|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
a16 ##### 02-12-13 17.55 Precisely Five - Shadow Francis (1) 1,45 Expekt
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
b11 ##### 12.12.02 18:55 Linköping - Timrå Szwe.Elitserien (2) 2.15
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mała pomyłka, ten typ na dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb] Oryginalnie wysłał wymiatasz: [qb]A07 ##### 13-12-2002 20.00 Gaziantep - Galatasaray 2 (2.10) STS[/qb] Proponuje Ci wycofac ten mecz. Ja bede stawial handicapa przeciwko Galacie - dobra rada. Oby sie nie potwierdzilo powiedzienia: "Madry Polak po szkodzie". <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] lino spoko, rozumiem Twoje obawy, ale jedyne czego JA nie jestem pewien to godziny rozpoczecia tego spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Mozesz smialo postawic handicapa poniewaz bedzie X z +1 na gospodarzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> of course nie jestem duchem swietym i wszystko moze sie zdarzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 17 typow rozstrzygnietych (8 trafnych)
aktualne pewniaki: A07 ##### 02-12-13 20.00 Gaziantep - Galatasaray ( 2 ) 2,10 STS / wymiatasz a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27 B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m a15 ##### 02-12-15 22.00 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 194 |
A12 ##### 14.12.2002 16.00 ASTON VILLA - W.B.A (1) 1.70 Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2002
Posty: 372 |
b17 ##### 14.12.2002r. 16:00 Stoke - Portsmouth (2) 1.85 BetLay
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 150 |
Slavia - PAOK 4:0. To się nazywa pewniak! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zacząłem nieźle. No i moje gratulacje dla Nelsona. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Galata wg moich zrodel o 18:oo w sob.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
A01 ##### 14-12-2002 15:00 Udinese - Torino (1) 1,64 Profesjonal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69 |
Od dziś po raz pierwszy właczam sie do typowania i mam nadzieje ze z czasem znajde sie w "pierwszej lidze".
#### 02-12-13 17:30 Jokerit-SaiPa (1) 1.55 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2002
Posty: 69 |
mam prośbe do grasshoper. czy mógłbys lekko umotywować swój typ. bo może skorzystam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
xavery grasshopper jest aktualnym mistrzem tego tematu wiec mozesz w ciemno. . . (ambasada nie bierze odpowiedzialnosci) mysle, ze to moze byc dobry zwyczaj: jezeli ktos nie poda uzasadnienia/komentarza (gdyz uznaje np. ze jego pewniak jest oczywisty lub dotychczasowe jego sukcesy jako typera potwierdzone rankingiem nie wymagaja dodatkowych argumentow) to moze byc wywolany do tablicy przez innych niekiedy wyjasnienia takie moga wplynac na weryfikacje wlasnej definicji pewniaka i generalnie przyczynic sie do podniesienia poziomu typowania niniejszym wycofuje sie z wczesniejszych sugestii, zeby takich komentarzy nie bylo powodzenia/ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Nelson
Nie pozostaje nic innego jak wielkie gratulacje za prawdziwie mistrzowskiego pewniaka. Szkoda ze dla mnie pewniaki X nie istnieja i dlatego nie skorzystalem,ale moze zaczne:) Ok jeszcze raz gratulacje i ciekawe co powiedza na ten temat wczesniejsi niedowiarkowie:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
wygrane zaklady z kursami 2,00 i wyzej
