|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776 |
Specjalnie kłade lache na zajęcia a mam ćwiczenia ale co tam takich atrakcji nie ma codziennie biorąć pod ówage że UTP widze przez lornetke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
kto nie poczuł smaku Kortowiady niech żałuje  co do zespołów diskopolowych...tam też można znalezc perełki  Tak, Kortowiada to najlepsze juwenalia w Polsce. Każdy kto sądzi inaczej, po przyjeździe do Olsztyna zmieni zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
13 czerwca - Linkin Park/Pearl Jam - stadion śląski, chorzów Wybiera się ktoś oprócz mnie ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
22.06 Marillion 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Juwenalia Szczecin
Wtorek 22 maja 2007 Zagraja: Akurat, Strachy na Lachy, Hey
Piatek 25 maja 2007 Zagraja: Lao Che, Hurt, Road Trips Over, LIQUIDO
Sobota 26 maja 2007 Zagraja: O.S.T.R., Bass Medium Trinity, Alchemist Project, WESTBAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Nie interesuje mnie Kortowiada w Olsztynie i te 30 tysięcy osób. Nawet jakby miliard się bawił, to nadal bym się brzydził tej muzyki. Oj Zbychu, Zbychu... Jakiś purrysta z Ciebie czy jak. Moje gusta muzyczne tez są zgoła odmienne od tych serwowanych na juwenalich. Jednak tak czy inaczej olsztyńska Kortowiada jest jedyna w swoim rodzaju i na pewno warto choć raz się na niej znaleźć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Nie rozumiem słowa "purrysta". Poza tym twój post jakoś nie pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
13 czerwca - Linkin Park/Pearl Jam - stadion śląski, chorzów Wybiera się ktoś oprócz mnie ?  Jade tak na 80%, zobacze czy mi dadza wolne w robocie. Wczoraj na rozpoczecie Kozienaliów/Juwenaliów byl koncert Reamonn. Na koncert trafilem niemal przypadkiem, znalem 3 piosenki tego zespolu i ogolnie oczekiwalem chały z gatunku pop-rocku. Milo sie jednak rozczarowalem, bo Reamonn dali zajebisty koncert, jeden z lepszych na jakich bylem w zyciu. Widac ze przyjechali z zagramanicy  A solowki na bebnach i klawiszach bylu miodzio
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 227 |
14 czerwca 07, Warszawa, Stodoła - Type o Negative
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
czerwiec - slayer czerwiec - dream theater
musze być, nie bede, kolidują terminy, będę !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I jak byles? Oj chyba nie  Jedzie ktos na KoRn?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 598 |
W przypadku Dream Theater nic straconego. 2 pażdziernika - Dream Theater - Torwar - Warszawa Postaram się być... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
ja bylem na Pearl Jam'ie, niesamowity koncert, super kontakt Eddiego z publicznoscia, szkoda ze tak krótko - set skrócony o pół godziny, ale i tak baardzo miło wspominam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wybiera sie ktos na Metallice 28 maja do Chorzowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
możliwe  w uszach dudnią jeszcze Analogsi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Powszechnie wiadomo, że Metallica (tak jak wszystko) skończyła się na Kill'em All, a później to już tylko komercha. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
Wybiera sie ktos na Metallice 28 maja do Chorzowa? ja a na ironów bodaj 7 sierpnia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
tak na stadionie Gwardii, tego koncertu nie przepuszczę choćby nie wiem co
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,104 |
na metallice trza po malu bilet bukowac bo potem nie bedzie tak jak na rhcp  swoja droga do stadionu mam 30 minut spacerkiem  A co do skonczenie metallici po killem'all to kolega oczywiscie musi miec duze poczucie humoru  pozniejsze plyty to dopiero prawdziwa metallica , ale dla mnie load chyba plyta nr.1 i ten klimacik ranczowsko-countrowsko-hardrockowo-bluesowy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|