Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
M'gladbach-Hertha 2
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 2
Nurnberg-Bremen 2
Cottbus -Hannover 1
Leverkusen-Rostock X
Dortmund-Bochum X
Schalke-Stuttgart 1
Bielefeld-K'lautern 1

Super Top Bet Cottbus

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Gladbach - Hertha 1
Hamburg - Wolfsburg 1
TSV 1860 - Bayern 2
Nurnberg - Werder X
Cottbus - Hannover X
Leverkusen - Rostock 1
Schalke - Stuttgart 1
Bielefeld - Lautern 1

TOP BET:
Dortmund - Bochum 1

Wydaje mi się, że Borussia nie straciła jeszcze złudzeń co do zdobycia mistrzostwa Niemiec i wygra ten mecz.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 336
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 336
Witam

M'gladbach-Hertha 1
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 2
Nurnberg-Bremen x
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 1
Bielefeld-K'lautern 1

SUPER TOP BET Cottbus-Hannover 1

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 378
M'gladbach-Hertha 1
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 2
Nurnberg-Bremen 2
Cottbus-Hannover X
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 1
Bielefeld-K'lautern X

SUPER TOP BET: Nurnberg-Bremen 2
Werder w meczu z Norymbergą ma szansę przełamać złą passę w tej rundzie. Z pewnością jest drużyną lepszą i udowodni to w jutrzejszym spotkaniu.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
Witam.
M'gladbach-Hertha 2
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 2
Nurnberg-Bremen 2
Cottbus-Hannover 2
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart x
Bielefeld-K'lautern x

Top Bet:Leverkusen-Rostock 1
Bilans miedzy druzynami: 5-2-1 Bramki:17-6
W poprzednich latach: 01/02 2-0 00/01 1-2 99-00 1-1

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Witam

M'gladbach-Hertha 1
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern x
Nurnberg-Bremen 1
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 1
Bielefeld-K'lautern 1

TOP BET!!
Leverkusen-Rostock 1

Ostatnie szanse należy wykorzystywać... Leverkusen musi zdobyć te 3 punkty...

PoZdRaWiAm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 329
1860 MUNCHEN B. MUNCHEN 2
DORTMUND BOCHUM 1
SCHALKE 04 STUTTGART 1
HAMBURG WOLFSBURG X
NURNBERG BREMEN 2
LEVERKUSEN ROSTOCK 1
BIELEFELD K'LAUTERN 1
M'GLADBACH HERTA BSC 2
COTTBUS HANNOVER 1
STB:
NURNBERG BREMEN 2
Po dokładnym obejrzeniu meczy z dwomy ww. drużynami stwierdzam ze Bremen jest pewna dwójka (o ile beda grali tak jak w poprzednim meczu) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]M'gladbach-Hertha X
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 1
Nurnberg-Bremen 1
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 2
Bielefeld-K'lautern 2

Super Top Bet :
Munch.1860-Bayern 1
"Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb]
skunks,to nie jest super top bet!
To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Ok Smog więc mój STB to:
Schalke - Stuttgart 2
Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]M'gladbach-Hertha X
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 1
Nurnberg-Bremen 1
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 2
Bielefeld-K'lautern 2

Super Top Bet :
Munch.1860-Bayern 1
"Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb]
skunks,to nie jest super top bet!
To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Ok Smog więc mój STB to:
Schalke - Stuttgart 2
Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb]
Chyba faktycznie sie pogubiłem więc teraz ostateczna moja wersja dla STB:
Arminia - K'laut 2
i to juz na pewno będzie STB
sorry za zamieszanie szczefgólnie dla Smoq04

Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 908
WITAM

M'gladbach-Hertha 1
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 2
Nurnberg-Bremen 2
Cottbus-Hannover x
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart x
Bielefeld-K'lautern 1

TOP BET!!
Leverkusen-Rostock 1

everkusen wkoncu musi wygrac

pozdrawiam

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
M'gladbach-Hertha - 2
Hamburg-Wolfsburg - 1
Munch.1860-Bayern - X
Nurnberg-Bremen - X
Cottbus-Hannover - X
Leverkusen-Rostock - 2
Dortmund-Bochum - X
Schalke-Stuttgart - X
Bielefeld-K'lautern - X

