Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
O kurczaki dopiero teraz zobaczyłem,że temat odżył i nie zdążyłem sie wypowiedzieć,ale jutro wrzucę moje przemyślenia odnośnie dzisiejszego spotkania i zbliżającego się 5 meczu, może uda mi się jeszcze dzisiaj. Fajnie,że Giertyszek reaktywował temat wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Dziś 5 pojedynek finałowy grin
Co do ilości bramek bliżej jest mi tym razem do undera 5,5 -1,90, ale to zdarzenie pominę gdyż stawianie na under w lidze norweskiej to takie "małe szaleństwo"(szczególnie gdy jedną z drużyn jest Frisk Asker-z drugiej strony to play-off gdzie defensywa powinna brać górę nad atakiem). W czwartym spotkaniu zadecydował 2 tercja wygrana przez Frisk 3:0(w 1 tercji było 1:1), trzecia część natomiast to takie dobijanie przeciwnika który już nie wierzył w sukces(końcowy wynik 7:1). Ja dziś wybrałem zwycięstwo gospodarzy łącznie z dogrywką po kursie 1,6 jednak za małą stawkę-raczej rekreacyjnie grin . Frisk po wysokiej poprzedniej wygranej sądze że pójdzie za ciosem i wygra kolejną potyczkę, gdy rezultat konfrontacji zmniejszy się do 2:3(patrząc od strony dzisiejszych gospodarzy)wrócą nadzieje na sukces(jeżeli już nie wróciły tongue )

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Mecz już się zaczął i Frisk prowadzi 1-0 po pierwszej tercji,ale pozwole sobie wtrącić swoje 3 grosze na temat tego spotkania wink
Moim zdaniem dzisiejszy mecz będzie bardziej zacięty niż poprzedni gdzie Frisk-Asker rozgromił Storhamar. Wydaje mi się,że ten mecz podziała jak kubeł zimnej wody na graczy Storhamar. Dlatego dzisiaj z koncentracją i obroną będzie u nich już dużo lepiej. Dlatego przychylam się do typu dAnTeCha under 5,5 do tego od siebie dodam,że w tym meczu widzę skromną, jednobramkową wygraną jedej z drużyn,ale i tak najprawdopodobniejszym rozwiązaniem dla mnie dzisiaj jest.... dogrywka grin
PS. Na ewentualny mecz nr 6 już się nie spóźnie z 'analizą' tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Remisik siadł izzzi tongue

Dzisiaj spotakanie numer 6!
Dotychczasowe wyniki:
Storhamar - Frisk/Asker 3:2 OT (0:0,1:1,1:1,1:0)
Frisk/Asker - Sotrhamar 1:5 (1:3,0:2,0:0)
Storhamar - Frisk/Asker 2:1 (1:1,0:0,1:0)
Frisk/Asker - Storhamar 7:1 (1:1,3:0,3:0)
Frisk/Asker - Storhamar 4:3 OT (1:0,0:1,2:2,1:0)
i tym oto sposobem z 3:0 zrobiło się...3-2.
http://www.hockey.no/Display.aspx?wci=wiSelectReport&wce=cePlayedMatches&TournamentId=294123
jeżeli ktoś chce obejrzeć bramki z tych spotkań to zapraszam na:
http://www.dragons.no/content.asp?menuItem=268

do tego wyniki spotkań tych drużyn w fazie zasadniczej (co prawda w tym meczu dla mnie nie mają większego znaczenia,ale może kogoś zainteresują)
03.02.2008 Storhamar - Frisk/Asker 5:6
22.01.2008 Storhamar - Frisk/Asker 1:2
08.01.2008 Frisk/Asker - Storhamar 4:3
30.12.2007 Frisk/Asker - Storhamar 3:11
18.11.2007 Storhamar - Frisk/Asker 7:6OT
04.10.2007 Frisk/Asker - Storhamar 2:3

Teraz trochę moich przemyśleń. Grające z nożem na gardle Frisk potrafiło u siebie dwa razy pokonać Storhamar. Do tego w meczu numer 4 Tygrysy po prostu zmasakrwoali Smoków 7:1,a ich przewaga ani przez chwilę nie podlegała dyskusji. Gracze Frisk oddali 39 strzałów przy 24 strzałach gości. Warto podkreślić szczególnie 2 pierwsze tercje w wykonaniu Frisk odpowiednio 15-7,16-7 w strzałach. To spotkanie zgodnie z moimi przewidywaniami podziałało na Dragons jak kubeł zimnej wody i w następnym spotkaniu było już dużo lepiej. Jednak gracze Storhamar znów zostali zepchnięci do defensywy, wpływ na to miały niewątpliwie kary,których gracze Storhamar złapali zdecydowanie za dużo w porównaniu do Tigersów. Bramkę która zadecydowała o porażce Storhamar straciło po raz kolejny w osłabieniu.
Przed nami 6 spotkanie finałowe gracze Storhamar wracają na własną tafle,aby w moim przekonaniu zdobyć tytuł mistrzowski. Zawodnicy zdają sobie sprawę,że za nic nie powinni dopuścić do meczu numer 7, bo gdyby do tego doszło prawdopodobnie nie wytzymaliby naporu najlepszej ofensywy Get Ligaen. Dzisiaj jednak postawię na najlepszą defensywę ligi - Storhamar. Wierzę w bramkarza gospodarzy,który w play-off broni rewelacyjnie - 93,8%,atut w postaci własnej tafli (choć nie jest to tak duży atut jak w przypadku innych sportów), doświadczenie drużyny która co roku gra o najwyższe cele. W końcu drużyna Dragons jest dla mnie po prostu lepsza.
Reasumujać:
Srorhamar KZ 1 1,72 6/10
under 5,5 2,04 3/10

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by MagiK
Reasumujać:
Srorhamar KZ 1 1,72 6/10 3-2 OT smile
under 5,5 2,04 3/10
2-2 smile
Elegancko! wink

.... hura Storhamar Dragons Mistrzem! hura...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Do zobaczenia w sezonie 2008/2009 smile

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1