Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Reggie #1966582 19/01/2008 03:38
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
raczej ciezko bedzie:)

Bonus: Unibet
zxp #1966612 19/01/2008 03:43
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
a macie moze cos o metodach statystycznuych??
potrzebne na jutro smile

jakby6 co to prosze o jakies notatki o udost. smile

chwala wam

zaberek1987 #1966641 19/01/2008 03:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
proces karny zaliczony :mistrz:
łacina zobaczymy jest pięknie

haku #1966665 19/01/2008 03:57
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by haku
proces karny zaliczony :mistrz:
łacina zobaczymy jest pięknie
kpk i łacina na jednym roku...? Kpk chyba powinien być dalej niż łacina. Choć łacinę można zaliczać później. Bo nie sądzę żebyś na wcześniejszych latach zaliczał kpk.

No ale gratuluje zaliczenia kpku wink

Vader #1966826 19/01/2008 04:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
mam pytanie do tych co uzywali tego tusipectu. ile mam lyknac tabletek aby uczyc sie od 22 do 2,3 w nocy ? (wtedy mam kryzys, a kawy pic nie lubie ) ile kosztuje ? i czy po sesji mozna bez problemu to odstawic ? tzn czy jest mocno uzalezniajace ?

proof #1966941 19/01/2008 04:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
żeby się uczyć do 3 w nocy to bym nic nie brał - no, może parę browarków wink kumple pili Tusipect w formie płynnej - buteleczka i heja do nauki - z tego co pamiętam to nei uzależniał wink

mi w ogóle najbardziej podchodziło piwko - kiedyś po kilku (nastu ? ) przy dźwiękach Vivaldiego napisałem program w Basicu na przeliczanie macierzy i krakowianów laugh to były czasy 386 i 484 więc QBasic był jak najbardziej na miejscu wink

matma i liczby zespolone - to był szał smile

kreska - kumpel umiał tylko kłady robić i zdał bo akurat zadanko podpasowało...

łzy się kręcą w oczach - zazdroszczę Wam sesji smile
mi już pozostał tylko egzamin końcowy - przed Najwyższym... frown


KeeP #1967049 19/01/2008 05:05
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by KeeP
żeby się uczyć do 3 w nocy to bym nic nie brał - no, może parę browarków wink kumple pili Tusipect w formie płynnej - buteleczka i heja do nauki - z tego co pamiętam to nei uzależniał wink

mi w ogóle najbardziej podchodziło piwko - kiedyś po kilku (nastu ? ) przy dźwiękach Vivaldiego napisałem program w Basicu na przeliczanie macierzy i krakowianów laugh to były czasy 386 i 484 więc QBasic był jak najbardziej na miejscu wink

matma i liczby zespolone - to był szał smile

kreska - kumpel umiał tylko kłady robić i zdał bo akurat zadanko podpasowało...

łzy się kręcą w oczach - zazdroszczę Wam sesji smile
mi już pozostał tylko egzamin końcowy - przed Najwyższym... frown


masz i powspominaj smile
http://www.pg.gda.pl/~mhelen/z1/

KeeP #1967146 19/01/2008 05:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,911
Originally Posted by KeeP
mi już pozostał tylko egzamin końcowy - przed Najwyższym... frown

OT:

Ładnie powiedziane ... smile

proof #1967165 19/01/2008 05:28
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Reggie
a nie mozna tego tusipectu zastapic jakims innym syropem bo niechce mi sie leciec do apteki laugh


jak kiedyś byłem w aptece i nie mieli akurat tussi to wziąłem środek zastępczy smile w postaci SUDAFED a jeszcze polecał mi koleś wyciąg z miłorzębu (też niedobry w smaku)

Originally Posted by proof
mam pytanie do tych co uzywali tego tusipectu. ile mam lyknac tabletek aby uczyc sie od 22 do 2,3 w nocy ? (wtedy mam kryzys, a kawy pic nie lubie ) ile kosztuje ? i czy po sesji mozna bez problemu to odstawic ? tzn czy jest mocno uzalezniajace ?


na początku to nawet mnie 2 tabletki mnie już pobudzały ale zazwyczaj łykne 3 i mam spokój na kilka ładnych godzin. oczywiście po sesji można odstawić bez problemu. Mój brat kiedyś przez korkami z chemi wziął 5 i nie mógł wysiedzieć smile więc radzę początkowo uważać ;P No i oczywiście w okresie sesji jest czasami problem z nabyciem bo Apteki nie są przygotowane na takie epidemie "kaszlu"

Vader #1968398 19/01/2008 11:12
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Originally Posted by Vader
Originally Posted by haku
proces karny zaliczony :mistrz:
łacina zobaczymy jest pięknie
kpk i łacina na jednym roku...? Kpk chyba powinien być dalej niż łacina. Choć łacinę można zaliczać później. Bo nie sądzę żebyś na wcześniejszych latach zaliczał kpk.

