Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Szczypior #1886198 28/12/2007 05:15
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Smiej sie smiej, ale nie wezme go na plyte, bo mi ojca stratuja wink


Bonus: Unibet
Szczypior #1886687 28/12/2007 09:26
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
a metalmania? ktoś reflektuje?

Szczypior #1891547 30/12/2007 07:19
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
kto uderza na the cure?

Llama #1891568 30/12/2007 07:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
No wlasnie... Masz moze informacje na temat ich trasy koncertowej? Interesuje mnie ta czesc, ktora odbedzie sie w UK. Z tego co wiem to dwa koncerty beda w lutym badz styczniu w Londynie, ale biletow nie ma od dawna.

grucha #2066943 16/02/2008 09:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
zakupiłem bilecik na metalmanię
dość ortodoksyjny festiwal ale jak ktoś lubi to warto smile

skład:
duża scena:
Megadeth
Dillinger Escape Plan
Overkill
Satyricon
Vader
Immolation
Artillery
Flotsam and Jetsam
Marduk
Primordial
Poison The Well

mała scena:
Stolen Babies
Pandemonium
Wrust
Izegrim
Non Divine
Demonical
Drone
Mortal Sin
October File
Evile
Stolen Babies


osobiście jadę zobaczyc overkill, immolation i marduk

jeśli ktoś się wybiera proszę o kontakt

Szczypior #2088816 22/02/2008 07:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
machinhead supportem metallicy
wow wow wow wow

piwo

Szczypior #2117145 01/03/2008 17:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #2117157 01/03/2008 17:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
@shane - no ciekawie się zapowiada.
Jeśli przyjadą to z pewnością tłumow można się spodziewać

(a Beniowski już pewnie trampki pali na dzisiejszy koncert) tongue

Platini #2117170 01/03/2008 17:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Platini
@shane - no ciekawie się zapowiada.
Jeśli przyjadą to z pewnością tłumow można się spodziewać

(a Beniowski już pewnie trampki pali na dzisiejszy koncert) tongue

jeszcze niecałe 10 godzin hura

Big Ben #2122036 02/03/2008 22:56
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Tym razem obyło się bez efektów specjalnych i szczególnej choreografii...

Nie było telebimów...zasłon...jeżdżenia na małych rowerkach...charakteryzacji...

Po prostu 2 godziny rocka w najczystszej postaci!!! hura

PS: uznanie dla dziewczyn, które nie boją się stratowania pod sceną podczas pogowania crazy

smile

Skaczemy do góry ludzie, każdy może być na luzie!
Skaczemy do góry razem, kto nie skacze daje plamę!

hura

Big Ben #2122755 03/03/2008 00:30
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
W sobotę, 17 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie odbędzie się uroczysta prezentacja uczestników niedzielnego turnieju żużlowego. Będą to największe gwiazdy speedway&#8217;a, czołowi żużlowcy świata i Polski, uczestnicy cyklu Grand Prix.

Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu Scorpions. Będzie to dopiero piąty w historii koncert Scorpions w Polsce. Po występie organizatorzy przewidują fantastyczny pokaz sztucznych ogni

jarko 33 #2128212 04/03/2008 19:49
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Był ktoś kiedyś na koncercie w Sali Kongresowej (Warszawa)? Jeśli tak to będę wdzięczny za wskazówki które miejsca są dobre jeśli mówimy o koncercie muzycznym???

Myślałem o Balkonie ma wprost lub Amifiteatr VII-IX lub IX-XI?

Z góry dzięki za podpowiedź piwo

[Linked Image]

DJ SOSNA #2373886 27/05/2008 17:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Jadymy cool

lupus #2385450 31/05/2008 03:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I jak tam cool

Jesli chodzi o koncert:

Pierwszej kapeli nie widzialem.

Machine Head

Jak wszedlem na stadion juz grali, gdybym nie znal ich utowrow mialbym spory problem, naglosnienie tragedia, ja rozumiem, ze to tylko support, ale potraktowano ich jak jakis debiutantow, nawet zadnej kamery nie bylo, a wystarczylo dac choc jedna i byloby ok.
No i poprawic to naglosnienie frown

Metallica

Swietny koncert, choc braklo mi kilku kawalkow.
Kontakt z publicznoscia ok. Naglosnienie o wiele lepsze niz na MH, choc momentami jak powialo, to sie lipa robila, ale to urok grania na otwartej przestrzeni.
Efekty pirtoechniczne ok, kamery i monitory ok, choc z tym centralnym cos nie tak.

Mniemam, ze jak pokaza sie przy okazji promowania nowej plyty znow jedziemy? grin

lupus #2385465 31/05/2008 03:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aha co do organizacji.

