|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15 |
ja tez czekam i czekam, to jakas straszna lipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
katanga69: A jak długo czekasz? I skoro Hunter dostał to może i my dostaniemy, ja przynajmniej jestem dobrej myśli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Wlasnie dostalem maila, ze wyslano do mnie czek (ten ktory wkleil hunter).
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
U mnie dalej nic. I zmieniło się coś w twoim statusie na koncie w oddsmaker? A kiedy zleciłeś wypłatę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Sorry, ze dopiero teraz dopisuje. W moim statusie nic sie nie zmienilo, ale mail przyszedl. Wyplate zlecilem 27.10, tak wiec czekalem ponad miesiac. Wczoraj przyszedl czek poczta, trwalo to cztery dni od wyslania maila. Teraz zabieram sie za realizacje, oby skuteczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Mój czek leży w inkasie, walczyłem kilka dni o skup....ale w naszych bankach pracownicy nawet nie wiedzą, że mają w ofercie możliwość skupu. Nawet procesu weryfikacji faksem nie potrafili przeprowadzić(BPH). Jednym słowem 100 lat za murzynami....no ale to nie temat do tego, oddsmaker.com wysyła czeki więc każdy swój dostanie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Otoz to! Mam konto w mBanku. Ruszylem wczoraj do PKO SA, bo slyszalem, ze robia to najszybciej. Kobieta byla nawet obeznana z tematem, ale stwierdzila, ze musze miec u nich konto i wplacic najpierw prowizje za czek (tego sie spodziewalem). Odeslala mnie do mojego banku, gdzie stwierdzili, ze takie rzeczy to oni sie nie bawia. Dzisiaj ide jeszcze do Citibanku (slyszalem dobre opinie co do realizacji przez nich czekow. Jesli ta opcja odpadnie w poniedzialek zakladam konto w PKO i pozbywam sie czeku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Kredyt Bank i ING polecam, najtaniej i najszybciej. Już 2 czeki zrealizowałem w Kredyt Banku, prowizja niska. Teraz testuje ING. W CitiBanku odradzam, szokujące prowizje mają.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Dla mnie to pierwszy czek który bede realizowal, tak wiec jestem zielony. Moglbys sprecyzowac ile procent to niska prowizja i co oznacza dla Ciebie krotki czas oczekiwania. W PKO SA kobieta stwierdzila, ze prowizja wynosi 1%, a czas oczekiwania to 3 tygodnie - 3 miesiecy. No i najwazniejsza sprawa, czy w Kredyt Banku i ING moge zrealizowac czek nie majac tam konta.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Sorki, że znów wtrące się do rozmowy... Co prawda może marzę o zbyt wielu rzeczach, ale mam chyba podastwy, bo już parę razy rozmawiałem z supportem i uspakajają że wszystko jest w porządku i za kilka dni powinienm dostać maila i pieniązki. Ale zastanawia mnie jeszcze co inego niż kolegów i stąd moje do Was pytanie: Czy macie już jakies doświadczenia z przesyłaniem pieniędzy jako "cash". Bo ja powiem szczerze jakoś bałem się czeku i zdecydowałem się na tą właśnie formę. Rozmawiałem z ludźmi na poczcie i mówili że nie ma problemu, przeliczają itd, a mnie nie obchodzi już żadna prowizja czy opłata, a czas oczekiwania jest krótki. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat: może lepiej byłoby zmienić jeszcze drogę przepływu pieniędzy, ale czy warto? Bo ja myślę że powinno być dobrze... Proszę o radę  Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Mam prośbę do kolegów huntera111 lub Viniciusa: Wy dostaliście czeki, ja zleciłem wypłatę "cash" i pieniążki doszły, ale żeby zrealizować wypłatę muszę podać dane nadawcy i miasto. A niestety nie jest to Oddsmaker. Proszę napiszcie skąd wam przyszły czeki bo chyba to będzie takie samo u mnie. Dzięki. I jeszcze raz proszę o w miarę szybkie informacje. Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Siema Ja czeku nie mam bo oddałem do Inkasa... Jedyne co pamiętam to kwotę  i to, że to było z Harris Banku. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Kto mi powie w jaki sposob dokonac tego cholernego transferu?
Po zalogowaniu widze:
Balance: $0.00 USD Free Money: $0.00 USD natomiast jak wejde w MyAccount to mam prawie 100 dolarow, rpobuje roznych opcji transferu i za cholere nie moge tego zrobic i tym samym nic obstawic. Kto mi powie w czym problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541 |
mi tez niechcieli wyplacic bez nadawecy ale mialem kogos znajomego w =banku i nazwa sie sklada z 5 wyrazow Chicago LI Payment i tyle pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100 |
Wielkie dzięki. AmbroNH - jeśli mógłbyś to wejdź na stronę http://articles.directorym.com/Online_Payment_Gateway_Illinois-r800383-Illinois.html i rzuć okiem może nasunie Ci się jkaiś wyraz jeszcze, a może i całość  I chyba chodzi o "IL" a nie o "LI", ale to nie zmiania faktu że bardzo pomogłeś. Tak więc jeśli skojarzyłbyś coś jeszcze to prosiłbym o jeszcze... (i czy ewentualnie kolejność jest taka). Poza tym podbijam prośbę: może ktoś jeszcze dysponuje jakąś wiedzą na ten temat? Z góry serdeczne dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? biggerbonus (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? biggerbonus (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali. Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? b.i.g.g.e.r.b.o.n.u.s (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Siema Ja czeku nie mam bo oddałem do Inkasa... Jedyne co pamiętam to kwotę  i to, że to było z Harris Banku. Pozdro "Kocham" nasze banki.... mija 5ty tydzień...a czek dalej w Inkasie. W Kredyt Banku zawsze max 4tyg. Nigdy więcej nie oddam czeku do ING jeśli w ogóle jeszcze będzie okazja....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Ja oddalem czek do Kredyt Banku i czekam ponad trzy tygodnie. Kobieta w banku stwierdzila, ze z Europy realizuja do czterech tygodni, a zza oceanu moze byc dluzej, tak wiec musialem uzbroic sie w cierpliwosc.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|