Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,423
Likes: 11
Originally Posted by kosa1964
Jest jakaś strona. program w którym można sprawdzić np. do kiedy opłacona jest domena mecz.pl?

Z tego co wiem to Conrad opłacił ją do 2500 roku wiec zero szans na złapanie laugh laugh wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kosa, co roku jest opłacana, nawet jak bym się zgubił na jakiejś bezludnej wyspie. A domena mecz.com jest opłacona chyba do 2016 roku. smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Witam pytanie do znawcow - czy mozna jakos sprawdzic ile razy dane haslo bylo wyszukiwane np w google ?? np ile bylo zapytan dzisiaj/ w tygodniu do zapyatan "britney spears" ( taki przyklad britney mnie nie interesuje ) moze mozna tez sprawdzic ile razy haslo wpisywano z polskich ip ?? ( albo chociaz do polskich wyszukiwarek onet, wp ) ??

Dzieki i Hepi Niu Jer papa

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Masz na blogu www.fenomendomen.blogspot.com [fenomendomen.blogspot.com] w dziale przydatne strony

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Conrad
Ciekawe co by się stało gdyby ktoś pod domeną nike.pl zrobił coś z polskiego znaczenia słowa "nike", np. jakąś niekomercyjną witrynę. Ciekawe czy firma ciucharska mogłaby mu odebrać tę domenę.

Niejaka 'Grupa Młodych Artystów i Literatów' ma domenę gmail.pl i Google ostro wojuje z nimi w sądzie.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by Don Pedro®
Originally Posted by Conrad
Ciekawe co by się stało gdyby ktoś pod domeną nike.pl zrobił coś z polskiego znaczenia słowa "nike", np. jakąś niekomercyjną witrynę. Ciekawe czy firma ciucharska mogłaby mu odebrać tę domenę.

Niejaka 'Grupa Młodych Artystów i Literatów' ma domenę gmail.pl i Google ostro wojuje z nimi w sądzie.

Ładnie chlopaki to sobie wymyslili. Pewnie ludzie z Google beda chcieli kupic domene, bo na wygranie sprawy maja zero szans.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Może tak warto powymyślać czym jeszcze takie firmy jak Google, Apply, Microsoft, itd. się zajmą w przyszłości i zarezerwować profilaktycznie kilka ciekawszych domen?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Wiem, że mecz.pl nie złapie ;-) ale jest jakaś strona/program, gdzie po wpisaniu adresu pojawi się informacja do jakiego dnia domena jest opłacona?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
W domenach .pl chyba nie możesz, ale .com możesz zawsze sprawdzić do kiedy jest wykupiona.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 190
W Superhost domeny .pl i com.pl po 1gr

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
Moze mi ktos pomoc .... Jezeli kupilbym 100 domen po 1 grosz to jest 1 zlotych. Ale widze tam cos takiego jak REJESTRACJA domeny .PL po 11 zlotych. Czyli kazda kupiona domene bym musial zarejestrowac? Czy sie myle....

No i drugie pytanie, jezeli zakupie 100 domen to tylko koszt 1 zloty.To co jeszcze, musialbym zakupic aby zrobic jaka stronke na ktorej wywiesilbym ze sa one do sprzedazy wink Miejsce na jakims serwerze (prosze o konretny przyklad z tej stronki) Dziekuje za pomoc.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by law23
W Superhost domeny .pl i com.pl po 1gr

Dzieki za info, udalo mi sie zarejestrowac prawie 100 domen.
Teraz chcialem puscic nastepna serie, ale zdecydowanie wieksza, no i okazalo sie, ze cena juz 11 zl za domene wink Chyba sie kapneli, ze lekko przegieli. Teraz jestem ciekaw czy zaakceptuja mi te domeny po 1 gr czy bede musial doplacac... Zobaczymy jutro.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by ComeWithMe
Moze mi ktos pomoc .... Jezeli kupilbym 100 domen po 1 grosz to jest 1 zlotych. Ale widze tam cos takiego jak REJESTRACJA domeny .PL po 11 zlotych. Czyli kazda kupiona domene bym musial zarejestrowac? Czy sie myle....

No i drugie pytanie, jezeli zakupie 100 domen to tylko koszt 1 zloty.To co jeszcze, musialbym zakupic aby zrobic jaka stronke na ktorej wywiesilbym ze sa one do sprzedazy wink Miejsce na jakims serwerze (prosze o konretny przyklad z tej stronki) Dziekuje za pomoc.

1. Tak, za 100 domen zaplacilbys 1 zl,

2. Najlepiej na parking i do tego wrzucic ogloszenia na rozne gieldy.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
No juz po sprawie sa po 11 PLN ;(

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Panowie, rejestracja rejestracją, ale później te domeny będą kosztować po 99zł+VAT, tak?

Może warto się zainteresować która firma ma najniższe opłaty odnowienia domen?

Był ktoś na www.hrd.pl [hrd.pl] ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by Conrad
Panowie, rejestracja rejestracją, ale później te domeny będą kosztować po 99zł+VAT, tak?

Może warto się zainteresować która firma ma najniższe opłaty odnowienia domen?

Ja akurat nie bede mial dylematu czy przedluzac czy nie, bo prawie wszystkie, ktore zarejestrowalem to literowki najwiekszych firm na swiecie i w Polsce, wiec przez ten rok cos tam dadza zarobic, a jak nie bedzie klikow, to wszystko pojdzie na przekierowanie na jedna strone. A za rok zobacze, ktora wg statystyk oplaci sie przedluzyc wink No ale nie ciesze sie za wczasu, bo okaze sie jutro, jak dojda pieniadze jakie im zaplacilem i czy mi to zatwierdza... Ale mysle, ze tak.

Teraz ma byc cenowa rewolucja i juz to widac na kazdym kroku. A jak bedzie z przedluzeniami to cholera wie. Teraz w Dropped jest 70 zl.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
chyba u wiekszosci operatorow, jeden user moze zarejestrowac 100 domen po cenie promocyjnej

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A to nie jest tak, że biorąc domenę za 1zł masz obowiązek przedłużenia jej przynajmniej o 1 rok?

Bo jeśli nie to takie domeny po 1zł (nawet jako "jednorazówki") to super sprawa. smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Originally Posted by Conrad
A to nie jest tak, że biorąc domenę za 1zł masz obowiązek przedłużenia jej przynajmniej o 1 rok?

Bo jeśli nie to takie domeny po 1zł (nawet jako "jednorazówki") to super sprawa. smile

A kto mnie zmusi do oplacenia na drugi rok? Moge po prostu porzucic domene i to wszystko.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie no spox, jeśli tak jest ok to nie ma sprawy. Kiedyś pamiętam że przy rejestracji domeny musiałem "podpisać" regulamin, że przynajmniej raz ją odnowię po standardowej cenie. Ale jeśli takiego czegoś już nie ma to jeszcze lepiej. smile

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, forty, betowiec, alfa, Lukasz111, bukma, rymoholik, $-man), 3,303 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1