|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Smiej sie smiej, ale nie wezme go na plyte, bo mi ojca stratuja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
a metalmania? ktoś reflektuje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 448 |
No wlasnie... Masz moze informacje na temat ich trasy koncertowej? Interesuje mnie ta czesc, ktora odbedzie sie w UK. Z tego co wiem to dwa koncerty beda w lutym badz styczniu w Londynie, ale biletow nie ma od dawna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
zakupiłem bilecik na metalmanię dość ortodoksyjny festiwal ale jak ktoś lubi to warto  skład: duża scena: Megadeth Dillinger Escape Plan Overkill Satyricon Vader Immolation Artillery Flotsam and Jetsam Marduk Primordial Poison The Well mała scena: Stolen Babies Pandemonium Wrust Izegrim Non Divine Demonical Drone Mortal Sin October File Evile Stolen Babies osobiście jadę zobaczyc overkill, immolation i marduk jeśli ktoś się wybiera proszę o kontakt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
machinhead supportem metallicy wow wow wow wow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@shane - no ciekawie się zapowiada. Jeśli przyjadą to z pewnością tłumow można się spodziewać (a Beniowski już pewnie trampki pali na dzisiejszy koncert) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
@shane - no ciekawie się zapowiada. Jeśli przyjadą to z pewnością tłumow można się spodziewać (a Beniowski już pewnie trampki pali na dzisiejszy koncert)  jeszcze niecałe 10 godzin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Tym razem obyło się bez efektów specjalnych i szczególnej choreografii... Nie było telebimów...zasłon...jeżdżenia na małych rowerkach...charakteryzacji... Po prostu 2 godziny rocka w najczystszej postaci!!!  PS: uznanie dla dziewczyn, które nie boją się stratowania pod sceną podczas pogowania Skaczemy do góry ludzie, każdy może być na luzie! Skaczemy do góry razem, kto nie skacze daje plamę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
W sobotę, 17 maja na Stadionie Miejskim w Ostrowie odbędzie się uroczysta prezentacja uczestników niedzielnego turnieju żużlowego. Będą to największe gwiazdy speedway’a, czołowi żużlowcy świata i Polski, uczestnicy cyklu Grand Prix.
Punktem kulminacyjnym sobotniego wieczoru będzie koncert zespołu Scorpions. Będzie to dopiero piąty w historii koncert Scorpions w Polsce. Po występie organizatorzy przewidują fantastyczny pokaz sztucznych ogni
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Był ktoś kiedyś na koncercie w Sali Kongresowej (Warszawa)? Jeśli tak to będę wdzięczny za wskazówki które miejsca są dobre jeśli mówimy o koncercie muzycznym??? Myślałem o Balkonie ma wprost lub Amifiteatr VII-IX lub IX-XI? Z góry dzięki za podpowiedź  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Jadymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I jak tam  Jesli chodzi o koncert: Pierwszej kapeli nie widzialem. Machine Head Jak wszedlem na stadion juz grali, gdybym nie znal ich utowrow mialbym spory problem, naglosnienie tragedia, ja rozumiem, ze to tylko support, ale potraktowano ich jak jakis debiutantow, nawet zadnej kamery nie bylo, a wystarczylo dac choc jedna i byloby ok. No i poprawic to naglosnienie  Metallica Swietny koncert, choc braklo mi kilku kawalkow. Kontakt z publicznoscia ok. Naglosnienie o wiele lepsze niz na MH, choc momentami jak powialo, to sie lipa robila, ale to urok grania na otwartej przestrzeni. Efekty pirtoechniczne ok, kamery i monitory ok, choc z tym centralnym cos nie tak. Mniemam, ze jak pokaza sie przy okazji promowania nowej plyty znow jedziemy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aha co do