Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#193862 14/12/2002 18:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
19 typow rozstrzygnietych (9 trafnych)

aktualne pewniaki:
A01 ##### 02-12-14 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper
a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27
A14 ##### 02-12-14 15.25 Leverkusen-Nurnberg ( 1 ) 1,55 Expekt / _Siemers
B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0
c06 ##### 02-12-14 15.30 Brema - M'Gladbach ( 1 ) 1,55 STS / keram18
a17 ##### 02-12-14 15.55 Karpat - Jokerit ( 1 ) 2,50 Unibet / Slayer
A02 ##### 02-12-14 16.00 Peterhead - Montrose ( 1 ) 1,65 Gamebookers / Piotrek
A09 ##### 02-12-14 16.00 Burnley - Rotherham ( 1X ) 1,23 SWAPBETS / ambasador
A12 ##### 02-12-14 16.00 ASTON VILLA - W.B.A ( 1 ) 1,70 Expekt / Abohr
b17 ##### 02-12-14 16.00 Stoke - Portsmouth ( 2 ) 1,85 BetLay / M99
A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino
A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride
a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m

Bonus: Unibet
#193863 14/12/2002 18:39
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
aktualne pewniaki wg rankingu autorow:
A01 ##### 02-12-14 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper
A02 ##### 02-12-14 16.00 Peterhead - Montrose ( 1 ) 1,65 Gamebookers / Piotrek
A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride
A09 ##### 02-12-14 16.00 Burnley - Rotherham ( 1X ) 1,23 SWAPBETS / ambasador
A12 ##### 02-12-14 16.00 ASTON VILLA - W.B.A ( 1 ) 1,70 Expekt / Abohr
A14 ##### 02-12-14 15.25 Leverkusen-Nurnberg ( 1 ) 1,55 Expekt / _Siemers
B04 ##### 02-12-14 15.30 Bayern M. - Schalke ( 1 ) 1,60 STS / l0k0
- - - - -
a11 ##### 02-12-14 15.00 Rangers - Dundee Utd. ( 1 ) 1,15 STS / pawel_27
a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
a17 ##### 02-12-14 15.55 Karpat - Jokerit ( 1 ) 2,50 Unibet / Slayer
b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda
b17 ##### 02-12-14 16.00 Stoke - Portsmouth ( 2 ) 1,85 BetLay / M99
c06 ##### 02-12-14 15.30 Brema - M'Gladbach ( 1 ) 1,55 STS / keram18
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m

#193864 14/12/2002 20:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
W
member
member
W Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 153
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]Galata.
Data omilila mi sie cos, na twoja korzysc..
Coz, farciarze w 89' strzelili - z poslizgiem.

nelson, pasieki i inne zwierzaki,

Leje na wasze odp. od tej pory, bede sie ograniczal do samych typkow a niedlugo bedzie moj kres w tym temacie.

[/CODE][/qb]
lino wkoncu gadasz jak czlowie, jud jednego super typera poslalem w tym temacie na emeryture, Ty bedziesz nastepny z takim podejsciem do sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

p.s. odnosnie galaty, trza byloo przed meczem wyslac mi maila to bys dostal odpowiedz w ktorej bylo by dokladnie napisane to co sie zdarzylo w meczu, czyli bramka w koncowce, skoro mnie sie udalo cos takiego wydedukowac to taki wypass typer jak Ty to powinien byc juz na hawajach

a i wogole to brbamka padla w 87 minucie a nie w 89 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#193865 14/12/2002 22:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
zla passa trwa
zapowiada sie, ze procent trafnych w tym tygodniu bedzie nizszy niz doplaty bezposrednie . . .

tydzien 250 dotychczas
28 typow rozstrzygnietych (13 trafnych)

aktualne pewniaki:
A03 ##### 02-12-14 20.00 Lokeren v Lierse/hcp 0:1 ( 1 ) 3,25 Gamebookers / lino
A08 ##### 02-12-14 21.30 Villareal - Valencia ( 2 ) 2,40 STS / veride
a15 ##### 02-12-14 22.15 benfica-belenenses ( 1 ) 1,40 STS / tyler
A01 ##### 02-12-15 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m

#193866 15/12/2002 04:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tydzien 250 dotychczas
31 typow rozstrzygnietych (15 trafnych)

aktualne pewniaki:
A01 ##### 02-12-15 15.00 Udinese - Torino ( 1 ) 1,64 Profesjonal / grasshopper
A06 ##### 02-12-15 15.00 Antwerp-FC bruggy ( X2 ) 1,24 Profesjonal / fan hewitta
b10 ##### 02-12-15 15.00 Como-Milan ( 2 ) 1,59 Profesjonal / gruda
new ##### 02-12-15 15.00 Inter M.-Bergamo ( 1 ) 1,29 Profesjonal / v3n0m

