|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194 |
#1- 0pkt #2- 0pkt #3- 0pkt #4- 1pkt #5- 1pkt #6- 1pkt UD- 2pkt
=5pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 509 |
Etap 3 #1 1pkt #2 2pkt #3 0pkt #4 0pkt #5 0pkt #6 0pkt Suma 2pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,531 |
#1- 1pkt #2- zwrot #3- 1pkt suma:2 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
#1 - 0 #2 - 0 #3 - 1 #4 - 1 #5 - 1 #6 - 1 #UD - 2 (z kursem 5.00 :-) )
SUMA = 6 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
#1 1pkt. #2 0pkt. #3 1pkt. #4 1pkt. #5 1pkt. #6 0pkt. UD brak
suma: 4-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
Przepraszam, że tak późno ale wiązało sie z brakiem dostępu do netu.
#1 - zwrot #2 - 1 pkt #3 - 0 pkt #4 - zwrot
1 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Hejka juz prawie po swietach... Nie wiem dlaczego mam w 3 etapie 5 a nie 6 punktow.. 4 typy trafion z 6 + underdog... czyli 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
#2 15KM K Olofsson - Jonsson typ: 1 kurs: 1,709 Pinnacle Brak znaczka - zgodnie z 12 pkt. regulaminu 1 karny punkt  zgdonie z regulaminem - 1 pkt. za brak znazka  4+2-1=5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
retoox podał typ na UD bez napisania kursu #UD Sztafeta 4 x 6 km (Oberhof/GER)[K] Przewaga Typ: 30 sekund lub więcej bwin nastepnie ten typ (w poprawnej formie) powtorzyl peyo. Dobrze byloby rozstrzygnac komu zapisac ten typ przed zawodami. Pzdr 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
qlman nie wiem czy dotarła do Ciebie moja wiadomosc ale nastapila kuriozalna sytuacja, gdyz podajac typ na Niemcow miejsce 1-3 podawalem go jako trzeci wiec postawilem znak  Jednak skasowales typ sebkosa i w zwiazku z tym moj typ z trzeciego zrobil sie drugi  W zwiazku z tym nalezaloby przeniesc znak  z mojego typu do typu sebkosa ktory powtorzyl ten typ takze pozniej ale wtedy juz jako trzeci
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
taaaa...dokładnie tak było, dlatego powtórzyłem ten typ - uważam że wiadome jest że to ty powinineś ten stop dać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Wszystko jest ok  nia biezaco sledzilem temat z typami.. ja podalem typ pierwszy, nastepnie sebkos i jako trzeci Inzaghi stawiajac znaczek stop a czemu zostal usuniety typ Sebkowiwi to nie wiem Prosze o rozstrzegniecie UD retooxa - bo podliczam konkurs i mam luke. Panowie, sorki za skasowanie postu, cos mi się pochrzaniło. Wkleiłem go spowrotem w to samo miejsce i wszystko powinno być OK. Pozdrawiam
Last edited by qlman; 06/01/2008 21:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
retoox podał typ na UD bez napisania kursu #UD Sztafeta 4 x 6 km (Oberhof/GER)[K] Przewaga Typ: 30 sekund lub więcej bwin nastepnie ten typ (w poprawnej formie) powtorzyl peyo. Dobrze byloby rozstrzygnac komu zapisac ten typ przed zawodami. Pzdr  4. Typy podajemy w następującym formacie: #Numer typu (1,2,3,4,5,6,UD) Konkurencja (K/M) Zdarzenie Typ Kurs Bukmacher zagodnie z regulaminem typ nieważny. W przypadku UD to właśnie kurs jest najważniejszą częścią podanego typu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
#1- 1 pkt #2- 1 pkt #3- 0 pkt #4- 1 pkt #5- 1 pkt #6- 0 pkt
suma 4 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871 |
#1 +1pkt UD -1pkt #2 +1pkt #3 0pkt #4 +1pkt #5 0pkt
suma 2pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
#1- 1 pkt #2- 1 pkt #3- 1 pkt #4- 1 pkt #5- 1 pkt #6- 0 pkt
suma 5 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
#1- 1 pkt #2- 1 pkt #3- 1 pkt #4- 0 pkt #5- 0 pkt #6- 1 pkt
suma 4 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
#1 1pkt #2 0 #3 0 #4 0 #5 1 #6 0 UD -1
suma: 1 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,035 |
#1 0 pkt #2 1 pkt #3 1 pkt #4 1 pkt #5 1 pkt #6 zwrot
suma: 4 pkt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|