|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
M'gladbach-Hertha 2 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 2 Nurnberg-Bremen 2 Cottbus -Hannover 1 Leverkusen-Rostock X Dortmund-Bochum X Schalke-Stuttgart 1 Bielefeld-K'lautern 1
Super Top Bet Cottbus
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281 |
Witam
Gladbach - Hertha 1 Hamburg - Wolfsburg 1 TSV 1860 - Bayern 2 Nurnberg - Werder X Cottbus - Hannover X Leverkusen - Rostock 1 Schalke - Stuttgart 1 Bielefeld - Lautern 1
TOP BET: Dortmund - Bochum 1
Wydaje mi się, że Borussia nie straciła jeszcze złudzeń co do zdobycia mistrzostwa Niemiec i wygra ten mecz.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 336
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 336 |
Witam
M'gladbach-Hertha 1 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 2 Nurnberg-Bremen x Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 1 Bielefeld-K'lautern 1
SUPER TOP BET Cottbus-Hannover 1
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378 |
M'gladbach-Hertha 1 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 2 Nurnberg-Bremen 2 Cottbus-Hannover X Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 1 Bielefeld-K'lautern X
SUPER TOP BET: Nurnberg-Bremen 2 Werder w meczu z Norymbergą ma szansę przełamać złą passę w tej rundzie. Z pewnością jest drużyną lepszą i udowodni to w jutrzejszym spotkaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Witam. M'gladbach-Hertha 2 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 2 Nurnberg-Bremen 2 Cottbus-Hannover 2 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart x Bielefeld-K'lautern x
Top Bet:Leverkusen-Rostock 1 Bilans miedzy druzynami: 5-2-1 Bramki:17-6 W poprzednich latach: 01/02 2-0 00/01 1-2 99-00 1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Witam
M'gladbach-Hertha 1 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern x Nurnberg-Bremen 1 Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 1 Bielefeld-K'lautern 1
TOP BET!! Leverkusen-Rostock 1
Ostatnie szanse należy wykorzystywać... Leverkusen musi zdobyć te 3 punkty...
PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329 |
1860 MUNCHEN B. MUNCHEN 2 DORTMUND BOCHUM 1 SCHALKE 04 STUTTGART 1 HAMBURG WOLFSBURG X NURNBERG BREMEN 2 LEVERKUSEN ROSTOCK 1 BIELEFELD K'LAUTERN 1 M'GLADBACH HERTA BSC 2 COTTBUS HANNOVER 1 STB: NURNBERG BREMEN 2 Po dokładnym obejrzeniu meczy z dwomy ww. drużynami stwierdzam ze Bremen jest pewna dwójka (o ile beda grali tak jak w poprzednim meczu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał skunks: [qb]M'gladbach-Hertha X Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 1 Nurnberg-Bremen 1 Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 2 Bielefeld-K'lautern 2
Super Top Bet : Munch.1860-Bayern 1 "Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb] skunks,to nie jest super top bet! To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Ok Smog więc mój STB to: Schalke - Stuttgart 2 Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
Oryginalnie wysłał skunks: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał skunks: [qb]M'gladbach-Hertha X Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 1 Nurnberg-Bremen 1 Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 2 Bielefeld-K'lautern 2
Super Top Bet : Munch.1860-Bayern 1 "Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb] skunks,to nie jest super top bet! To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Ok Smog więc mój STB to: Schalke - Stuttgart 2 Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb] Chyba faktycznie sie pogubiłem więc teraz ostateczna moja wersja dla STB: Arminia - K'laut 2 i to juz na pewno będzie STB sorry za zamieszanie szczefgólnie dla Smoq04
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908 |
WITAM
M'gladbach-Hertha 1 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 2 Nurnberg-Bremen 2 Cottbus-Hannover x Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart x Bielefeld-K'lautern 1
TOP BET!! Leverkusen-Rostock 1
everkusen wkoncu musi wygrac
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
M'gladbach-Hertha - 2 Hamburg-Wolfsburg - 1 Munch.1860-Bayern - X Nurnberg-Bremen - X Cottbus-Hannover - X Leverkusen-Rostock - 2 Dortmund-Bochum - X Schalke-Stuttgart - X Bielefeld-K'lautern - X
TOP BET: Hamburg-Wolfsburg - 1 Jak dlamnie to jedyna pewna jedynka w tym tygodniu.
