Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#193694 06/12/2002 21:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
13 typow rozstrzygnietych (10 trafionych)

aktualne pewniaki:
B01 ##### 02-12-06 19.30 Davos - Fribourg ( 1 ) 1,55 Expekt / komarek
c07 ##### 02-12-06 20.00 Venlo-Maastricht ( 1 ) 1,82 Profesjonal / nakata
A07 ##### 02-12-07 12.15 Manchester United - Arsenal/hcp -1:+1 ( 2 ) 1,50 Expekt / Abohr
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer

Bonus: Unibet
#193695 06/12/2002 21:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
...przy okazji: moze podawac specjalizacje (jezeli ktos studiuje jakas dyscypline/dziedzine i typuje wylacznie w jej obrebie)?

Ja od malego studiuje pilke nozna, mozesz od razu zaznaczyc jesli jest taka potrzeba.
Zajmuje mi to wiecej czasu niz nauka w szkole <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Praca = hobby = profit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#193696 06/12/2002 22:24
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
F
enthusiast
enthusiast
F Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 282
:zobacz:
nadal jestem za pokazaniem tredu (tak sobie nazwalem serie trafionych typow) i zawsze sprawdzam kiedy dany typer popelnil ostatnio blad bo to moze pomoc przy wyborze co zagrac, mam rowniez przyklady ze jest to dobre w innych ale podobnych klasyfikacjach

#193697 06/12/2002 22:52
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
M
M99 Offline
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
Witam serdecznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Oto mój typ na ten tydzień:

C06 ##### 02-12-08 14:30 Grasshoppers-St.Gallen (1) 1.30 STS

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#193698 07/12/2002 02:26
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich !!!
Z gory przepraszam jesli padla juz taka propozycja ale nie jestem na biezaco.
Mianowicie glowny problem tego tematu to ludzie ktorym zalezy na jak najwyzszej pozycji w rankingu a nie na podawaniu prawdziwych pewniakow (teoretycznie moze wejsc wszystko).
Dlatego wystepuje z propozycja zmiany sposobu punktacji (jezeli jest to mozliwe):
kazdy zaczynajac ma powiedzmy 1pkt (moze byc 10, 100 jak wygodniej i przejrzysciej), gdy trafimy typik mnozymy punkty bazowe razy kurs, gdy nie trafimy dzielimy przez kurs itd..
To tylko jedna z wielu pojawiajacych sie tu czesto propozycji dlatego nie zbesztajcie mnie zabardzo.
Nara i powodzenia.!!!!

#193699 07/12/2002 05:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
pepe7

nie wiem czy sam przetestowales swoj pomysl
na pierwszy rzut oka wyglada dobrze, sprawdzilem jednak na kilku zawodnikach i zdaje sie, ze efekt jest odwrotny od zakladanego
ryzykowanie/typowanie wysokich kursow oplaca sie jeszcze bardziej
spojrz sam (w nawiasie aktualne punkty):

pepe7 ( 19p ) 48 wg nowego systemu
l0k0 ( 140p ) 272 wg nowego systemu
pawel_27 ( 95p ) 347 wg nowego systemu
Nelson ( 160p ) 1238 wg nowego systemu
grasshopper ( 238p ) 2328 wg nowego systemu

#193700 07/12/2002 06:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
15 typow rozstrzygnietych (11 trafionych)

aktualne pewniaki:
A07 ##### 02-12-07 12.15 Manchester United - Arsenal/hcp -1:1 ( 2 ) 1,50 Expekt / Abohr
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
C06 ##### 02-12-08 14.30 Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 1,30 STS / M99
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer

#193701 07/12/2002 07:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
a14 ##### 02-12-07 16.00 Derby - Watford ( 1x ) 1,35 Swapbets

#193702 07/12/2002 12:57
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 313
A08 ##### 02-12-07 16:00 IPSWICH - ROTHERHAM (1) 2.00 STS

#193703 07/12/2002 13:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Witam oto moj pewniaczek na sobote:

A17 ##### 02-12-07 12.15 Manchester United - Arsenal (X) 2,9 Totomix

#193704 07/12/2002 17:04
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To znowu ja
Ambasador moze masz racje ja tego nie sprawdzalem, nie chce rowniez podwazac twojego autorytetu to Ty tu jestes szefem. Jednak w podales przyklady ludzi ktorzy maja po 80-100% trafien (procz mnie oczywiscie). Wg proponowanej nowej punktacj mieli by oni od kilkuset to paru tysiecy punktow i dobrze bo trafiaja. Ja trafiajac 50% wygladam przy nich blado i tez dobrze bo nie trafiam. Zauwaz ponadto ze przy obecnym systemie nietrafienie kursu 1.01 ma takie same konsekwencje jak nietrafienie kursu np 15.5 (lub czesciej tu spotykane 2.0-3.0).Oczywiscie jezeli ktos jest pewny ze np Manchester United - Arsenal (X) 2,9 ma do tego prawo i ja mu tego nie bronie. Ponosic powinno sie jednak rowna odpowiedzialnosc i za typ trafiony jak i za nie trafiony.
Jeszcze raz pozdrawiam i nie upieram sie przy swojej propozycji.
udanych typow!!!!!

