|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 7,719 |
Wawrinka Ty Szwajcarski Ogrze @#$%^*%^Q@^#$Q !!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
sory chłopaki ale musze to napisaćzeby mi lzej na sercu było: jebać pzpn. za całokształt i w związku z dzisiejszą decyzją o degradacji Widzewka. Ale Widzew będzie jeszcze wielki. Pozdrawiam wszystkich zwłaszcz kolegów po szali
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
żeńska reprezentacja Holandii w siatkówkę. pi.zdy i ku.rwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Co mnie denerwuje ? Raczej musialbym napisac co mnie WQRWIA !!! a to ze na poczatku roku mialek tak zajebista passe, ze wchodzilo mi wszystko [od niskich po wysokie kursy]. A od tego wtorku wszystko sie jebie ! Czas na przerwe, ale dopiero od 28 stycznia  jebajcie sie przegrane zaklady
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
sesja mnie wkurwia, tyle pytan to za duzo... trzeba miec leb jak tesco zeby to ogarnac i pozniej ladnie powiedziec na trojczyne ;|
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
nie potrafie utrzymac wypracowanego budzetu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
kurde...wybieralem miedzy Interem a Olympiacosem..ale powiedzialem sobie "masz zasady nie grasz pucharow ligowych" no to wybralem  Olympiacos.. i z deszczu pod rynne  400zl poszlo sie j.ebac  koniec dobrej passy  jezeli dzisiaj w nocy nic mi nie wejdzie wyplacam caly zysk jaki mi sie udalo wypracowac.. a i wkurza mnie jeszcze zblizajaca sie sesja.. tak wiec wracam do nauki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
niewygodne garnitury  kto je w ogóle wymyślił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 151 |
Prokom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
niewygodne garnitury  kto je w ogóle wymyślił  Na egzamin ?  Ja na różnego rodzaju egzaminy pisemne/testy przestałem chodzić w garniakach już w drugim semestrze. Ostatnio nawet na ustny nie założyłem. Wparowałem do gościa w dżinach i koszuli  Nic nie powiedział, trzy do indeksu wpisał i tyle. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
niewygodne garnitury  kto je w ogóle wymyślił  Na egzamin ?  Ja na różnego rodzaju egzaminy pisemne/testy przestałem chodzić w garniakach już w drugim semestrze. Ostatnio nawet na ustny nie założyłem. Wparowałem do gościa w dżinach i koszuli  Nic nie powiedział, trzy do indeksu wpisał i tyle.  kolega mi mówil, że u nas na PG na mechanice było coś takiego, że jak ktos przyjdzie na egzamin z garniaku to bedzie punkt więcej i autentycznie, byl 1pkt więcej za sam garniak  ciekawe czy jak pojde na matme w kontuszu to bede mial 5 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ta, jakby sama sesja nie wyprowadzała z równowagi. nowy gajer cholera, jak się nie ruszam jest ok. ale porusz ręką, rany boskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
denerwuje mnie to, że przez zbyt mało uściślony regulamin odpadam z turnieju UNIBET TOP Spin, jeśli mecz zaczyna się o 1:00 to typ oddany nawet o godzinie pierwszej i 0 minut i 0 sekund i 0 setnych sekund i 1 tysiączna sekundy jest oddany po czasie !!!!!! w każdych tego typu sytuacjach typy nie były uznawane, tu nagle zostały uznane  denerwuje mnie dokładniej to że nic nie mogę zrobić bo majnera nie będzie do jutrzejszego wieczora a przez komórkę dogadać się jakoś nie możemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
unibet mi ukradł 2 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
[ Linked Image] jak on to przegral?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
co za chu*jopogoda!!!!! po sesji mam ochote pojechac gdzies w gorki na snowboardzik, a tu takie jajco ;/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|