|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Jutro wybieram się przedłużyć umowe z Erą. Nie wiem na jaki tel się zdecydować. Nokie 6300 już mi odradzono, Za 1 zł proponują mi SE K550i. Jak się sprawuje? Uzytkownicy jesteście z niego zadowoleni ? Wiem, że to nie temat o komórkach, ale czemu Ci odradzili 6300? Mam zamiar się w niego zaopatrzyć w styczniu i z tego co widziałem to najlepszy telefon w swojej klasie cenowej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wytrzymałośc baterii, błędy w konfiguracji ( o tym mi mówił konsultant, który ma ową Nokie)
Gadałem chwile z kumplami, którzy mają tą Nokie i nie są zachwyceni.
nie wiem na co się zdecydować ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
To luz, myślałem, że coś innego. Bateria to wiadomo, że nie może trzymać dwóch tygodni skoro sam wyświetlacz na 16 mln kolorów. O błędach konfiguracji nie słyszałem i nie sądzę, żeby to dotyczyło wszystkich telefonów. Także zdania nie zmienię...
A co do telefonu, to obejrzyj Motorolę K1. Ma podobne parametry do N6300.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
potrzebuję zaproszenia do serwisu grono.net by móc założyć konto tam , znajdzie się ktoś chętny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
chętnie , ale oczyść tylko skrzynkę z liścików 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wiesz micha$ nie wiem jak to jest, nie znam sie na tym za bardzo  Moze i wziałbym tą Nokie ale nie będe doplacał .. Dzięki za propozycje ale kobiecy tel odpada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
już , dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Chcę wyciąc fragment ścieżki dźwiękowej filmu i zapisać go w mp3. Nie mam pojęcia jakim programem to zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ja też bym chciał wiedzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
The Blair Witch Project II Book of Shadows Beef Stew RGPotrzebuję napisów...  Dzięki z góry..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
witam zaczne od tego, ze mam jakies dziwne problemy z moim netem i download ssie. Jesliby znalazl sie ktos, kto moglby sciagnac z jakichs zrodel (obojetne, ja znalazlem dyskografie na torrentach) "porcupine tree", i uploadnac na jakis serwer, z ktorego moglbym zassac na pewno szybciej... ale nie cala dyske, chodzi mi tylko o album "voyage 34". asap. bede bardzo wdzieczny jesli sie taka osoba znajdzie swoja droga polecam nute pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Chcę wyciąc fragment ścieżki dźwiękowej filmu i zapisać go w mp3. Nie mam pojęcia jakim programem to zrobić. Przede wszystkim nie napisałeś skąd chcesz rippować dźwięk (dvd, ani, mpg itp.). Tak czy inaczej, zrippuj dźwięk VirtualDub'em do wav (lub od razu do mp3) i przerób go sobie w dowolnym programie do obróbki dźwięku (CoolEdit itp.).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
witam zaczne od tego, ze mam jakies dziwne problemy z moim netem i download ssie. Jesliby znalazl sie ktos, kto moglby sciagnac z jakichs zrodel (obojetne, ja znalazlem dyskografie na torrentach) "porcupine tree", i uploadnac na jakis serwer, z ktorego moglbym zassac na pewno szybciej... ale nie cala dyske, chodzi mi tylko o album "voyage 34". asap. bede bardzo wdzieczny jesli sie taka osoba znajdzie swoja droga polecam nute pzdr Powiedz mi tylko, który serwer przyjmuje ponad 100 mega uploadu bez logowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
hmm nie dam reki uciac ale chyba filefront.com 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
<glupek> mialobyc filefactory.com a nie filefront ;/
do 300mb z tego co widze sie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
sendspace jak napisal Kylo, ja z tego korzystalem wczesniej filefactory nie znam, ale tam tez do 300MB pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|