Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 5 1 2 3 4 5
Hawkin #1825927 02/12/2007 07:50
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 15
ja tez czekam i czekam, to jakas straszna lipa.

Bonus: Unibet
katanga69 #1828210 03/12/2007 04:21
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
katanga69: A jak długo czekasz? I skoro Hunter dostał to może i my dostaniemy, ja przynajmniej jestem dobrej myśli.

Hawkin #1828921 03/12/2007 11:04
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Wlasnie dostalem maila, ze wyslano do mnie czek (ten ktory wkleil hunter).

vinicius #1829694 04/12/2007 01:57
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
U mnie dalej nic. I zmieniło się coś w twoim statusie na koncie w oddsmaker? A kiedy zleciłeś wypłatę?

Hawkin #1839369 07/12/2007 22:15
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Sorry, ze dopiero teraz dopisuje.

W moim statusie nic sie nie zmienilo, ale mail przyszedl. Wyplate zlecilem 27.10, tak wiec czekalem ponad miesiac. Wczoraj przyszedl czek poczta, trwalo to cztery dni od wyslania maila. Teraz zabieram sie za realizacje, oby skuteczna wink

vinicius #1841430 08/12/2007 18:34
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Mój czek leży w inkasie, walczyłem kilka dni o skup....ale w naszych bankach pracownicy nawet nie wiedzą, że mają w ofercie możliwość skupu. Nawet procesu weryfikacji faksem nie potrafili przeprowadzić(BPH). Jednym słowem 100 lat za murzynami....no ale to nie temat do tego, oddsmaker.com wysyła czeki więc każdy swój dostanie:)

hunters #1841450 08/12/2007 18:50
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Otoz to!
Mam konto w mBanku. Ruszylem wczoraj do PKO SA, bo slyszalem, ze robia to najszybciej. Kobieta byla nawet obeznana z tematem, ale stwierdzila, ze musze miec u nich konto i wplacic najpierw prowizje za czek (tego sie spodziewalem). Odeslala mnie do mojego banku, gdzie stwierdzili, ze takie rzeczy to oni sie nie bawia.
Dzisiaj ide jeszcze do Citibanku (slyszalem dobre opinie co do realizacji przez nich czekow. Jesli ta opcja odpadnie w poniedzialek zakladam konto w PKO i pozbywam sie czeku.

vinicius #1841842 08/12/2007 22:44
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Kredyt Bank i ING polecam, najtaniej i najszybciej. Już 2 czeki zrealizowałem w Kredyt Banku, prowizja niska. Teraz testuje ING. W CitiBanku odradzam, szokujące prowizje mają.....

hunters #1842554 09/12/2007 00:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Dla mnie to pierwszy czek który bede realizowal, tak wiec jestem zielony.
Moglbys sprecyzowac ile procent to niska prowizja i co oznacza dla Ciebie krotki czas oczekiwania.
W PKO SA kobieta stwierdzila, ze prowizja wynosi 1%, a czas oczekiwania to 3 tygodnie - 3 miesiecy.
No i najwazniejsza sprawa, czy w Kredyt Banku i ING moge zrealizowac czek nie majac tam konta.

pozdro

vinicius #1843621 09/12/2007 05:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Sorki, że znów wtrące się do rozmowy... Co prawda może marzę o zbyt wielu rzeczach, ale mam chyba podastwy, bo już parę razy rozmawiałem z supportem i uspakajają że wszystko jest w porządku i za kilka dni powinienm dostać maila i pieniązki. Ale zastanawia mnie jeszcze co inego niż kolegów i stąd moje do Was pytanie: Czy macie już jakies doświadczenia z przesyłaniem pieniędzy jako "cash". Bo ja powiem szczerze jakoś bałem się czeku i zdecydowałem się na tą właśnie formę. Rozmawiałem z ludźmi na poczcie i mówili że nie ma problemu, przeliczają itd, a mnie nie obchodzi już żadna prowizja czy opłata, a czas oczekiwania jest krótki. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat: może lepiej byłoby zmienić jeszcze drogę przepływu pieniędzy, ale czy warto? Bo ja myślę że powinno być dobrze... Proszę o radę smile Dzięki

