Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
bet_master #1882361 26/12/2007 08:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tajlandia, Bali, Australia. pogodnie

To jest mój osobisty 'Top 3', nigdzie nie było tak świetnie jak tam, aczkolwiek jeszcze trzeba trochę więcej pozwiedzać żeby odnaleźć być może kolejne perełki. smile

Afrykę jak i Ameryki Płn./Płd kompletnie sobie odpuszczam. W USA nawet mieszkałem przez 1,5 roku i w ogóle w kierunku zachodnim nie zamierzam się kiedykolwiek już wybierać, chyba że na Karaiby bo tam jeszcze nie byłem.

Bonus: Unibet
Conrad #1882374 26/12/2007 08:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Czekam aż tu mura zajrzy i poopowiada o podróżach stopem po Europie smile

Conrad #1882376 26/12/2007 09:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

Conrad #1882377 26/12/2007 09:00
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
ja sie nie mam za bardzo czym chwalic, ale napisze smile

ogolnie sama europa...
-czechy
-slowacja
-francja
-austria
-niemcy
-anglia
-chorwacja
-slowenia
-BiH (taka "perełka", chyba najciekawsze miejsce w jakim bylem, Sarajevo sobie zwiedzilem, 3 lata po wojnie)

bet_master #1882505 26/12/2007 12:25
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by bet_master
Originally Posted by Wahi
to moze robimy forumowa wycieczke koleja transsyberyjska? laugh


ja jestem jak najbardziej za , podroz a w trakcie pare dni dyskusji na temat typow , sposobow gry itd , itp smile moze jakis ziom z mongolii albo syberii by pare typow podal laugh ale to trzeba szykowac minimum 2500 zl frown moze do wakacji uzbieram tyle wink

Niech ktoś otworzy osobny temat , napisze :
- kwotę podróży ( wliczając jakiś % dla organizatora )
- termin
- gdzie się zbieramy

i to w zupełności wystarczy ! jedziemyyyy !

donic #1882507 26/12/2007 12:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Originally Posted by donic
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

jakies 2 lata temu mialem okazje na baletach porozmawiac z zolnierzami z irlandii, nie mam pojecia co robili w moim miescie, wiem ze wracali z jakis cwiczen, czy misji i byli wlasnie w Tajlandii. Co zwrocilo moja uwage to to ze mowili ze dosc duza prostytucja tam panuje i mozna "skoczyc" na numerek za 1euro wink nie wiem czy to prawda, czy po prostu polski alkohol im za bardzo uderzyl do glowy i bajkopisarstwo sie wlaczylo, lecz mnie to zaciekawilo. Czy rzeczywiscie taka bieda tam panuje? Dodam ze podobnie jak kolege donica bardzo mnie sie podoba azjatycka uroda tongue i jak uda mi sie skonczyc studia to postaram sie zwiedzic troche Azji smile

donic #1882520 26/12/2007 17:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by donic
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

OJ, kolega z sąsiedniego miasta ma podobny gust piwo

O Tajkach poczytaj w kryminałach Burdetta:Tatuaż i Bangkok 8.

donic #1884100 27/12/2007 03:32
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by donic
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

Cigano żołnierze nie mówili tak tylko ze względu na nadmiar alkoholu we krwi.
Tajlandia słynie z takich klimatów. Dużo jest turystów z Europy, którzy właśnie jadą tam głównie w tym celu. Zwłaszcza wśród Niemców. Starsi zamożni panowie jadą tam głównie dla tych celów. Swego czasu było głośno podczas, gdy fala tsunami zabiła rzeszę turystów w tym rejonu świata. Wiadomo było, że część turystów właśnie jechała tam w wiadomym celu. No ale ciepło... piękne kobiety... jeśli panom brakuje rozrywek to jadą sobie.
Sam tam nie byłem frown

A co do urody... każdy ma własny gust. Znalazłyby sie fajniejsze nacje...:)

True02 #1885059 27/12/2007 18:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by True02
-parę godzin na Słowacji

ciekawe po co tongue


style #1885082 27/12/2007 18:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Originally Posted by style
Originally Posted by Sim
Witam !
W tym roku zastanawiam się nad wyjazdem na wczasy do Chorwacji do miejscowości Makarska ( jeszcze nie wiem w jakim miesiącu najprawdopodobniej wrzesień). Czy był ktoś z was może tam ? polecacie czy raczej odradzacie Chorwacje i Makarską?
Pozdrawiam

Witam.
-promenada palmowa porównywana do słynnej promenady w Caen

promenada palmowa w Caen? to chyba w szklarni? laugh

arielo #1885505 28/12/2007 01:28
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,545
Originally Posted by arielo
Originally Posted by True02
-parę godzin na Słowacji

ciekawe po co tongue

Taka tam rekreacja alkoholowa smile

True02 #1886497 28/12/2007 06:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Bylem

- Anglia ( jestem )
- Niemcy
- Bialorus

a bede, mam taka przynajmniej nadzieje

- Chiny
- Australia
- Islandia
- Kanada
- USA

ehhh marzenia wink

Linc #1886506 28/12/2007 06:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by donic
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

Tajlandia jest przepiękna, także pod tym względem. Każdy może tam się dobrze czuć i świetnie zabawić. Jadą tam rodziny jak i grupy znajomych żeby sobie zaszaleć i hulać każdego wieczoru. smile

