Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by [T
-error]Mam znajomego, który skutecznie i uparcie odmawia sobie zakupu komórki. No nie i już. Dobrze mu z tym, a raczej bez telefonu. Żyje ma się świetnie, ma sporo znajomych.

Pewnie ma gadu, skype, konto na naszej klasie itd. itd. smile

Bonus: Unibet
Goget #1913324 06/01/2008 08:55
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
1 w nocy i serwery przeciążone smirk

Goget #1913325 06/01/2008 08:55
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Goget mozesz cosik napisac o Rysku ,wokaliscie Dzemu,zyl w twoim miescie.Zeby bylo w temacie to Riedel taz jest w naszej klasie.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Moze matke mam skarcic bo jest moderatorem na swojej klasie ? :}

Zapisal sie do niej 12-latek, a ona nie ma sumienia sie go wyrzucic laugh bo jest moderatorem.

Zrozumiec kobity, nawet matke :|

Kylo #1913480 06/01/2008 10:07
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Kurde, okazało się, że fajna laska ode mnie z podstawówki jest pokemonem... A wszystko przez naszą klasę...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by pacyfista
Goget mozesz cosik napisac o Rysku ,wokaliscie Dzemu,zyl w twoim miescie.Zeby bylo w temacie to Riedel taz jest w naszej klasie.

Nie moje klimaty pacyfista wink Z opowiadań wiem, że uwielbiał picie i inne używki i to też propaguje młodzież z całej Polski, która się co roku do nas zjeżdza na festiwal tego śp. pana...

Goget #1916442 07/01/2008 03:54
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
http://www.nasz-pobor.pl/ wink

Teraz czekamy na:

nasza-parafia.pl
nasz-stadion.pl
nasza-dzielnica.pl
nasza-ulica.pl
nasz-rocznik.pl

itd.

Bzyku #1916491 07/01/2008 04:11
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ehh nie moge sie zapisac bo nie bylem w wojsku...

Bzyku #1916533 07/01/2008 04:22
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Ludzie zobaczyli, że można dobrze na tym zarobić i będą kombinować jak się da, więc nie dziwią mnie podobne twory. W sumie mi to nie przeszkadza. Nie wchodzę na żadne fotki, NK czy co tam jeszcze jest, a jeżeli ktoś ma na to ochotę to czemu nie. Nie wiem dlaczego wielu tak to przeszkadza. Nie chcą to nie wchodzą i po problemie.

Bzyku #1916858 07/01/2008 05:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Bzyku
http://www.nasz-pobor.pl/ wink

Teraz czekamy na:

nasza-parafia.pl
nasz-stadion.pl
nasza-dzielnica.pl
nasza-ulica.pl
nasz-rocznik.pl

itd.

nasza-cela.pl wink

Skiper #1916859 07/01/2008 05:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
laugh

lupus #1917248 07/01/2008 08:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Ja miałem taką klasę z dupy w liceum, że byłem pewien, że nie tylko nie ma tam nikogo z niej zarejestrowanego, ale nie ma nawet tej klasy info o niej w katalogu szkoły. I nie pomyliłem sie laugh

Gimnazjum i podstawowki tez nikogo \o/

Ale dla ludzi po 30-tce to wg mnie super sprawa tongue także wróce tam za 10 lat, ale nie spodziewam się zbyt wiele laugh

PioKing #1917469 07/01/2008 10:51
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Najlepszy motyw - zaprasza mnie ktoś do znajomych - wchodzę, jakaś laska, nie kojarzę z miniaturki zdjęcia, imię i nazwisko nic mi nie mówi, wchodzę na profil - o, fajnie, chodziła ze mną do liceum.
Ku ścisłości - liceum kończyłam rok temu. Nie znam dziewczyny i pierwszy raz widzę ją na oczy. Patrzę, a ona w znajomych ma prawie całą moją klasę i nie wiem czy oni ją dodali tak o, mechanicznie czy ja mam jakieś dziury i nie pamiętam, że taka postać chodziła ze mną do klasy...

Ehe.

Także nie widzę sensu w zakładaniu profili np.'cała polska' albo 'Jaś Fasola'.

zludna #1917501 07/01/2008 13:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
a mi sie przydaje NK smile czasem jakas laska do mnie podbije na gygy to dodaje sobie ja do listy, potem wchodze na NK importuje liste gygy i sprawdzam fotki, jak dobra to gadam dalej, jak nie to ma bloka na starcie laugh trzeba dostrzegac tez dobre strony takich portali tongue

Cigano #1917509 07/01/2008 15:04
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Trochę przegięcie pały jest w tej naszej klasie. Wrzuciłem swoją listę gg na tą nasza klase i pokazuje mi wszystkie osoby które są tam zapisane z imienia i nazwiska, które podały w serwisie nr gg. Co ciekawe pokazuje nawet osoby których numer gg nie jest widoczny w serwisie dla wszystkich tylko dla znajomych.

Teraz z imienia znam parę osób które wcześniej znałem tylko po nicku laugh Od razu usunąłem swój gg z tego serwisu.

Tetfol #1917512 07/01/2008 15:10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
no o tym wlasnie pisalem laugh

w nocy mialem sie uczyc do kolokwium, no ale wolalem sie chwile po naszej klasie pokrecic i dorwalem taki twor co sie nazywa
*** Beautiful girls on the World *** tongue
link do znajomych tego czegos: http://d.nasza-klasa.pl/friends/3451266 wink

narazie w znajomych ma 2850 ludu, i o dziwo duza wiekszosc to bardzo mile panie, jest na co popatrzec laugh

Tetfol #1917520 07/01/2008 15:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Originally Posted by Tetfol
Trochę przegięcie pały jest w tej naszej klasie. Wrzuciłem swoją listę gg na tą nasza klase i pokazuje mi wszystkie osoby które są tam zapisane z imienia i nazwiska, które podały w serwisie nr gg. Co ciekawe pokazuje nawet osoby których numer gg nie jest widoczny w serwisie dla wszystkich tylko dla znajomych.

Teraz z imienia znam parę osób które wcześniej znałem tylko po nicku laugh Od razu usunąłem swój gg z tego serwisu.


No to widze ze masz cos na sumieniu :]

Bzyku #1917574 07/01/2008 17:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by Bzyku

Witamy Państwa

Nie spodziewaliśmy się takiego tak dużego ruchu na stronie przez co jesteśmy zmuszeni zmienić serwer strony na większy. Przepraszamy wszystkich za niedogodności.
Pozdrawiamy, Ekipa nasz-pobor.pl

laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
http://wiadomosci.onet.pl/1668900,11,item.html
Namierzyli sprawcę dzięki dzięki naszej-klasie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,38905039,105799604,4414625,0,forum.html

Strona 11 z 17 1 2 9 10 11 12 13 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1