Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
dziś początek kolejnego sezonu One Tree Hill

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 642
Dla serialowych maniaków mam zaproszenie na www.tvtorrents.com/ [tvtorrents.com] z 20 GCreds.

Jakby ktoś miał zaproszenie na inne torrenty to z chęcią przyjmę (tylko zagraniczne) tongue

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
http://www.filmweb.pl/Kapitan+Alatriste,2006,o+filmie,Film,id=119658

Alatriste

Polecam ! Dopiero dziś dowiedziałem się, że taki film nakręcono i się lekko zdzwiłem bo to świetne kino. Viggo Mortensen jak zawsze świetny no i klimat Hiszpanii XVII wieku. Dla mnie super :]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
na wp fajna lista filmów z 2007, które wart zobaczyć.

Nie wiem tylko po co tam Szklana pułapka 4, wpadka, ocean's 13 i itman. Reszta wyglada nieźle :] Musze jeszcze pare nadrobić grin

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ocean's 13 równie dobry jak Ocean's 11 - więc można spokojnie oglądać.

A tą niby Szklaną pułapkę 4.0 to lepiej omijać z daleka wink

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Witam, mam do polecenia dwa filmy

The Man from Earth (2007)
The Last Mimzy (2007)

Oba z kateri podchodzących pod fantastykę, ale nie są to typowi przedstawiciele tego gatunku, oba filmy nie tyle co dostarczą rozrywki co sklanią do mniejszych czy wiekszych przemyslen, co ja osobiscie bardzo lubie. Nie bede ich tu opisywal bo nie ma sensu, ale gdybym mial je przyrownac do jakiegos filmu (czego oczywiscie nie da sie do konca zrobic, bo oba sa dosc oryginalne) to przyrównalbym je to filmu K-Pax, ktorego jestem wielkim fanem. Pozdr

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
man from earth to taki flak ze szkoda gadac. Fakt ze temat ciekawy ale ile mozna gadac o tym samym bedac caly czas w jednym pomieszczeniu. Moznaby to chyba jakos lepiej nakrecic, jakies watki wkleic albo pokazac jak glowny bohater zyl w przeszlosci a nie tylko opowiadac o tym.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,720
Pewnie ze mozna bylo wszystko pokazac, jak biegal z mamutami czy jak go ukrzyzowali, czy jak medytowal z buddą, podac wszystko widzowi jak na dloni, ale w tym wypadku zalozeniem bylo chyba aby uruchomic wyobraznie, ale oczywiscie najpierw trzeba ją miec. Pozdr

Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 220
klasyka boksu na eurosport

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Originally Posted by bkbk
Pewnie ze mozna bylo wszystko pokazac, jak biegal z mamutami czy jak go ukrzyzowali, czy jak medytowal z buddą, podac wszystko widzowi jak na dloni, ale w tym wypadku zalozeniem bylo chyba aby uruchomic wyobraznie, ale oczywiscie najpierw trzeba ją miec. Pozdr

dla mnie to bylo po prostu nudne, wygladalo to jak jakis spektakl w teatrze, jakbym lubil teatr to bym do niego chodzil. Od filmu oczekuje chociaz minimum akcji

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by lukiwa
pb za tydzien z poniedzialku na wtorek

Kiedy nowy "House MD" i "Greys anatomy"?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja sobie sciagnalem pierwsza serie porucznika Columbo - wymiata grin

Kryminal jedynu w swoim rodzaju.

Macie moze jakies namiary na nastepne czesci ?
Interesuje mnie wersja z polskim lektorem.

Goraco polecam rowniez "Black Dahlia" ,kawal doskonalego kina.
Swietna intryga ,niezle aktorstwo, a zakonczenie rewelacyjne.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Świeżo po Szklanej pułapce 4.0

Pewnie już każdy oglądał ale nie mogę się powstrzymać przed wyrażeniem swej głębokiej dezaprobaty dla tego wysoce tandetnego, skrajnie nielogicznego i bardzo naiwnego filmu. Wprawdzie każda część ze słynnej serii miała być i była tylko relaksującym filmem sensacyjno-przygodowym ale 4 odsłona to jest kompletna kpina z widzów.

Szkoda, bo byłem fanem serii. Nawet jak zwykle dobra gra Willisa nie zmazuje hańby z tego filmu frown

Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Originally Posted by Misza_SB
Originally Posted by lukiwa
pb za tydzien z poniedzialku na wtorek

Kiedy nowy "House MD" i "Greys anatomy"?