Nie wiem jak inne sieci, ale mialem cholerne problemy z dzownieniem do was, ze Szczypirem w koncu sie skontaktowalem i spotkalem w przerwie przed Metallica.

Do siwego sie dodzwonilem jak szedlem na stadion, to mi pow, ze stoi w bramce i oddzwoni jak bedzie na plycie, ale ze juz gral MH to nic go nie rozumialem grin

Potem juz bylo tylko gorzej. Nic go nie rozumialem, ani on mnie, tylko mi przychodzily smsy, ze nie mogl sie dodzwonic

Swoja droga Stadion Slaski to jedyny gotowy porzadny stadnion, ale jakos nie widze tej organizacji podczas euro2012.
Stalem 200m od glownej ulicy, skad od razu wylatywalbym na lacznik z A4, a o policja kierowala tylko w druga strone, wyrzucajac wszystkich na jakis wygwizdowek, koniec koncow pokrecilem troche w ulicach i wyjechalem z tylu Silesia City Center, ale czy innym sie ta sztuka udala to nie wiem wink
Generalnie ponad godzine w tym korku spedzilem blush

Next time parkuje pod Silesia CIty Center i jade tramwajem albo ide piechota, szybciej bedzie wink

lupus #2385471 31/05/2008 03:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Aha i nigdy wiecej na sektorze cool

Mimo, ze widok byl fajny, bylem zaraz kolo VIPOW, i 23 rzad, to jednak nie to samo co plyta smile

lupus #2385889 31/05/2008 05:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Z mojej strony tak to wyglądało:

Przyjechalem o 13.00 a o 13.30 bylem pod brama nr 7, wszystko po to zeby zalapac sie do sektora pod scene, oczywiscie nie udalo sie mad A wszytko przez to ze brame z drugiej strony otwarli wczesniej a u nas na dodatek ochrona wstrzymywala podczas sprawdzania biletow. 1.h h stania w ścisku pod brama poszlo na marne
Kolejne 3h upłyneły na wylegiwaniu sie na trawce, zwiedzaniu stadionowych stoisk/sklepików i odliczaniu czasu do pierwszego supportu.
Pierwszy support - Mnemic, wg mnie straszna chała, ostra sieczka cały czas, w zasadzie mogli być grać w kółko jeden kawałek i na jedno by wyszło. Kontakt z publicznością tez moglby byc lepszy a nie ciagle tylko "I want you to make some fucking noise"

Drugi support - Machine Head, byłoby całkiem nieźle gdyby nie nagłośnienie, było totalnie zwalone, nie dało się tego słuchać na dłuzsza mete, a szkoda bo widac bylo ze sie starali i chyba byli zaskoczeni takim dobrym przyjeciem ze strony publicznosci.

No i w koncu, Metallica
Mnie ten koncert rozwali calkowicie i mysle ze byl lepszy niz 4 lata temu. Ogromny plus za sporo starych kawalkow któych dawno nie grali: ride the lightning, whiplash, justice for all - świetne kawalki swietnie zagrane, ja sie ciesze ze ograniczyli ilosc hitow(choc i tak najwazniejszych nie zabraklo), bo dzieki temu koncert jest pewnego rodzaju niespodzianka.
Dialogi Jamesa z nami - zajebiste smile
najbardziej mnie rozwalilo:
-How many of you have seen Metallica before?
/oczywiscie caly stadion podnosi lapy w gore + glosne "Yeah"
i odpowiedz Hetfielda:
"Bullshit, You just raise your hands cause you dont want to look like a dick"

Generalnie dali czadu i mam nadzieje ze nie trzeba bedzie czekac kolejnych 4 lat na ich nastepna wizyte w polsce smile

Co do powrotu to moge tylko potwierdzic to co napisal Lupus, wyjazd spod stadionu tragiczny, ok 30-40 min w korku.

qbasmuggy #2385910 31/05/2008 05:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
taa to bylo dobre laugh

Gdzie stałes, bo ja na Złotej

lupus #2385913 31/05/2008 05:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I jak z telefonem?

Tak padlo, ze cala nasza 3jka miala ere, ale moze inne sieci nie byly tak przeciazone.

lupus #2431323 20/06/2008 00:05
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ktoś zna jakąś stronę gdzie można znaleźć koncerty które odbędą się w krakowie?? Bo klubów i klubików jest od groma i nie chce mi się co parę dni wchodzić na każdą z nich ;]

P.S. Chodzi mi tu o koncerty rockowe, więc hip-hopowcom i clubowiczom dziękuję ;p

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1