Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Proponuję nowy temat, w którym to każdy kto będzie wiedział coś ciekawego na temat drużyny ze swojego miasta napiszę o tym na forum. Dla niego ten mecz moze być nie wart obstawiania ale inni może zagrają.

Przedewszystkim chodzi mi o osłabienia:
kto pauzuje za kartki
kto ma kontuzję
no a kto nie jest w pełni sił
Najwięcej o klubie wiedzą jego kibice

Czekam na odzew

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale to i tak chyba nie pomoże bo nie przypominam sobie żeby którykolwiek bukmacher wystawiał kursy na III ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Slav:

Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....?
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Kubi co ty tak zgrzytasz, nie miało bo być, ani nabijanie postów, anie tymbardziej nabijanie się z kogoś. Gdybyś przeczytał wcześniejsze moje posty to byś skumał, że ja tego nie robię złośliwie tylko wyciągam - te tematy - które uważam na swój sposób ciekawe i w miare na czasie. Np. ten temat nie miał żadnej odpowiedzi, od kiedy został założony, a przecież nie jest wcale taki głupi, tylko widocznie u ciebie Kubi trochę cieńko z interpretacją i coś za bardzo na Slava najeżdżasz, w dodatku bez powodu.
Osobiście powinienem się w****ić, bo już po raz kolejny się tak dzieję, że choć założe 100 razy bedziej sensowny temat od niektórych juniorów, lub wyciągne jakiś starszy, to zaraz dostanę zjeby, a jak ****a po raz tysięczny widzicie temat "moje typy" to do ****y nędzy jest wszytsko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Ja jestem bardzo zrównoważonym człowiekiem, ale ileż można. Do tego dochodzi fakt, iż osoby które najpierw tak mocno bluzgają, później nawet w inteligentny sposób nie mogą wytłumaczyć o co im tak naprawdę chodziło i udają że nie widziały posta w których szydzę z nich i staram się wymusić kontrwypowiedź która mogłaby poprowadzić do sensownej rozmowy.

Na koniec jeszcze dodam pozdrowienia dla Kubiego i proszę o trochę więcej obiektywizmu lub "pozytywizmu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , bo ja rozumiem że wiele jest ludzi na tym forum którzy lubią czasami komuś dosrać lub z kogoś poszydzić, ale ja do takich raczej się nie zaliczam, a jak juz cokolwiek takiego mi się przytrafi to staram się zrobić to w granicach smaku, a nie tak jak to niektórzy lubią np. jesteś po****ny itp. składnie.

Pozdrawiam Kubi i nie osądzaj mnie o coś czego nie zrobiłem, na drugi raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

SLAV

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie chowaj się Kubi po forum, żądam kontrargumentów do mojej wypowiedzi, już więcej nie zniosę nieuzasadnionych tekstów niektóych forumowiczów, którzy najpierw za przeproszeniem wydzierają mordkę, a później siedzą cicho i nawet nie mogą kulturalnie odpowiedzieć na moje zarzuty, czy ktoś wreszcie podniesie rękawice i cholera na poziomie się ze mną pokłóci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!

SLAV

Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Slav najczesciej jak wejde na nowy temat to jedna z pierwszych
odpowiedzi jest twoja i najczesciej nie na temat. Pare przykladow:

Temat: Biala Lista

Odpowiedz Slav-a:
Jak już na czarną walnałem Grecję za upał i duchotę to na plus chociaż dam,
fajne dupcie i fajnych dupków

Temat: Pilka - Mecze towarzyskie

Odpowiedz Slav-a:Czasami się zastanawiam co taki zamożny
człowiek robi na takim biednym forum ??

Temat: Marcin_B - typy i wyniki

Odpowiedz Slav-a No1:Terminator, ano ja tylko piwo bezalkoholowe

Ten sam temat odpowiedz No:2 Szakal rozchmurz się , no co ty, a czy ktoś chociażby
najmniejszego bluzga puścił w tym temacie, jesteś najwidoczniej przewrażliwiony
na tym punkcie, a jeżeli chodzi o mojego posta, to był to tylko taki lajcikowy żart

ITP, ITD.....

Czy ktos ci robil porute w sprawie tematu :"Freestyle Slava" ?

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Wręcz przeciwnie Kubi, nic takiego nie zaistniało, ale to też widać z twojej strony, że masz jakieś urojenia na tle nerwowym i wcale nie jesteś lepszy ode mnie. Może rzeczywiście czasmi odpowiadam nie na temat, w niektórych topicach i co tu dużo mówić, szukam zwary, ale może tak na mnie tylko wakacje działają. Nie wiem czy się bardzo interesujesz Kubi, ale jesteś dłużej na forum ode mnie i jeżeli dobrze sięgasz pamięcią, nie zawsze takie głupoty wypisywałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , więc może w niedługim czasie wyjdę na prostą i napiszę wreszcie coś sensownego w twoich oczach, czego i tobie i sobie życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Dodam jeszcze od siebie Kubi, ża ja mam taki syndrom, że jak coś widzę co mnie irytuje lub dziwi, to lubię to w tylko dla siebie sensowny sposób skomentować. Może czasmi wręcz już przesadzam, ale naprawdę dam się lubić, tylko ja jeszcze taki nie udomowiony i dlatego czasami jeszcze problemy sprawiam, ale obiecuję poprawę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]Slav:

Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....?
Pozdrawiam[/qb]
Jestem ciekaw Kubi czy jak pisałeś tego posta to miałeś świadomość że temat jest wyciągnięty z głębi forum i tak naprawdę gdyby nie ja nawet byś się teraz posprzeczać ze mną nie mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

SLAV

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb]
A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz.

SLAV

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jeżeli chodzi o ścisłość to dodam jeszcze, iż jest to ponad dwa razy ilości moich postów.

SLAV

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb]
A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz.

SLAV[/qb]
Wiem przynajmniej ile Ci jeszcze brakuje...postów.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
A to przepraszam, nie wiedziałem że kogoś uraziłem swoimi postami Adolf. A jeżeli chodzi o nabijanie postów to nawet nie chce mi się tego komentować, bo nie wiem skąd takie wnioski. Bo wyciągnąłem pare topiców, no naprawdę już nie wiem o co tu lota. Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
walczycie o ilość postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ilość postów sie nie liczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :zobacz:
liczy sie wiedza i umiejętność w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: May 2002
Posty: 322
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 322
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości.

Typerus

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Typerus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb]
Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości.

Typerus[/qb]
****a o co wam chodzi z tymi postami, zejdzcie ze mnie bo to zaczyna być conajmniej chore !!!!
Powiem tyle Typerus, ksywka twoja z twoimi umiejętnościami ma się tak jak dupa do głowy, a tak przy okazji to cmoknij mnie w pompę, bo na dzień wczorajszy chyba już wystarczy, najpierw posądzanie o nabijanie postów, a teraz jeszcze jakiś w****** będzie mi naskakiwać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
Skwitkuję to jedynie jednym tekstem zapożyczonym od Tytusa, "bujaj jajka", typerus.
Jestem ciekaw, bo niby ja to taki małotolerancyjny, a jestem ciekaw w jaki sposób skomentujecie swoje posty panowie.

Pozdrawiam

SLAV

Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
Quote
Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , SLAV[/qb]
teraz to sie nazywa Lech Sulma Zielona Góra

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
[Linked Image]DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Quote
Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb] [Linked Image]DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1