Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Nie ma jeszcze nigdzie

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by superges

Najpewniejsze źródło to chyba napisy24

Na napi ostatnio to straszna lipa, ktoś wrzuca napisy przetłumaczone translatorem, albo pusty plik z tytułem filmu smirk

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
To co nie znajde ich tam raczej ani nigdzie narazie ??;/

Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Originally Posted by 1raul1
To co nie znajde ich tam raczej ani nigdzie narazie ??;/

Sprawdziłem na napi - nie ma, a na napisy24 to jeszcze daleko do końca.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
aha ;//No to poczekam sciagne cos innego..

Dzieki za pomoc!

Pozdro

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
zna ktos moze jakies serwery z bardzo duzym limitem rozmiaru albo bez limitu?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Panowie, dysponuje ktoś z was cenami jakie trzeba zapłacić za emisję reklamy w tv (róznych stacjach), radio, internecie?

Jak te ceny się kształtują w zależności od czas itp.

Będe bardzo wdzięczny jesli ktoś wie ile trzeba płacić za reklamy cool

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Znak ktos stronke z ktorej mozna sciagnac wyd. sportowe (glownie mecze tenisa, siatkowki, pilkii noznej) z rapidshare?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
orientuje się ktoś ile może kosztować pojedyncza reklama w gazecie typu Pani domu ?

Szukam na tych ich stronach i nie moge znaleźc ..

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Platini
orientuje się ktoś ile może kosztować pojedyncza reklama w gazecie typu Pani domu ?

Szukam na tych ich stronach i nie moge znaleźc ..

Napisz do nich maila z zapytaniem smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Platini
orientuje się ktoś ile może kosztować pojedyncza reklama w gazecie typu Pani domu ?

Szukam na tych ich stronach i nie moge znaleźc ..
Napisz do nich maila z zapytaniem smile
Znalazłem cene reklamy w tych gazetach. Na maila pewnie bym sie nie doczekał wink

Teraz szukam ile może kosztować reklama w radio i tv lokalnym.
Jak myślicie? Orientuje się ktos?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by KeeP
Originally Posted by Mistrzunio80
Witam Wszystkich. Zamierzam kupić sobie urządzenie wielofunkcyjne na allegro. Koszt: tak w granicach 400zł ale jest to cena wstępna i ewentualnie mógłbym coś jeszcze dorzucić - tzn. wolałbym zainwestowac na starcie więcej i później cieszyc się niskimi kosztami eksploatacji niż odwrotnie. Przeznaczenie: użytek domowy - drukowanie przede wszystkim tekstu, czasami tabel - okazjonalnie drukowanie w kolorze. Zastanawiam się nad Canonem lub Brotherem. Narazie w grę wchodzi głównie to urządzenie Brother. [allegro.pl] Czy możecie mi polecić cos innego, ewentualnie wypowiedzieć się na temat tego urządzenia? :-). Pozdrawiam

niedawno była na forum gadka na ten temat..nie będę teraz szukał ani powtarzał ale wniosek jak dla mnie jeden: ZA smile

sam mam Brothera i teraz kupię znowu Brothera i nie tylko ja tak mam smile

za 5 zamienników zapłacisz 20 zeta to będziesz uchachany pod same pachy wink

bierz i sie nie zastanawiaj - właśnie ze względu na koszty eksploatacji...


pozdrawiam
Właśnie dziś stwierdziłem(po zorientowaniu się w cenach kartridzy do mojego starego HaPe840...) że będe musiał kupić sobie jakąś w miarę tanią drukare, potem jednak stwierdziłem że może warto trochę dołożyć i kupić coś o czym piszecie powyżej, tzn urządzenie wielofunkcyjne. Co mi poradzicie smile? Czy te urządzenia wiel. nie są bardziej awaryjne niż drukarki? Dodam tylko że zależy mi głównie na drukowaniu i kopiowaniu. Interesuje mnie także jakość i szybkośc tych procesów na tym i ew. innych sprzętach tego typu w cenie do 400zł

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
poszukuje adresów podobnych stronek jak niemiecka mobile.de ale z Francji i Belgii

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
3. Ingerencja rządu w mechanizm rynkowy

a. Narzędzia

podatki pośrednie i dotacje

Poszukuje informacji na ten temat, przyda się wszystko co moge zdobyć w tej chwili. E-booki, notatki jak ktoś ma zeskanowane tongue


Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Dobor formy do tresci dokumentu - na inforamtyke szukam , jakby mozna jakies zrodla.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Originally Posted by Cules
Właśnie dziś stwierdziłem(po zorientowaniu się w cenach kartridzy do mojego starego HaPe840...) że będe musiał kupić sobie jakąś w miarę tanią drukare, potem jednak stwierdziłem że może warto trochę dołożyć i kupić coś o czym piszecie powyżej, tzn urządzenie wielofunkcyjne. Co mi poradzicie smile? Czy te urządzenia wiel. nie są bardziej awaryjne niż drukarki? Dodam tylko że zależy mi głównie na drukowaniu i kopiowaniu. Interesuje mnie także jakość i szybkośc tych procesów na tym i ew. innych sprzętach tego typu w cenie do 400zł

ja wcześniej pisałem - nei mam do Brothera żadnych zastrzeżeń...drukuje szybko, skanuje też szybko, kopiuje j.w. 4 tryby jakości
dla mnie najwazniejszym kryterium był koszt eksploatacji i w tym momencie HP odpadł w przedbiegach...
HP daje tusze "startery" na jakies 50 stron..a potem kupuj oryginała za 100 PLN
a tu na starcie mam pełne (na 400-500 stron) tusze a komplet oryginałów (4 szt) to około 1/3 ceny całego sprzętu...o zamiennikach nie wspomnę bo już wspomniałem wink
Canon Epson Lexmark - nie znam wielofunkcyjnych...miałem drukarkę Epsona i Lexmarka - zraziłem się, w biurze mam Canona - tez nie lubię...lubię tylko swojego Brotherka smile

i zeby nie było niejasności - nie handluję sprzętem smile


Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
!!!!BARDZO PILNE!!!!

potrzebuję kodu autoryzacji do AutoCADa 2004 bo mi licencja wygasła frown pomooooocy, jutro mam zajęcia i będzie mi to potrzebne

...więc jak ktoś ma to PRIV

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
gnacik - priv wink

Strona 4 z 18 1 2 3 4 5 6 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, burbon, alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, bukma, 11kera11, forty), 3,246 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1