Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
shane #1212581 11/05/2007 04:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Specjalnie kłade lache na zajęcia a mam ćwiczenia ale co tam takich atrakcji nie ma codziennie biorąć pod ówage że UTP widze przez lornetke laugh

Bonus: Unibet
KeeP #1212612 11/05/2007 04:58
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by KeeP
kto nie poczuł smaku Kortowiady niech żałuje smile

co do zespołów diskopolowych...tam też można znalezc perełki wink

Tak, Kortowiada to najlepsze juwenalia w Polsce. Każdy kto sądzi inaczej, po przyjeździe do Olsztyna zmieni zdanie grin

Szewa #1213143 11/05/2007 07:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
13 czerwca - Linkin Park/Pearl Jam - stadion śląski, chorzów
Wybiera się ktoś oprócz mnie ? ooo

qbasmuggy #1213145 11/05/2007 07:30
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
22.06 Marillion smile

shane #1213198 11/05/2007 08:48
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Juwenalia Szczecin

Wtorek 22 maja 2007
Zagraja: Akurat, Strachy na Lachy, Hey

Piatek 25 maja 2007
Zagraja: Lao Che, Hurt, Road Trips Over, LIQUIDO

Sobota 26 maja 2007
Zagraja: O.S.T.R., Bass Medium Trinity, Alchemist Project, WESTBAM

Szewa #1213209 11/05/2007 08:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Originally Posted by Zbigniew
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki.

Oj Zbychu, Zbychu... Jakiś purrysta z Ciebie czy jak.

Moje gusta muzyczne tez są zgoła odmienne od tych serwowanych na juwenalich.

Jednak tak czy inaczej olsztyńska Kortowiada jest jedyna w swoim rodzaju i na pewno warto choć raz się na niej znaleźć.

Valverde #1213816 11/05/2007 20:54
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Nie rozumiem słowa "purrysta". Poza tym twój post jakoś nie pasuje tongue

qbasmuggy #1213872 11/05/2007 21:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Originally Posted by qbasmuggy
13 czerwca - Linkin Park/Pearl Jam - stadion śląski, chorzów
Wybiera się ktoś oprócz mnie ? ooo

Jade tak na 80%, zobacze czy mi dadza wolne w robocie.

Wczoraj na rozpoczecie Kozienaliów/Juwenaliów byl koncert Reamonn. Na koncert trafilem niemal przypadkiem, znalem 3 piosenki tego zespolu i ogolnie oczekiwalem chały z gatunku pop-rocku. Milo sie jednak rozczarowalem, bo Reamonn dali zajebisty koncert, jeden z lepszych na jakich bylem w zyciu. Widac ze przyjechali z zagramanicy smile A solowki na bebnach i klawiszach bylu miodzio

Logan #1218464 13/05/2007 05:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
14 czerwca 07, Warszawa, Stodoła - Type o Negative

keeholl #1218949 13/05/2007 09:29
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
czerwiec - slayer
czerwiec - dream theater

musze być, nie bede, kolidują terminy, będę !

Szczypior #1320366 21/06/2007 23:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I jak byles?
Oj chyba nie tongue



Jedzie ktos na KoRn?

lupus #1320384 21/06/2007 23:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
W przypadku Dream Theater nic straconego. wink

2 pażdziernika - Dream Theater - Torwar - Warszawa

Postaram się być... tongue

nowik #1320452 21/06/2007 23:56
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
ja bylem na Pearl Jam'ie, niesamowity koncert, super kontakt Eddiego z publicznoscia, szkoda ze tak krótko - set skrócony o pół godziny, ale i tak baardzo miło wspominam smile

qbasmuggy #1875646 22/12/2007 23:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wybiera sie ktos na Metallice 28 maja do Chorzowa?

lupus #1875656 22/12/2007 23:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
ja smile

Piostar #1875713 22/12/2007 23:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
możliwe grin
w uszach dudnią jeszcze Analogsi grin

Llama #1875731 23/12/2007 00:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Powszechnie wiadomo, że Metallica (tak jak wszystko) skończyła się na Kill'em All, a później to już tylko komercha. wink

lupus #1876389 23/12/2007 02:34
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Originally Posted by lupus
Wybiera sie ktos na Metallice 28 maja do Chorzowa?
ja

a na ironów bodaj 7 sierpnia?

Szczypior #1876398 23/12/2007 02:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tak na stadionie Gwardii, tego koncertu nie przepuszczę choćby nie wiem co

Piostar #1876514 23/12/2007 03:10
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
na metallice trza po malu bilet bukowac bo potem nie bedzie tak jak na rhcp frown swoja droga do stadionu mam 30 minut spacerkiem wink A co do skonczenie metallici po killem'all to kolega oczywiscie musi miec duze poczucie humoru smile pozniejsze plyty to dopiero prawdziwa metallica , ale dla mnie load chyba plyta nr.1 i ten klimacik ranczowsko-countrowsko-hardrockowo-bluesowy smile

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1