#193705 07/12/2002 17:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85
Witam, oto mój typ na ten tydzień:

B03 ##### 08-12-2002, 15:00, Sampdoria-Ternana (1), 1.70, STS.

Pozdrawiam. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#193706 07/12/2002 18:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
P
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 807
A02 ##### 02-12-07 16:00 Crewe - Mansfield (1) 1.50 B&W

#193707 07/12/2002 18:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
B06##### 02-12-07 14:30 Regensburg-Kickers 1 1.5 Prof

#193708 07/12/2002 19:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
pepe7

STOPROCENTONLY to akcja dlugofalowa
dlatego tez zakladam optymistycznie, ze za jakis czas (2-3 miesiace) wiekszosc ekspertow utrzymujacych sie na liscie bedzie miala trafnosc powyzej 75%, reszta odpadnie . . .
stad w przykladzie pominalem pepechowcow

wazne jest, zeby system premiowal unikanie wpadek (wysoka trafnosc) a nie wysokie kursy

l0k0 . . . . . 100% trafnosci ( 140p ) 272 wg nowego systemu
pawel_27 . . . . . 80% trafnosci ( 95p ) 347 wg nowego systemu
Nelson . . . . . 80% trafnosci ( 160p ) 1238 wg nowego systemu

widac golym okiem, ze I0k0 (potencjalnie lepszy ekspert niz pawel_27 lub Nelson) ma ''w zasiegu'' Nelsona, wystarczy ze poprawi swoja punktacje o 14% - wg nowego systemu musialby sie poprawic o cale 355% co, powiedzmy, moze byc troche zniechecajace . . .

#193709 07/12/2002 19:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
17 typow rozstrzygnietych (11 trafionych)
1 typ w trakcie . . .

aktualne pewniaki:
B05 ##### 02-12-07 15.30 Dortmund - K'Lautern ( 1 ) 1,40 STS / l0k0
A02 ##### 02-12-07 16.00 Crewe - Mansfield ( 1 ) 1,50 B&W / Piotrek
A08 ##### 02-12-07 16.00 IPSWICH - ROTHERHAM ( 1 ) 2,00 STS / pawel_27
a14 ##### 02-12-07 16.00 Derby - Watford ( 1x ) 1,35 Swapbets / ambasador
B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
C06 ##### 02-12-08 14.30 Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 1,30 STS / M99
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
B03 ##### 02-12-08 15.00 Sampdoria-Ternana ( 1 ) 1,70 STS / olaf2000
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer

#193710 07/12/2002 19:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
W
member
member
W Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
A04 ##### 02-12-07 16.00 Leicester - Sheffield Utd. 1 (1.80) STS

sorry ze tak pozno podalem, ale wczesnie nie mialem dostepu do neta

#193711 07/12/2002 20:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ambasador
OK pewnie masz racje
chyba nawet mnie przekonałeś
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ze ten text "pepechowcy" nawet sie ubawilem

#193712 07/12/2002 22:08
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 249 dotychczas:
23 typy rozstrzygniete (14 trafionych)

aktualne pewniaki:
B09 ##### 02-12-07 19.30 Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 1,15 STS / Pioteratorek
A03 ##### 02-12-07 20.30 Lazio-Inter ( 2 ) 2,90 STS / Nelson
C06 ##### 02-12-08 14.30 Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 1,30 STS / M99
a19 ##### 02-12-08 15.00 parma-reggina ( 1 ) 1,50 STS / tyler
B03 ##### 02-12-08 15.00 Sampdoria-Ternana ( 1 ) 1,70 STS / olaf2000
a16 ##### 02-12-08 16.00 Vastra Frolunda - Sodertalje ( 1 ) 1,60 STS / Slayer

#193713 07/12/2002 23:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
patrzę, że niestety skończyła się dobra passa z tygodnia. jak to jest, że w środku tyg., kiedy jest teoretycznie trudniej(a może właśnie łatwiej?) coś wybrać, jest całkiem nieźle, a w weekend tak spada statystyka?

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1