans do 2 ligi - Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Jagiellonia Białystok
kolejny sezon w I lidze przed trenerem i piłkarzami postawiono jasny cel zdobycie mistrzostwa potężny sponsor zza wschodniej granicy nie chce słyszeć o innym miejscu niż pierwsze.
Pozdrawiam wszystkich eel maniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
FC S.YAMAHA Gorzow II Liga
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953 |
HAS-y to zdecydowanie eel-maniacy. Jesli tylko wzmocnimy defensywe, to jest szansa powalczyc o prymat w pierwszej lidze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Fortuna Sittard oczywiście zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Leeds United
poprzedni sezon w grupie A 3 ligi ale teraz prezes nie chce słyszeć o niczym innym jak o awansie do 2 ligi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273 |
Victoria Węgorzewo - IIa - oczywiście gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
FC ARSENAL LONDYN - najwyzsza klasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Wanda Kraków - poprzedni sezon w III A.
P.S.Nazwa zespołu może się zmienić bo jakiś sponsor strategiczyny się szykuje ale to nic pewnego - powiedział prezes zespołu A.S.Romek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Gram.
Górnik Zabrze - Ekstraklasa
|
|
|
Link skopiowany do schowka