Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 30 1 2 4 5 6 7 8 29 30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by darkoo
Sprawdz chłodzenie, niektore podzespoły przy duzej temperaturze wewnątrz przestają działać wink

Zdejmij obudowę na jakiś czas, no chyba że masz jakiegoś robaka na dysku.

No właśnie prawdopodobnie chłodzenie. Mam obudowę z wyciszeniem i przez to powietrze słabo lata wink
Ale jak zdejmę obudowę to wyje jak samolot mad
Chyba trzebabędzie jakieś wydatki poczynić... I to mnie denerwuje...

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Originally Posted by Salvador Dali
no stać mnie juz na internet wink rozwijam sie smile

Dali znów na fali hura wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Benfica. najbardziej poje.bana drużyna na świecie puke

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie miej do nich pretensji. Zobacz z kim grali... Król remisów obecnego sezonu...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
nie wiedzialem gdzie to umiescic

http://sport.wp.pl/kat,1715,wid,9555794,wiadomosc.html?serwis=poczta&element=rss&rssname=wp-sport&url=http%3A%2F%2Fsport.wp.pl%2Fkat%2C1715%2Cwid%2C9555794%2Cwiadomosc.html


Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
wszystko?!

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
WOŚP, a raczej na każdym kroku:

"może panw rzuci"

"może się dorzucisz"

"cześć, dorzucisz się do puszki?"

jakbym chciał to bym sam podszedł...a już zabił mnie koelś (jakieś 16-17 lat) w centrum handlowym. Wchodze sobie z koleżanką, a ten podchodzi i "o nie macie serduszek, dawajcie do puszek" laugh laugh koleżanka oczy jakieś zdziwione ja w śmiech tongue kolesiowi powiedziałem co o nim myśle i sie zmył na drugi koniec. Już wole wpłacić na konto fundacji niż dawać do puszki żeby się pochwalić, ze mam serduszko.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Dokładnie Kameleon, spokojnie z kościoła nie mogłem wrócić bo wszedzie wolontariusze.
Jak już kwestują to niech stoją i czekają aż ktoś wrzuci a nie zaczepiają kogo popadnie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,781
sędzia meczu Serbia- Hiszpania puke

Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,445
Ten pokaz sztucznych ogni w Warszawie puke

Po co na to WOŚP zbierają?! Żeby zapłącić za fajerwerki? nie lepiej kase z pokazu przeznaczyc na dzieci smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
nie denerwuje mnie to,ze Storhamar zwalilo mi kupon na 900zl na czysto,ani tez to ze sedzia oszukal Hiszpanow (mimo,ze ich zagralem). Nie cieszy mnie takze wczorajsza wygrana.
Bo to co mnie naprawde boli jest o wiele gorsze, trudno to opisac slowami. Nie rozumiem i nie zrozumiem. a mialo byc tak pieknie...

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by MaRcIn_7
nie denerwuje mnie to,ze Storhamar zwalilo mi kupon na 900zl na czysto,ani tez to ze sedzia oszukal Hiszpanow (mimo,ze ich zagralem). Nie cieszy mnie takze wczorajsza wygrana.
Bo to co mnie naprawde boli jest o wiele gorsze, trudno to opisac slowami. Nie rozumiem i nie zrozumiem. a mialo byc tak pieknie...

baba?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
jeszcze nie pisalem to za wszystkie co byly dotychczas:

puke river

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Odgdog,a kto niby inny?! Ech szkoda gadac...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
Originally Posted by MaRcIn_7
nie denerwuje mnie to,ze Storhamar zwalilo mi kupon na 900zl na czysto,ani tez to ze sedzia oszukal Hiszpanow (mimo,ze ich zagralem). Nie cieszy mnie takze wczorajsza wygrana.
Bo to co mnie naprawde boli jest o wiele gorsze, trudno to opisac slowami. Nie rozumiem i nie zrozumiem. a mialo byc tak pieknie...

Jak baba, to nie rozumiesz i nie będziesz rozumiał, takie życie. Przykre, ale prawdziwe frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ozzy przeciez tak napisalem, do tego nawet nie bede probowal tego zrozumiec,bo to tylko strata czasu...a trzeba sie za przygotowania do sesji zabrac,zeby sie nie obudzic z reka w nocniku smirk

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Denerwuje mnie kolejne powołanie Grosickiego do kadry.


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,128
A kim u diabła jest Grosicki wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,108
znanym warszawskim hazardzistą smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Originally Posted by shiva
znanym warszawskim hazardzistą smile


Swój chłop laugh

Ciekawe jak tam odwyk smirk

A żeby nie odbiegać od tematu to Betfair puke

Strona 6 z 30 1 2 4 5 6 7 8 29 30

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, burbon, rymoholik, $-man), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,360
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1