|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
hahaha czlowieku to bym cier zdziwil ze wieksza gotowka dysponuje hehe a ty zakladasz glupi topic o 200 zl idz do prawniku a nie pieprz dzialu o twoje problemy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
hahaha czlowieku to bym cier zdziwil ze wieksza gotowka dysponuje hehe a ty zakladasz glupi topic o 200 zl idz do prawniku a nie pieprz dzialu o twoje problemy wyjdz  idz dysponuj swoja gotowka, pewnie tatus Ci dal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
heheheh ale jestes pusty:) tu nie chodzi o 200zl tylko o sam fakt - nie kumasz ? MY ROBIMY BŁĄD - kasa dla nich - oni robia bład KASA DLA NAS. proste? izi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
sluchaj to moj wpis w tym topicu ostatni bo nie zamierzam sie klucic. dobrze wiedziales ze grasz verdasco ale zaklad ci nie wszedl wiec majsz jakies ale. powiem ci tyle ze ja jak widze literowke to nie gram. kiedys byla glosna sprawa z siostraami viliams pomylili imiona i co ?? i zwrotow nie bylo . pozdro 4 all
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich Zgadza się nie było takiego zdarzenia. Więc można powalczyć niezleżnie od kwoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
a riki, jak masz tyle tej gotówki to zainwestuj w slownik ortograficzny
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
a gdzie bląd?? pisalbys z klawiatury ekranowej to tez bys bledy popelnial, nie moja wina ze mi kumpoel wylal piwo na stara kl. hehe niech walczy i tak przegra .pojdzie do zakladu oni stwierdza lost to bedzie mousial podac ich do sadu za marne 200
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
miałeś już nie pisać w tym temacie!!
widać jesteś mało honorowy i słowny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
miałeś już nie pisać w tym temacie!!
widać jesteś mało honorowy i słowny :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
to niech ktos nie pisze glupot ze bledy robie niech napise jakie i nie bede pisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
siostraami viliams pomylili imiona i co ?? i zwrotow nie bylo A siostry Viliams to w co grają?  Popatrz, dla Ciebie sprawa jest błaha, bo nie odróżniasz Williams od Viliams. Inni nie odróżniają Lepantiego od Lapenttiego, dla innych Starcea to ta sama osoba co Starace, a dla jeszcze innych Black = Blake. Z czego to wynika? Po prostu z czystego niedbalstwa i olewactwa. A może nieumiejętności czytania? Jakiś pracownik STSu z niedbalstwa albo z pośpiechu zrobił literówkę, ktoś kto weryfikował olał sprawę i nie sprawdził. Za błędy trzeba płacić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727 |
Walczyć powinieneś,przyznam że szanse małe, ale jakby to był netowy to byś nic nie wskórał. Jak zagrasz pomyłkę na necie to dostajesz zwrot i ani przepraszamy ani pocałuj nas w du..ę, a powinni normalnie rozliczać a za błąd to nich ktoś z serwisu beka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Studzień płaci alimenty do dzis  Najlepsze jest Del Potro = Del Porto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy. wiesz tu nie chodzi o moje 200zł bo wygralem dzis pare razy tyle ale o fakty oczywiste ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Sturmwind , po mojemu nie powinni Ci grosza zwrocic , to była zwykla literowka tylko , niemniej jednak zycze powodzenia . Natomiast co powiesz na zaklady z profa na biathlon : TCHOUDOV i TCHEREZOV sa czesto wymieniani jako CZUDOW i CZEREZOW , jak wygrasz to podziel sie ta wiadomoscia i bede rypał zaklady tylko z udzialem tych Panow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573 |
dokladnie nazwiska w biathlonie krecone jak nigdzie indziej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Załosny jesteś tyle ci powiem. Wiedziałeś co grasz bo chyba Verdasco nie grał z jakimś Tipcieviciem czy innym delikwentem. To tak jakby czepiać się że stawiam na Poland zamiast na Polske 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|