No ale gratuluje zaliczenia kpku wink


Stachowiak? Górecki? Wilecki? :]

odgdog #1968472 19/01/2008 12:08
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,584
Originally Posted by odgdog
Stachowiak? Górecki? Wilecki? :]
Wiliński? wink

P.S. jak tam egzamin?

Emrod #1968809 19/01/2008 18:26
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
panowie mam pytanko odnosnie tego tussipectu

1. ile powinienem go uzyc za pierwszymbrazem smile

2. co do tego? sama kawa?

3. Ile kosztuje?

4. jakies sa efekty? naprawde pomaga?

5. jakie sa inne efekty? wink tzn czy na drugi dzien bede w ogole w stanie myslec? laugh

6. polecacie?


z gory dziekuje piwo

Reggie #1968900 19/01/2008 18:59
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
1. Zależy od organizmu. Na początek 4 popić kawą i zobaczyć skutki chyba najlepiej :>
2. Ta, kawa.
3. eee mało tongue listek, 20 tabletek 4 złote czy jakoś tak.
4. skoncentrować się można, łatwiej wchodzi do głowy ;>

można tez chyba sudafed bbo ma pseudoefedryne i podbne działanie, a pewnie zdrowszy jeśli można tak pwoiedzieć tongue

Kameleon #1968937 19/01/2008 19:06
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
addict
addict
Dołączył: Nov 2007
Posty: 581
Kameleon a 5 i 6? smile

Reggie #1968975 19/01/2008 19:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
5. e nie wiem żadnych innych nie miałem laugh na drugi dzień też izi, tylko się wyspać trzeba nad ranem 2-3 godziny.
6. raz na rok to czemu nie.

Kameleon #1969033 19/01/2008 19:31
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
5. Drżenie rąk, napady lękowe, suchość w ustach, szybsze bicie serca, nieróny oddech

to chyba tylko część z nich. Miłej nauki smile

arielo #1969042 19/01/2008 19:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by arielo
5. Drżenie rąk, napady lękowe, suchość w ustach, szybsze bicie serca, nieróny oddech

to chyba tylko część z nich. Miłej nauki smile

to chyba cały listek musiałby zjeść hyhy

szybsze bicie to tak, norma przy efedrynie. suchosc w ustach tez i brak apetytu ;>

Kameleon #1969052 19/01/2008 19:37
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by arielo
5. Drżenie rąk, napady lękowe, suchość w ustach, szybsze bicie serca, nieróny oddech

to chyba tylko część z nich. Miłej nauki smile

to chyba cały listek musiałby zjeść hyhy

szybsze bicie to tak, norma przy efedrynie. suchosc w ustach tez i brak apetytu ;>

nie cały tylko 5 tabletek smile a o aptetycie zapomniałem napisać. Problem w tym, że ja popijam nie kawą tylko Tigerem smile A Tobie się ręcę nie trzęsą ??

arielo #1969078 19/01/2008 19:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by arielo
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by arielo
5. Drżenie rąk, napady lękowe, suchość w ustach, szybsze bicie serca, nieróny oddech

to chyba tylko część z nich. Miłej nauki smile

to chyba cały listek musiałby zjeść hyhy

szybsze bicie to tak, norma przy efedrynie. suchosc w ustach tez i brak apetytu ;>

nie cały tylko 5 tabletek smile a o aptetycie zapomniałem napisać. Problem w tym, że ja popijam nie kawą tylko Tigerem smile A Tobie się ręcę nie trzęsą ??

nie, tak samo nie mam napadów lękowych tongue kumpel kiedyś myślał, że go drzewo goni laugh laugh

Kameleon #1969085 19/01/2008 19:47
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
Originally Posted by Kameleon
nie, tak samo nie mam napadów lękowych tongue kumpel kiedyś myślał, że go drzewo goni laugh laugh


a Ciebie nie gonią ? tongue z tymi napadami lękowymi to może nie tak to końca. Chodzi mi o to, że cały czas myślę że ktoś za mną stoi smile

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, Sensei, betowiec, Szuman, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,072 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1