|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 19 typow rozstrzygnietych (9 trafnych)
aktualne pewniaki: A01 ##### 02-12-14 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27 A14 ##### 02-12-14 15.25 Leverkusen-Nurnberg ( 1 ) 1,55 Expekt / _Siemers B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 c06 ##### 02-12-14 15.30 Brema - M'Gladbach ( 1 ) 1,55 STS / keram18 a17 ##### 02-12-14 15.55 Karpat - Jokerit ( 1 ) 2,50 Unibet / Slayer A02 ##### 02-12-14 16.00 Peterhead - Montrose ( 1 ) 1,65 Gamebookers / Piotrek A09 ##### 02-12-14 16.00 Burnley - Rotherham ( 1X ) 1,23 SWAPBETS / ambasador A12 ##### 02-12-14 16.00 ASTON VILLA - W.B.A ( 1 ) 1,70 Expekt / Abohr b17 ##### 02-12-14 16.00 Stoke - Portsmouth ( 2 ) 1,85 BetLay / M99 A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
aktualne pewniaki wg rankingu autorow: A01 ##### 02-12-14 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper A02 ##### 02-12-14 16.00 Peterhead - Montrose ( 1 ) 1,65 Gamebookers / Piotrek A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride A09 ##### 02-12-14 16.00 Burnley - Rotherham ( 1X ) 1,23 SWAPBETS / ambasador A12 ##### 02-12-14 16.00 ASTON VILLA - W.B.A ( 1 ) 1,70 Expekt / Abohr A14 ##### 02-12-14 15.25 Leverkusen-Nurnberg ( 1 ) 1,55 Expekt / _Siemers B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0 - - - - - a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27 a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler a17 ##### 02-12-14 15.55 Karpat - Jokerit ( 1 ) 2,50 Unibet / Slayer b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda b17 ##### 02-12-14 16.00 Stoke - Portsmouth ( 2 ) 1,85 BetLay / M99 c06 ##### 02-12-14 15.30 Brema - M'Gladbach ( 1 ) 1,55 STS / keram18 new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb]Galata. Data omilila mi sie cos, na twoja korzysc.. Coz, farciarze w 89' strzelili - z poslizgiem.
nelson, pasieki i inne zwierzaki,
Leje na wasze odp. od tej pory, bede sie ograniczal do samych typkow a niedlugo bedzie moj kres w tym temacie.
[/CODE][/qb] lino wkoncu gadasz jak czlowie, jud jednego super typera poslalem w tym temacie na emeryture, Ty bedziesz nastepny z takim podejsciem do sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> p.s. odnosnie galaty, trza byloo przed meczem wyslac mi maila to bys dostal odpowiedz w ktorej bylo by dokladnie napisane to co sie zdarzylo w meczu, czyli bramka w koncowce, skoro mnie sie udalo cos takiego wydedukowac to taki wypass typer jak Ty to powinien byc juz na hawajach a i wogole to brbamka padla w 87 minucie a nie w 89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
zla passa trwa zapowiada sie, ze procent trafnych w tym tygodniu bedzie nizszy niz doplaty bezposrednie . . . tydzien 250 dotychczas 28 typow rozstrzygnietych (13 trafnych)
aktualne pewniaki: A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler A01 ##### 02-12-15 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tydzien 250 dotychczas 31 typow rozstrzygnietych (15 trafnych)
aktualne pewniaki: A01 ##### 02-12-15 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
lino, twoja buta i pogarda dla innych typerów jest wręcz porażająca! jeszcze niedawno jechałeś równo po gościach podających 'kosmiczne' kursy, a teraz co? sam robisz to samo, byle tylko być wyżej na liście! sam sobie przeczysz. zastanawia mnie też inna kwestia - u ciebie typ to pick, kurs - odd, a konto 'application of funds' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , pokazujesz jaki jesteś światły(pamiętam, że swego czasu byłeś purystą językowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). jak więc jest możliwe, że gdy tylko się odezwiesz dajesz popis swojej żenującej znajomości reguł składni, gramatyki, semantyki(dla nieświadomych:wg lina wyrazem przeciwstawnym do 'przyjaciela' jest 'zwierzchnik' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
pozdrawiam zawsze twój ZWIERZCHNIK
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413 |
a13 ##### 02-12-15 17:oo Osasuna - Espanyol (1) 2,00 Odds Alive
Ps. tyler... popełniłeś błąd w ostatnim zdaniu z tymi słowami, jeśli możesz to popraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
ja znów do ambasady w kwestii formalnej kurs na mój mecz wzrósł w sts'ie i na kuponie(oraz stronie internetowej) jest 1.45. tak więc wszyscy to grający mają 1.45 a nie 1.4. czy będzie to uwzględnione? w końcu też mi zależy na rankingu, nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tyler gratulacje udanego typu (rzadkosc w tym tygodniu) niestety nie da sie zmienic kursu - jak sie spodziewales ruchu w gore, trzeba bylo poczekac z publikacja. . . (patrz rowniez odpowiedz 12-12-2002 16:18 na stronie 2) uszanowanie/ambasador
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
b13 ##### 15-12-02 g.13.45 Zonta - Koch 1 1.65 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
tyler ambasada sprawdzila i okazuje sie, ze ponad dwudziestu bukow mialo wyzszy kurs niz przez ciebie rekomendowany nastepnym razem rzuc okiem na oferty np Nordicbet - mieli na Benfice 1,55!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moj dzisiejszy pewniak to: 02-12-15 20:30 Juventus-Lazio (1) STS. Warto postawic.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ZLe. 02-12-15 20:30 Juventus-Lazio (1) 1.90 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]b13 ##### 15-12-02 g.13.45 Zonta - Koch 1 1.65 STS[/qb] hm.. wlasnie zobaczylem, ze KOCH nie wszedl wcale do pierwszej 50ki.. Ktos wie co sie dzieje? Kupon wygrany czy zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Udinese-Torino 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Nie ukrywam ze cieszy mnie ten wynik... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113 |
Podobnie jak Lokeren-Lierse 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85 |
Witam, oto mój typ na tydzień numer 250:
B05 ##### 15-12-2002, 20:30, FC Barcelona - FC Sevilla, =hand +1= (1), 1.85, STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Jaki jest sens podawania typow ktorych nie mozna juz zagrac bo jest za pozno? Mysle ze powinny byc one podawane na tyle wczesnie zeby osoba ktorej spodoba sie jakis "pewniak" mogla go jeszcze zagrac. Jakie jest zdanie ambasady na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353 |
komarek oczywiscie, masz racje po to publikujemy tu pewniaki, zeby mozna bylo z nich korzystac sa przypadki wymagajace info z ostatniej chwili, wowczas musimy sie pogodzic z pozna publikacja (pewniak podany po zamknieciu zakladu nie bedzie uznany)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
1.55? sts to cholerni zdziercy!!!
...a ambasador formalista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|