4,15 grasshopper . . . . . Kaiserslautern - Hannover 96 ( 2 ) 02-11-09 3,20 lino . . . . . Wigan - Fulham ( 1 ) 02-12-04 3,20 Nelson . . . . . Dynamo K. - Besiktas ( X ) 02-12-12 3,00 Nelson . . . . . Ferencvaros-Stuttgart ( X ) 02-10-31 3,00 Nelson . . . . . Grecja - Irlandia ( X ) 02-11-20 3,00 wymiatasz . . . . . Oberhausen - FC Koeln ( X ) 02-11-01 2,70 komarek . . . . . Lille - Lyon ( 1 ) 02-11-23 2,50 mar55ek . . . . . Strasburg-Lens ( 1 ) 02-11-09 2,50 tyler . . . . . volendam-den haag ( 2 ) 02-11-25 2,40 Scamander . . . . . TROYES-GUINGAMP ( 2 ) 02-11-02 2,35 olaf2000 . . . . . Pasching-Sturm Graz ( 1 ) 02-11-10 2,25 _Siemers . . . . . Heerenven-De Grafschap-Fa+2 ( Fa+2 ) 02-11-02 2,25 komarek . . . . . Krefeld - Koelner ( 1 ) 02-11-26 2,25 veride . . . . . Dusseldorf - Nuernberg ( 1 ) 02-11-24 2,20 _Siemers . . . . . Santander-Malaga ( 1 ) 02-12-01 2,20 Piotrek . . . . . Darlington - Southend ( 1 ) 02-11-30 2,15 Pioteratorek . . . . . St.Pauli-Koln ( 2 ) 02-11-18 2,15 pepe7 . . . . . Linköping - Timra ( 2 ) 02-12-12 2,10 gruda . . . . . Den Haag-Go Ahead ( 1 ) 02-11-29 2,10 Nelson . . . . . Sturm Graz-Lazio ( 2 ) 02-11-28 2,10 wymiatasz . . . . . Sheffield W.-Portsmouth ( 2 ) 02-11-23 2,05 Abohr . . . . . Lokomotiv Moskwa - Club Brugge ( 1 ) 02-11-13 2,00 Aclî . . . . . Widzew Lodz - Wisla Kraków ( 2 ) 02-11-16 2,00 grasshopper . . . . . Piacenza - Lazio ( 2 ) 02-12-01 2,00 PaSieK . . . . . Basel - ManchesterUTD ( 2 ) 02-11-26
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
wygrane zaklady z kursami 1,30 i ponizej 1,12 full . . . . . Celtic FC - Motherwell ( 1 ) 02-12-01 1,14 full . . . . . Celtic FC - Partick Thi. ( 1 ) 02-11-17 1,15 Pioteratorek . . . . . Flensburg - G'waldstadt ( 1 ) 02-12-07 1,18 pitrusus . . . . . Sacramento-Atlanta ( 1X ) 02-11-10 1,18 full . . . . . Glasgow R. - Livingstone ( 1 ) 02-12-04 1,20 ambasador . . . . . Nieminen - Parmar ( 1 ) 02-11-13 1,20 full . . . . . Celtic FC - Aberdeen FC (1) 1.20 BetLay ( 1 ) 02-11-03 1,20 full . . . . . Glasgow R.- Dunfermline ( 1 ) 02-11-23 1,20 tyler . . . . . orlando-miami ( 1x ) 02-11-24 1,20 Scamander . . . . . Sacramento - Houston ( 1x ) 02-12-01 1,20 sibyc . . . . . Manch.Utd +1 (strzeli gola) ( +1 ) 02-12-03 1,22 Aclî . . . . . Legia - Garbarnia ( 1 ) 02-11-09 1,23 sibyc . . . . . AC Milan (+1)strzeli gola ( +1 ) 02-11-26 1,25 ambasador . . . . . Rosset - Bogdanovic ( 1 ) 02-11-27 1,28 fan hewitta . . . . . rosset-Levinsky ( 1 ) 02-11-20 1,28 Slayer . . . . . Eisbären Berlin - Augsburger Panther ( 1 ) 02-11-29 1,30 l0k0 . . . . . Paris SG - Nac.Bukareszt ( 1 ) 02-11-14 1,30 zik . . . . . Cypr-Malta ( 1 ) 02-11-20 1,30 piil . . . . . Anderlecht - Lommel ( 1 ) 02-12-04
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
przegrane zaklady z kursami 1,30 i ponizej
1,20 full . . . . . Celtic FC - Partick Thi. ( 1 ) 02-11-06 1,24 pitrusus . . . . . Tottenham - Str.gola prz.10.11 ( 1+ ) 02-11-10 1,25 full . . . . . Real Madrid - Loko. Moscow ( 1 ) 02-12-11 1,27 sibyc . . . . . Barcelona 1+ (strzeli gola) ( strzeli gola ) 02-11-16 1,30 lino . . . . . Genk - Westerlo ( 1 ) 02-11-03 1,30 rieger . . . . . EFES STAMBUL - AEK Ateny ( 1 ) 02-11-14 1,30 zik . . . . . S.Williams-Clijsters ( 1 ) 02-11-11 1,30 M99 . . . . . Grasshoppers-St.Gallen ( 1 ) 02-12-08
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Oryginalnie wysłał ambasador: [qb]przegrane zaklady z kursami 1,30 i ponizej
1,30 lino . . . . . Genk - Westerlo ( 1 ) 02-11-03 [/qb] Czy ta wtopa bedzie mnie przesladowac do konca zycia? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Mam propozycje, aby podostawiac krzyzyki ->) + (<- przy osobach ktore juz w tym topicu nie biora udzialu np: 2,50 mar55ek . . . . . Strasburg-Lens ( 1 ) 02-11-09 |+| <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nelson; Uszanowanie z mojej strony, choc niespodzianek nie brakowalo tym razem w PUEFA, tak wiec zaliczam te do jednej z nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zobaczymy jak dlugo..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
żałosna skuteczność.Jak to są pewniaki to może się wycofamy z obstawiania !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oryginalnie wysłał lino: Nelson; Uszanowanie z mojej strony, choc niespodzianek nie brakowalo tym razem w PUEFA, tak wiec zaliczam te do jednej z nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zobaczymy jak dlugo.. Ja dopuszczałem takie rozstrzygnięcie ale przewidywałem wygraną Besiktasu...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|