|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Proponuję nowy temat, w którym to każdy kto będzie wiedział coś ciekawego na temat drużyny ze swojego miasta napiszę o tym na forum. Dla niego ten mecz moze być nie wart obstawiania ale inni może zagrają.
Przedewszystkim chodzi mi o osłabienia: kto pauzuje za kartki kto ma kontuzję no a kto nie jest w pełni sił Najwięcej o klubie wiedzą jego kibice
Czekam na odzew
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale to i tak chyba nie pomoże bo nie przypominam sobie żeby którykolwiek bukmacher wystawiał kursy na III ligę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
Slav:
Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Kubi co ty tak zgrzytasz, nie miało bo być, ani nabijanie postów, anie tymbardziej nabijanie się z kogoś. Gdybyś przeczytał wcześniejsze moje posty to byś skumał, że ja tego nie robię złośliwie tylko wyciągam - te tematy - które uważam na swój sposób ciekawe i w miare na czasie. Np. ten temat nie miał żadnej odpowiedzi, od kiedy został założony, a przecież nie jest wcale taki głupi, tylko widocznie u ciebie Kubi trochę cieńko z interpretacją i coś za bardzo na Slava najeżdżasz, w dodatku bez powodu. Osobiście powinienem się w****ić, bo już po raz kolejny się tak dzieję, że choć założe 100 razy bedziej sensowny temat od niektórych juniorów, lub wyciągne jakiś starszy, to zaraz dostanę zjeby, a jak ****a po raz tysięczny widzicie temat "moje typy" to do ****y nędzy jest wszytsko ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Ja jestem bardzo zrównoważonym człowiekiem, ale ileż można. Do tego dochodzi fakt, iż osoby które najpierw tak mocno bluzgają, później nawet w inteligentny sposób nie mogą wytłumaczyć o co im tak naprawdę chodziło i udają że nie widziały posta w których szydzę z nich i staram się wymusić kontrwypowiedź która mogłaby poprowadzić do sensownej rozmowy.
Na koniec jeszcze dodam pozdrowienia dla Kubiego i proszę o trochę więcej obiektywizmu lub "pozytywizmu" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , bo ja rozumiem że wiele jest ludzi na tym forum którzy lubią czasami komuś dosrać lub z kogoś poszydzić, ale ja do takich raczej się nie zaliczam, a jak juz cokolwiek takiego mi się przytrafi to staram się zrobić to w granicach smaku, a nie tak jak to niektórzy lubią np. jesteś po****ny itp. składnie.
Pozdrawiam Kubi i nie osądzaj mnie o coś czego nie zrobiłem, na drugi raz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Nie chowaj się Kubi po forum, żądam kontrargumentów do mojej wypowiedzi, już więcej nie zniosę nieuzasadnionych tekstów niektóych forumowiczów, którzy najpierw za przeproszeniem wydzierają mordkę, a później siedzą cicho i nawet nie mogą kulturalnie odpowiedzieć na moje zarzuty, czy ktoś wreszcie podniesie rękawice i cholera na poziomie się ze mną pokłóci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 101
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 101 |
Slav najczesciej jak wejde na nowy temat to jedna z pierwszych odpowiedzi jest twoja i najczesciej nie na temat. Pare przykladow:
Temat: Biala Lista
Odpowiedz Slav-a: Jak już na czarną walnałem Grecję za upał i duchotę to na plus chociaż dam, fajne dupcie i fajnych dupków
Temat: Pilka - Mecze towarzyskie
Odpowiedz Slav-a:Czasami się zastanawiam co taki zamożny człowiek robi na takim biednym forum ??
Temat: Marcin_B - typy i wyniki
Odpowiedz Slav-a No1:Terminator, ano ja tylko piwo bezalkoholowe
Ten sam temat odpowiedz No:2 Szakal rozchmurz się , no co ty, a czy ktoś chociażby najmniejszego bluzga puścił w tym temacie, jesteś najwidoczniej przewrażliwiony na tym punkcie, a jeżeli chodzi o mojego posta, to był to tylko taki lajcikowy żart
ITP, ITD.....
Czy ktos ci robil porute w sprawie tematu :"Freestyle Slava" ?
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Wręcz przeciwnie Kubi, nic takiego nie zaistniało, ale to też widać z twojej strony, że masz jakieś urojenia na tle nerwowym i wcale nie jesteś lepszy ode mnie. Może rzeczywiście czasmi odpowiadam nie na temat, w niektórych topicach i co tu dużo mówić, szukam zwary, ale może tak na mnie tylko wakacje działają. Nie wiem czy się bardzo interesujesz Kubi, ale jesteś dłużej na forum ode mnie i jeżeli dobrze sięgasz pamięcią, nie zawsze takie głupoty wypisywałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , więc może w niedługim czasie wyjdę na prostą i napiszę wreszcie coś sensownego w twoich oczach, czego i tobie i sobie życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Dodam jeszcze od siebie Kubi, ża ja mam taki syndrom, że jak coś widzę co mnie irytuje lub dziwi, to lubię to w tylko dla siebie sensowny sposób skomentować. Może czasmi wręcz już przesadzam, ale naprawdę dam się lubić, tylko ja jeszcze taki nie udomowiony i dlatego czasami jeszcze problemy sprawiam, ale obiecuję poprawę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Kubi: [qb]Slav:
Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....? Pozdrawiam[/qb] Jestem ciekaw Kubi czy jak pisałeś tego posta to miałeś świadomość że temat jest wyciągnięty z głębi forum i tak naprawdę gdyby nie ja nawet byś się teraz posprzeczać ze mną nie mógł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb] A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jeżeli chodzi o ścisłość to dodam jeszcze, iż jest to ponad dwa razy ilości moich postów.
SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb] Oryginalnie wysłał Adolf 88: [qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb] A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz. SLAV[/qb] Wiem przynajmniej ile Ci jeszcze brakuje...postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
A to przepraszam, nie wiedziałem że kogoś uraziłem swoimi postami Adolf. A jeżeli chodzi o nabijanie postów to nawet nie chce mi się tego komentować, bo nie wiem skąd takie wnioski. Bo wyciągnąłem pare topiców, no naprawdę już nie wiem o co tu lota. Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
walczycie o ilość postów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ilość postów sie nie liczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: :zobacz: liczy sie wiedza i umiejętność w typowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 322
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2002
Posty: 322 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości. Typerus
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Typerus: [qb] Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> [/qb] Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości. Typerus[/qb] ****a o co wam chodzi z tymi postami, zejdzcie ze mnie bo to zaczyna być conajmniej chore !!!! Powiem tyle Typerus, ksywka twoja z twoimi umiejętnościami ma się tak jak dupa do głowy, a tak przy okazji to cmoknij mnie w pompę, bo na dzień wczorajszy chyba już wystarczy, najpierw posądzanie o nabijanie postów, a teraz jeszcze jakiś w****** będzie mi naskakiwać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Skwitkuję to jedynie jednym tekstem zapożyczonym od Tytusa, "bujaj jajka", typerus. Jestem ciekaw, bo niby ja to taki małotolerancyjny, a jestem ciekaw w jaki sposób skomentujecie swoje posty panowie. Pozdrawiam SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2002
Posty: 334 |
Oryginalnie wysłał slav007o: [qb]Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , SLAV[/qb] teraz to sie nazywa Lech Sulma Zielona Góra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
[ Linked Image]DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Oryginalnie wysłał Patricu$: [qb] [ Linked Image]DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|