Hawkin #1856166 14/12/2007 19:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Mam prośbę do kolegów huntera111 lub Viniciusa: Wy dostaliście czeki, ja zleciłem wypłatę "cash" i pieniążki doszły, ale żeby zrealizować wypłatę muszę podać dane nadawcy i miasto. A niestety nie jest to Oddsmaker. Proszę napiszcie skąd wam przyszły czeki bo chyba to będzie takie samo u mnie. Dzięki. I jeszcze raz proszę o w miarę szybkie informacje. Dzięki

Hawkin #1857898 15/12/2007 09:03
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Siema

Ja czeku nie mam bo oddałem do Inkasa... Jedyne co pamiętam to kwotę smile i to, że to było z Harris Banku.

Pozdro

vinicius #1858066 15/12/2007 15:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Kto mi powie w jaki sposob dokonac tego cholernego transferu?

Po zalogowaniu widze:

Balance: $0.00 USD
Free Money: $0.00 USD
natomiast jak wejde w MyAccount to mam prawie 100 dolarow, rpobuje roznych opcji transferu i za cholere nie moge tego zrobic i tym samym nic obstawic. Kto mi powie w czym problem?

donic #1858097 15/12/2007 17:11
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 541
mi tez niechcieli wyplacic bez nadawecy ale mialem kogos znajomego w =banku i nazwa sie sklada z 5 wyrazow Chicago LI Payment i tyle pamietam

CZNM #1859989 16/12/2007 04:35
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Wielkie dzięki. AmbroNH - jeśli mógłbyś to wejdź na stronę http://articles.directorym.com/Online_Payment_Gateway_Illinois-r800383-Illinois.html i rzuć okiem może nasunie Ci się jkaiś wyraz jeszcze, a może i całość smile I chyba chodzi o "IL" a nie o "LI", ale to nie zmiania faktu że bardzo pomogłeś. Tak więc jeśli skojarzyłbyś coś jeszcze to prosiłbym o jeszcze... (i czy ewentualnie kolejność jest taka). Poza tym podbijam prośbę: może ktoś jeszcze dysponuje jakąś wiedzą na ten temat? Z góry serdeczne dzięki.

Hawkin #1860020 16/12/2007 04:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
H
member
member
H Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 100
Aha, sorki za post pod postem, ale jeszcze jeden adres dla Ambro: http://articles.directorym.com/Online_Payment_Gateway_Chicago_IL-r800383-Chicago_IL.html#8001876 . Ten może nawet więcej wprodzadzi do tematu.

Hawkin #1907027 04/01/2008 23:21
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? biggerbonus (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali.

dondo #1907035 04/01/2008 23:22
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by dondo
Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? biggerbonus (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali.
Nie wiecie skąd te syfy mają baze danych? co chwile bowiem przychodzą do mnie pocztą tradycyjną listową jakieś spamy i inne ścierwa. Przychodziły już zanim się tam zarejestrowałem po tego bonusa 100$, więc skąd? b.i.g.g.e.r.b.o.n.u.s (mimo, że ich tam nie ma) ? No i co zrobić, żeby nic nie wysyłali.

hunters #1922031 08/01/2008 20:59
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Originally Posted by hunter111
Siema

Ja czeku nie mam bo oddałem do Inkasa... Jedyne co pamiętam to kwotę smile i to, że to było z Harris Banku.

Pozdro

"Kocham" nasze banki.... mija 5ty tydzień...a czek dalej w Inkasie. W Kredyt Banku zawsze max 4tyg. Nigdy więcej nie oddam czeku do ING jeśli w ogóle jeszcze będzie okazja....

hunters #1922999 09/01/2008 01:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Ja oddalem czek do Kredyt Banku i czekam ponad trzy tygodnie. Kobieta w banku stwierdzila, ze z Europy realizuja do czterech tygodni, a zza oceanu moze byc dluzej, tak wiec musialem uzbroic sie w cierpliwosc.

Strona 4 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1