TOP BET: Hamburg-Wolfsburg - 1
Jak dlamnie to jedyna pewna jedynka w tym tygodniu.

pozdrowienia
wuzz

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
M'gladbach-Hertha 2
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern x
Nurnberg-Bremen 2
Cottbus-Hannover x
Leverkusen-Rostock x
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart x
Bielefeld-K'lautern 1

super top bet Bielefeld-K'lautern 1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]M'gladbach-Hertha X
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 1
Nurnberg-Bremen 1
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 2
Bielefeld-K'lautern 2

Super Top Bet :
Munch.1860-Bayern 1
"Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb]
skunks,to nie jest super top bet!
To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Ok Smog więc mój STB to:
Schalke - Stuttgart 2
Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb]
Ja chyba też ..... w takim razie zamieniam Super Top Bet na "zwykły" Top Bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiście Leverkusen - Rostock.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,064
Witam oto moje typy:
M'gladbach-Hertha 2
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern x
Nurnberg-Bremen 2 STB
Cottbus-Hannover 2
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart x
Bielefeld-K'lautern 1

STB Bremem jest groznym przeciwnikiem i powinna wygrac poniewaz ma w swych szeregach najlepszego strzelca Ailtona.

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Prosze panstwa !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I tak po dzisiejszych meczach tj. sobotnich
NAJGORZEJ TYPOWAŁ:mariusz2424 +1 pkt.
NAJLEPIEJ TYPOWALI:dymeczek,klopsikus,Calatrava,djmuskla +5pkt
Przypominam jednakze ze jutro mamy jeszcze 2 spotkania i moze to ulec zmianie to na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 218
Quote
Oryginalnie wysłał budda:

TOP BET: Leverkusen
Myślę , że kredyt zaufania jakim obdarzono Toppmeller`a wyczerpie się , jeśli piłkarze na boisku nie uratują mu skóry.
A może zawodnicy chcą się go pozbyć ???
A jednak chcą się go pozbyć. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Od tej pory życzę "Aspirynkom" wszystkiego ....
NAJGORSZEGO !!!
Erste Bundesliga - Aufwidersehen.

Pozdr. BUDDA.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał Slawek 007:
[qb]Prosze panstwa !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
I tak po dzisiejszych meczach tj. sobotnich
NAJGORZEJ TYPOWAŁ:mariusz2424 +1 pkt.
NAJLEPIEJ TYPOWALI:dymeczek,klopsikus,Calatrava,djmuskla +5pkt
Przypominam jednakze ze jutro mamy jeszcze 2 spotkania i moze to ulec zmianie to na tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Mimo że tak wyszło to jest nietakt wytykac komuś że żle typował,podawaj tylko najlepszych :zobacz:

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
Quote
Oryginalnie wysłał Terror:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał smoq04:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał skunks:
[qb]M'gladbach-Hertha X
Hamburg-Wolfsburg 1
Munch.1860-Bayern 1
Nurnberg-Bremen 1
Cottbus-Hannover 1
Leverkusen-Rostock 1
Dortmund-Bochum 1
Schalke-Stuttgart 2
Bielefeld-K'lautern 2

Super Top Bet :
Munch.1860-Bayern 1
"Lwy" oddzacą serca w derbowym pojedynku i wygrają z kroczącym po tytuł Bayernem[/qb]
skunks,to nie jest super top bet!
To samo terror <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
[/qb]
Ok Smog więc mój STB to:
Schalke - Stuttgart 2
Juz bez opisu, chyba ,że gdzieś zgubiłem ideę STB[/qb]
Ja chyba też ..... w takim razie zamieniam Super Top Bet na "zwykły" Top Bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oczywiście Leverkusen - Rostock.

Pozdrawiam i przepraszam za zamieszanie.[/qb][/QUOTE]fajnie że to zauważyliście,szkoda że te mecze nie weszły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1