Piękny klimat, plaże, jedzenie chyba najlepsze na świecie (to znaczy ich kuchnia - bo najlepsze tajskie restauracje jakie znam są... poza Tajlandią, np. na Bali). Ogólnie jest fajnie i można zarówno odpocząć jak i pozwiedzać, aktywnie lub nieaktywnie spędzać czas... można i tam jechać nawet ze względu na laski jak kto chce. wink Ogólnie bajkowo. pogodnie

Nie wyobrażam sobie bym przez wiele, wiele lat chciał pojechać w jakimkolwiek innym kierunku niż do pięknej Azji. A najlepiej na Bali i prosto do: http://www.hardrockhotels.net/bali/media01.asp

Najlepszy hotel na świecie według mnie. Byłem też na Bali w o wiele droższym hotelu z górnej półki, ale to nie to samo co w Hard Rocku. smile

Conrad #1886522 28/12/2007 06:50
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by donic
Conrad, opowiedz nam o Tajkach wink . Zawsze mnie krecily Azjatki.

Tajlandia jest przepiękna, także pod tym względem. Każdy może tam się dobrze czuć i świetnie zabawić. Jadą tam rodziny jak i grupy znajomych żeby sobie zaszaleć i hulać każdego wieczoru. smile

Piękny klimat, plaże, jedzenie chyba najlepsze na świecie (to znaczy ich kuchnia - bo najlepsze tajskie restauracje jakie znam są... poza Tajlandią, np. na Bali). Ogólnie jest fajnie i można zarówno odpocząć jak i pozwiedzać, aktywnie lub nieaktywnie spędzać czas... można i tam jechać nawet ze względu na laski jak kto chce. wink Ogólnie bajkowo. pogodnie

Nie wyobrażam sobie bym przez wiele, wiele lat chciał pojechać w jakimkolwiek innym kierunku niż do pięknej Azji. A najlepiej na Bali i prosto do: http://www.hardrockhotels.net/bali/media01.asp

Najlepszy hotel na świecie według mnie. Byłem też na Bali w o wiele droższym hotelu z górnej półki, ale to nie to samo co w Hard Rocku. smile

cena za noc w takim hotelu jest z 3 zerami ???

Linc #1886530 28/12/2007 06:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Powinna być, ale o dziwo cena jest tańsza niż w wielu miejscach w Polsce i wynosi niespełna $100 (w okresie kiedy tam byłem) za pokój 2-os. (nie od osoby). Super sprawa, w przyszłym roku na pewno tam skoczę na 2 tygodnie bo lepszego miejsca na kuli ziemskiej jeszcze nie znalazłem. pogodnie

Conrad #1886553 28/12/2007 07:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Ja w zeszłe wakacje byłem z narzeczoną na jednej z Wysp Kanryjskich: Fuerteventura.

Krajobraz księżycowy w centrum wyspy i mocne wiatry... ale 2 tygodnie tam spędzone wspominam miło, zwłaszcza, że hotel w 85% zamieszkali Niemcy a ja często paradowałem w koszulce reprezentacji Polski, czym niektórych ewidentnie irytowałem smile

Conrad #1886560 28/12/2007 07:18
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677

tu bylem:

Wlochy - Monfalcone, Wenecja ( nie polecam, syf i smrod jak cholera), Florencja.

Hiszpania - pobyt w LLoret de Mar - typowe miasteczko turystyczne, sami mlodzi ludzie, pelno pubow dyskotek itd ogolnie zabawa 24h na dobe. Do tego zwiedzilem Barcelone (architektura niesamowita przede wszystkim te ktore robil Gaudi), Zwiedzilem rowniez Camp Nou smile

Grecja - Zwiedzilem Ateny, Olimp i wiszace ogrody. Ogolnie fajnie ale jak bylem temperatura wynosila 45stopni w cieniu ;/

Bylem jeszcze w Chorwacji, Londynie (pol roku tam mieszkalem), Niemczech, na Slowacji, w Czechach, na Litwie, w Monte Carlom Budapeszcie.

A gdzie bym sie chcial wybrac?

Islandia, Bora-Bora, Japonia, Hawaje, Kenia(safari), Dubaj, Las Vegas(aby pograc w pokera:P)

Dodam ze w przyszle wakacje wybieram sie na Alaske do pracy smile

ssaczu #1886564 28/12/2007 07:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Na Alaskę do pracy? A co Ty tam będziesz robił, jeśli można zapytać?

APOLLYON #1886572 28/12/2007 07:26
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by APOLLYON
Na Alaskę do pracy? A co Ty tam będziesz robił, jeśli można zapytać?

jade na 5 miesiecy do Anchorage. Praca w pociagu jako kelner. Jeden dzien jedziesz w jedna strone w drugi dzien wracasz i pozniej dzien wolny smile i tak w kolko.

Kumpel byl w tym roku tam i jade z nim w przyszlym.

APOLLYON #1886583 28/12/2007 07:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 97
Ja mam za sobą Wenecje, Rzym , Barcelone, Ateny i pare innych miejsc z tych krajów .Po za tym zaliczoną łapówke dla skurwieli rumuńskich na granicy w drodze do Grecjii w 95 r.

Oprócz ładnych miejsc na ziemi , marzy mi się kosmos smile

Strona 2 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,484 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1