Nowy "Greys ..." widzialem dzisiaj na torrentach

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
fajny ten Kyle XY? bo w niedziele chyba na jedynce leci

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Trochę Fantasy ale ogólnie można pooglądać , ogląda ktoś nowy sezon One Tree Hill ? Jak wrażenia po pierwszych odcinkach nowego sezonu ?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
"The Man from Earth" to film niezależny , za niewielkie pieniądze gdyby to robił Uwe Boll laugh to by pewnie było latanie z dzidą itd. wink

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Teraz na Polsacie kończy się "Liga najgłupszych dżentelmenów".

Zajebisty film laugh

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
WHITE OLEANDER Biały Oleander (2002)

Reżyseria: Peter Kosminsky
Obsada: Alison Lohman, Michelle Pfeiffer, Robin Wright-Penn, Renee Zellweger
Muzyka: Thomas Newman
Produkcja: USA/Niemcy
Gatunek: Dramat
IMDB: 7/10
Filmweb: 8.32/10


Astrid jest nastolatką wychowywaną przez piękną matkę Ingrid, charyzmatyczną poetkę, lecz jednocześnie osobę kapryśną, egoistyczną i toksyczną. Astrid uważając matkę za najpiękniejszą osobę na świecie żyje w jej cieniu i jest od niej całkowicie zależna. Pewnego dnia w ich życie wkrada się mężczyzna, który łamie serce Ingrid. Kobieta mści się podając mu truciznę z jej ulubionego kwiatu- białego oleandra. kiedy matka zostaje skazana na dożywocie, Astrid rozpoczyna wieloletnią tułaczkę po rodzinach zastępczych, poznając smak zakazanej miłości, narkotyków, głodu i prób samobójczych. Próbuje zachować własną tożsamość we wciąż zmieniającym się otoczeniu. Przez te wszystkie lata pozostaje w kontakcie z matką. Astrid uczy ją, czym jest miłość, a matka daje jej siłę przetrwania. (opis dystrybutora)


Ostatnimi czasy staram się oglądać starsze filmy, które gdzieś mi umykały - i oto trafiłem na kolejny taki (wcześniejsze to np. cudowny What's Eating Gilbert Grape? czy beznadziejny Arizona Dream). Film u nas stosunkowo mało znany - a szkoda.

Film bardzo dobry, wciągający jak diabli. Na uwagę zasługują przede wszystkim kreacje aktorskie - bardzo dobrze napisane i jakże odmienne. Mamy Michelle Pfeiffer - piękną jak zawsze, ale egoistyczną, trującą i raniącą innych (nie jak zawsze) w jednej ze swoich najlepszych ról. Bardzo dobre role Robin Wright-Penn (tak, tak, to ta z Forresta Gumpa) i Renee Zellweger.
A przede wszystkim znakomita Alison Lohman - przekonująca, urocza, utalentowana i jak kameleon zmieniająca się zupełnie pod wpływem otoczenia.

O tym zresztą jest ten film - o tym jak silny wpływ ma na nas środowisko. Jak bardzo pod wpływem innych ludzi przejmujemy ich postawy, poglądy czy zachowanie. Wyraziste postacie są motorem napędowym tego wątku.

Można się o kilka rzeczy przyczepić, że nie są do końca realistyczne - przede wszystkim procedura związana z adopcją, domami zastępczymi i te sprawy. To z pewnością nie wygląda aż tak łatwo i (nie)przyjemnie jak w filmie, niemniej można na te nieścisłości przymknąć oko - bo są one jednak potrzebne by akcja się rozwijała.

Reasumując - naprawdę bardzo dobry film, który oglądałem z zapartym tchem. Sprawnie zrealizowany, ze świetną obsadą i grą aktorską, dobrym scenariuszem i muzyką. Nawet jak końcowe napisy lecą to się nie chce wyłączać za sprawą Sheryl Crow.

Polecam smile

8/10

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,735
Originally Posted by żyła
Originally Posted by Misza_SB
Originally Posted by lukiwa
pb za tydzien z poniedzialku na wtorek

Kiedy nowy "House MD" i "Greys anatomy"?

Nowy "Greys ..." widzialem dzisiaj na torrentach

Dzięki. Rzeczywiście było. Już mam.

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1