#193867 15/12/2002 05:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
lino, twoja buta i pogarda dla innych typerów jest wręcz porażająca! jeszcze niedawno jechałeś równo po gościach podających 'kosmiczne' kursy, a teraz co? sam robisz to samo, byle tylko być wyżej na liście! sam sobie przeczysz.
zastanawia mnie też inna kwestia - u ciebie typ to pick, kurs - odd, a konto 'application of funds' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , pokazujesz jaki jesteś światły(pamiętam, że swego czasu byłeś purystą językowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ). jak więc jest możliwe, że gdy tylko się odezwiesz dajesz popis swojej żenującej znajomości reguł składni, gramatyki, semantyki(dla nieświadomych:wg lina wyrazem przeciwstawnym do 'przyjaciela' jest 'zwierzchnik' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

pozdrawiam
zawsze twój
ZWIERZCHNIK

#193868 15/12/2002 06:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 413
a13 ##### 02-12-15 17:oo Osasuna - Espanyol (1) 2,00 Odds Alive

Ps. tyler... popełniłeś błąd w ostatnim zdaniu z tymi słowami, jeśli możesz to popraw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193869 15/12/2002 16:53
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
ja znów do ambasady w kwestii formalnej
kurs na mój mecz wzrósł w sts'ie i na kuponie(oraz stronie internetowej) jest 1.45. tak więc wszyscy to grający mają 1.45 a nie 1.4. czy będzie to uwzględnione?
w końcu też mi zależy na rankingu, nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193870 15/12/2002 17:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tyler
gratulacje udanego typu (rzadkosc w tym tygodniu)
niestety nie da sie zmienic kursu - jak sie spodziewales ruchu w gore, trzeba bylo poczekac z publikacja. . .
(patrz rowniez odpowiedz 12-12-2002 16:18 na stronie 2)
uszanowanie/ambasador

#193871 15/12/2002 17:06
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
b13 ##### 15-12-02 g.13.45 Zonta - Koch 1 1.65 STS

#193872 15/12/2002 17:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
tyler
ambasada sprawdzila i okazuje sie, ze ponad dwudziestu bukow mialo wyzszy kurs niz przez ciebie rekomendowany
nastepnym razem rzuc okiem na oferty np Nordicbet - mieli na Benfice 1,55!

#193873 15/12/2002 17:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moj dzisiejszy pewniak to: 02-12-15 20:30 Juventus-Lazio (1) STS. Warto postawic.

#193874 15/12/2002 18:00
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ZLe. 02-12-15 20:30 Juventus-Lazio (1) 1.90 STS

#193875 15/12/2002 18:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,686
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]b13 ##### 15-12-02 g.13.45 Zonta - Koch 1 1.65 STS[/qb]
hm.. wlasnie zobaczylem, ze KOCH nie wszedl wcale do pierwszej 50ki.. Ktos wie co sie dzieje? Kupon wygrany czy zwrot?

#193876 15/12/2002 20:56
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Udinese-Torino 1:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Nie ukrywam ze cieszy mnie ten wynik... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#193877 15/12/2002 21:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
N
member
member
N Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 113
Podobnie jak Lokeren-Lierse 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#193878 15/12/2002 21:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 85
Witam, oto mój typ na tydzień numer 250:

B05 ##### 15-12-2002, 20:30, FC Barcelona -
FC Sevilla, =hand +1= (1), 1.85, STS

#193879 15/12/2002 21:40
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Jaki jest sens podawania typow ktorych nie mozna juz zagrac bo jest za pozno? Mysle ze powinny byc one podawane na tyle wczesnie zeby osoba ktorej spodoba sie jakis "pewniak" mogla go jeszcze zagrac. Jakie jest zdanie ambasady na ten temat?

#193880 15/12/2002 22:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,353
komarek
oczywiscie, masz racje
po to publikujemy tu pewniaki, zeby mozna bylo z nich korzystac
sa przypadki wymagajace info z ostatniej chwili, wowczas musimy sie pogodzic z pozna publikacja
(pewniak podany po zamknieciu zakladu nie bedzie uznany)

#193881 16/12/2002 02:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
1.55? sts to cholerni zdziercy!!!

...a ambasador formalista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, Lukasz111, burbon, aker, Sensei, $-man), 1,734 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1