organizacji. Nie wiem jak inne sieci, ale mialem cholerne problemy z dzownieniem do was, ze Szczypirem w koncu sie skontaktowalem i spotkalem w przerwie przed Metallica. Do siwego sie dodzwonilem jak szedlem na stadion, to mi pow, ze stoi w bramce i oddzwoni jak bedzie na plycie, ale ze juz gral MH to nic go nie rozumialem  Potem juz bylo tylko gorzej. Nic go nie rozumialem, ani on mnie, tylko mi przychodzily smsy, ze nie mogl sie dodzwonic Swoja droga Stadion Slaski to jedyny gotowy porzadny stadnion, ale jakos nie widze tej organizacji podczas euro2012. Stalem 200m od glownej ulicy, skad od razu wylatywalbym na lacznik z A4, a o policja kierowala tylko w druga strone, wyrzucajac wszystkich na jakis wygwizdowek, koniec koncow pokrecilem troche w ulicach i wyjechalem z tylu Silesia City Center, ale czy innym sie ta sztuka udala to nie wiem  Generalnie ponad godzine w tym korku spedzilem  Next time parkuje pod Silesia CIty Center i jade tramwajem albo ide piechota, szybciej bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Aha i nigdy wiecej na sektorze  Mimo, ze widok byl fajny, bylem zaraz kolo VIPOW, i 23 rzad, to jednak nie to samo co plyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Z mojej strony tak to wyglądało: Przyjechalem o 13.00 a o 13.30 bylem pod brama nr 7, wszystko po to zeby zalapac sie do sektora pod scene, oczywiscie nie udalo sie  A wszytko przez to ze brame z drugiej strony otwarli wczesniej a u nas na dodatek ochrona wstrzymywala podczas sprawdzania biletow. 1.h h stania w ścisku pod brama poszlo na marne Kolejne 3h upłyneły na wylegiwaniu sie na trawce, zwiedzaniu stadionowych stoisk/sklepików i odliczaniu czasu do pierwszego supportu. Pierwszy support - Mnemic, wg mnie straszna chała, ostra sieczka cały czas, w zasadzie mogli być grać w kółko jeden kawałek i na jedno by wyszło. Kontakt z publicznością tez moglby byc lepszy a nie ciagle tylko "I want you to make some fucking noise" Drugi support - Machine Head, byłoby całkiem nieźle gdyby nie nagłośnienie, było totalnie zwalone, nie dało się tego słuchać na dłuzsza mete, a szkoda bo widac bylo ze sie starali i chyba byli zaskoczeni takim dobrym przyjeciem ze strony publicznosci. No i w koncu, Metallica Mnie ten koncert rozwali calkowicie i mysle ze byl lepszy niz 4 lata temu. Ogromny plus za sporo starych kawalkow któych dawno nie grali: ride the lightning, whiplash, justice for all - świetne kawalki swietnie zagrane, ja sie ciesze ze ograniczyli ilosc hitow(choc i tak najwazniejszych nie zabraklo), bo dzieki temu koncert jest pewnego rodzaju niespodzianka. Dialogi Jamesa z nami - zajebiste  najbardziej mnie rozwalilo: -How many of you have seen Metallica before? /oczywiscie caly stadion podnosi lapy w gore + glosne "Yeah" i odpowiedz Hetfielda: "Bullshit, You just raise your hands cause you dont want to look like a dick" Generalnie dali czadu i mam nadzieje ze nie trzeba bedzie czekac kolejnych 4 lat na ich nastepna wizyte w polsce  Co do powrotu to moge tylko potwierdzic to co napisal Lupus, wyjazd spod stadionu tragiczny, ok 30-40 min w korku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
taa to bylo dobre  Gdzie stałes, bo ja na Złotej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I jak z telefonem?
Tak padlo, ze cala nasza 3jka miala ere, ale moze inne sieci nie byly tak przeciazone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ktoś zna jakąś stronę gdzie można znaleźć koncerty które odbędą się w krakowie?? Bo klubów i klubików jest od groma i nie chce mi się co parę dni wchodzić na każdą z nich ;]
P.S. Chodzi mi tu o koncerty rockowe, więc hip-hopowcom i clubowiczom dziękuję ;p
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|