pozdrowienia wuzz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
M'gladbach-Hertha 2 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern x Nurnberg-Bremen 2 Cottbus-Hannover x Leverkusen-Rostock x Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart x Bielefeld-K'lautern 1
super top bet Bielefeld-K'lautern 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Oryginalnie wysłał skunks: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał skunks: [qb]M'gladbach-Hertha X Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 1 Nurnberg-Bremen 1 Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 2 Bielefeld-K'lautern 2
Super Top Bet : Munch.1860-Bayern 1 "Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb] skunks,to nie jest super top bet! To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Ok Smog więc mój STB to: Schalke - Stuttgart 2 Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb] Ja chyba też ..... w takim razie zamieniam Super Top Bet na "zwykły" Top Bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oczywiście Leverkusen - Rostock. Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064 |
Witam oto moje typy: M'gladbach-Hertha 2 Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern x Nurnberg-Bremen 2 STB Cottbus-Hannover 2 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart x Bielefeld-K'lautern 1
STB Bremem jest groznym przeciwnikiem i powinna wygrac poniewaz ma w swych szeregach najlepszego strzelca Ailtona.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Prosze panstwa !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I tak po dzisiejszych meczach tj. sobotnich NAJGORZEJ TYPOWAŁ:mariusz2424 +1 pkt. NAJLEPIEJ TYPOWALI:dymeczek,klopsikus,Calatrava,djmuskla +5pkt Przypominam jednakze ze jutro mamy jeszcze 2 spotkania i moze to ulec zmianie to na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218 |
Oryginalnie wysłał budda:
TOP BET: Leverkusen Myślę , że kredyt zaufania jakim obdarzono Toppmeller`a wyczerpie się , jeśli piłkarze na boisku nie uratują mu skóry. A może zawodnicy chcą się go pozbyć ??? A jednak chcą się go pozbyć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Od tej pory życzę "Aspirynkom" wszystkiego .... NAJGORSZEGO !!! Erste Bundesliga - Aufwidersehen. Pozdr. BUDDA.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał Slawek 007: [qb]Prosze panstwa !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I tak po dzisiejszych meczach tj. sobotnich NAJGORZEJ TYPOWAŁ:mariusz2424 +1 pkt. NAJLEPIEJ TYPOWALI:dymeczek,klopsikus,Calatrava,djmuskla +5pkt Przypominam jednakze ze jutro mamy jeszcze 2 spotkania i moze to ulec zmianie to na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Mimo że tak wyszło to jest nietakt wytykac komuś że żle typował,podawaj tylko najlepszych :zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Oryginalnie wysłał Terror: [qb] Oryginalnie wysłał skunks: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] Oryginalnie wysłał smoq04: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał skunks: [qb]M'gladbach-Hertha X Hamburg-Wolfsburg 1 Munch.1860-Bayern 1 Nurnberg-Bremen 1 Cottbus-Hannover 1 Leverkusen-Rostock 1 Dortmund-Bochum 1 Schalke-Stuttgart 2 Bielefeld-K'lautern 2
Super Top Bet : Munch.1860-Bayern 1 "Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb] skunks,to nie jest super top bet! To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] [/qb] Ok Smog więc mój STB to: Schalke - Stuttgart 2 Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb] Ja chyba też ..... w takim razie zamieniam Super Top Bet na "zwykły" Top Bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Oczywiście Leverkusen - Rostock. Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie.[/qb][/QUOTE]fajnie że to zauważyliście,szkoda że te mecze nie weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka