Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
hahaha czlowieku to bym cier zdziwil ze wieksza gotowka dysponuje hehe a ty zakladasz glupi topic o 200 zl idz do prawniku a nie pieprz dzialu o twoje problemy

Bonus: Unibet
RiKi #1963137 18/01/2008 06:44
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by RiKi
hahaha czlowieku to bym cier zdziwil ze wieksza gotowka dysponuje hehe a ty zakladasz glupi topic o 200 zl idz do prawniku a nie pieprz dzialu o twoje problemy

wyjdz smile idz dysponuj swoja gotowka, pewnie tatus Ci dal

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
heheheh ale jestes pusty:) tu nie chodzi o 200zl tylko o sam fakt - nie kumasz ? MY ROBIMY BŁĄD - kasa dla nich - oni robia bład KASA DLA NAS. proste? izi ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
sluchaj to moj wpis w tym topicu ostatni bo nie zamierzam sie klucic. dobrze wiedziales ze grasz verdasco ale zaklad ci nie wszedl wiec majsz jakies ale. powiem ci tyle ze ja jak widze literowke to nie gram. kiedys byla glosna sprawa z siostraami viliams pomylili imiona i co ?? i zwrotow nie bylo . pozdro 4 all

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Originally Posted by Sturmwind
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich

Zgadza się nie było takiego zdarzenia. Więc można powalczyć niezleżnie od kwoty.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
a riki, jak masz tyle tej gotówki to zainwestuj w slownik ortograficzny

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
a gdzie bląd?? pisalbys z klawiatury ekranowej to tez bys bledy popelnial, nie moja wina ze mi kumpoel wylal piwo na stara kl. hehe niech walczy i tak przegra .pojdzie do zakladu oni stwierdza lost to bedzie mousial podac ich do sadu za marne 200

RiKi #1963180 18/01/2008 06:55
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
miałeś już nie pisać w tym temacie!!

widać jesteś mało honorowy i słowny

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Piostar
miałeś już nie pisać w tym temacie!!

widać jesteś mało honorowy i słowny

:D:D

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
to niech ktos nie pisze glupot ze bledy robie niech napise jakie i nie bede pisal

RiKi #1963197 18/01/2008 07:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Originally Posted by RiKi
siostraami viliams pomylili imiona i co ?? i zwrotow nie bylo


A siostry Viliams to w co grają? laugh

Popatrz, dla Ciebie sprawa jest błaha, bo nie odróżniasz Williams od Viliams.
Inni nie odróżniają Lepantiego od Lapenttiego, dla innych Starcea to ta sama osoba co Starace, a dla jeszcze innych Black = Blake.
Z czego to wynika? Po prostu z czystego niedbalstwa i olewactwa. A może nieumiejętności czytania?
Jakiś pracownik STSu z niedbalstwa albo z pośpiechu zrobił literówkę, ktoś kto weryfikował olał sprawę i nie sprawdził.

Za błędy trzeba płacić...

RiKi #1963200 18/01/2008 07:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,727
Walczyć powinieneś,przyznam że szanse małe, ale jakby to był netowy to byś nic nie wskórał. Jak zagrasz pomyłkę na necie to dostajesz zwrot i ani przepraszamy ani pocałuj nas w du..ę, a powinni normalnie rozliczać a za błąd to nich ktoś z serwisu beka wink

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Studzień płaci alimenty do dzis tongue

Najlepsze jest Del Potro = Del Porto laugh

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Kameleon
Studzień płaci alimenty do dzis tongue

Najlepsze jest Del Potro = Del Porto laugh
laugh Kamel, dobrze ze nie ma z tego FC Porto grin laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Sturmwind
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich

Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Maciek
Originally Posted by Sturmwind
nie pajacuj synku, 2000 to Ty na oczy nie widziales. zrobili błąd to niech placa tak jak my placimy za swoje bledy wzgledem ich

Marne szanse ,probowalem kilka razy walczyc z naziemniakiem w sumie w podobny sposob co ty (uwazam to troche za chamskie ale co tam) ,niestety ugodowo nigdy nie zalatwilem sprawy.

wiesz tu nie chodzi o moje 200zł bo wygralem dzis pare razy tyle ale o fakty oczywiste ...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Sturmwind , po mojemu nie powinni Ci grosza zwrocic , to była zwykla literowka tylko , niemniej jednak zycze powodzenia . Natomiast co powiesz na zaklady z profa na biathlon : TCHOUDOV i TCHEREZOV sa czesto wymieniani jako CZUDOW i CZEREZOW , jak wygrasz to podziel sie ta wiadomoscia i bede rypał zaklady tylko z udzialem tych Panow laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
chwalipięta

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,573
dokladnie nazwiska w biathlonie krecone jak nigdzie indziej

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Załosny jesteś tyle ci powiem. Wiedziałeś co grasz bo chyba Verdasco nie grał z jakimś Tipcieviciem czy innym delikwentem. To tak jakby czepiać się że stawiam na Poland zamiast na Polske laugh

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1